Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/158 anonim ***** válasza:
100%
61 vagyok igen lett villanyszerelőm képzeld.
2023. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/158 anonim ***** válasza:

Bizony, lett és szükséged is lesz rá 61/81

80-as, az az építkezés, melybe beleálnál nem a te dolgod. De próbáld meg, ha akarod. Áldásom nem adhatom olyan házra, amely nem egy erős alapra épül. Leírtam abban a válaszba a számokat, de úgy lesz , mint ősszel a Fülöp szigeteken, hogy higgyétek és csodálkozzatok. [link]

2023. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/158 anonim ***** válasza:
100%

#82: Mégis miért ne lenne az én dolgom? Én akarok házat magamnak, olyat, amilyen az elképzelésem. És mégis milyen alapról beszélsz? Olyan alapja lesz, amit a statikus előír, nem fog összeomlani. Vagy valami szellemi magaslaton képzeled magad?

Oké, osszák el 433 felé az 5 milliárdos lottó nyereményt, jöhetnek a számok. Akkor is 11,5M jut nekem, abból megkapod a 10%-ot továbbra is


#80

2023. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/158 anonim ***** válasza:

Bizony 83, az a ház sosem épülhet fel, hiszen csak fantáziálgatsz róla, ám nem teszel érte semmit. Úgy nem teszel érte semmit, ahogy a lottószámokat sem fogod megtenni. na ezért nem épülhet az a ház.

Én megtettem a számokat és az én házam is épülget. Az alapja megvan, erős kőszikla.

Te pedig építed a kőszikládat, ám nem tudod, hogy melyik házra. balga! házat építenek a kősziklára. ne építsd a házra a kőszikládat.

2023. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/158 anonim ***** válasza:
100%

Én kisgyerekoromban egy nagymellű szőke feleségről és egy szőke aranyos kislányról álmodoztam. Hármasban élünk egy családi házban egy csendes utcában vagy egy féuban-

Asszony, gyerek pipa.

ház meg folyamatban

2023. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/158 anonim ***** válasza:
100%

#84: XD, aham, csak fantázilágatok róla. Jól van pubi, ezt benézted:D Többet teszek érte nap mint nap, mint el tudod képzelni. Meg fog valósulni, lehet nem most, de előbb-utóbb meg fog. De azóta sem küldted a számokat, hogy megtegyem... Akkor ki nem tesz érte?

Te meg persze megtetted a számokat, nyertél és építettél belőle házat, jól van.


#83

2023. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/158 anonim ***** válasza:
Leírt 5 számot amúgy xD
2023. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/158 anonim ***** válasza:
67%

83!

A 79. válaszban leírtam neked, hogy fentebb vannak a számok. Leírtam a 33. válaszolónak is. De mivel azt mondod nap, mint nap teszel érte és magadnak köszönöd a házadat, ezért nem épül fel. Ha fel is építed, leromboltatik, hiszen egy test sem dicsekedhet a legnagyobb előtt önmagával.

De ha előre meg köszönőd a házadat annak, aki megteremtette az összes felmenődet, akkor talán felépül a házad. De felületes vagy, nem látod a fától az erdőt, viaskodsz azzal, aki segítene.

Tartsd meg a 10 %-ot, de építsd fel a házadat is. Meglátod üresebb leszel ott, mint ahol most vagy. Szegényebb leszel a nyereménnyel, mint amilyen most vagy. Átkozottabb leszel, mint amilyen most vagy. De nyitok egy ajtót neked így most legvégűl, ha azon átmész megmenekülsz. De az az ajtó a Biblia kellős közepén van. Hozzá fohászkodsz majd és csak akkor szabadulsz meg az átkodtól. Ide nem lesz elég egy Miatyánk, helyette csak Isten nevével Juthatsz ki a pokolból, amit magadnak építesz. Ott nem lesznek lányok, nem lesz kokain sem kábítószer és semmijen lopások és lehúzások. Nem lesz biznisz és nem lesznek üldözések. Ez az ajtó nyitva áll 2000 éve. Ha átmész rajta túléled, ami 10 év múlva érkezik. Ha nem, hát nem.

Látlak.

2023. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/158 anonim ***** válasza:
100%

#87: De hát ma a 6-ost húzták XD


#88: 6-os lottót húztak ma te istenátka, direkt azért kértem 6 számot, hogy ma kiderüljön, hogy annyira penge vagy-e. De rendben, megraktam az 5-öst jövő hétre. Megírom hányat találtál el.

Miért romboltatna le? Hány házat rombolnak le csak úgy a tulajdonos akarata ellenére? Kivel viaskodok? Veled? Te adsz hozzá 50 milliót? Feleslegesen raktam meg a lottószámokat?

Üresebb leszek azért, mert megteremtettem valamit magamnak, amire vágyok? Milyen átkom van nekem, amitől neked kellene megszabadítanod? Szó nem volt arról, hogy lányokat, kokaint, lopást, hazugságot akarnék, ahogy bizniszt és üldözést sem. Mi lesz 10 év múlva?


Szektásnak tetszik lenni?

2023. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/158 anonim ***** válasza:
Úgy épül fel a házad, ahogy megtetted a lottószámokat.
2023. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!