Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/158 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen "összeütközök-az-igazi-szerelmemben-egymásra-nézünk-elvörösödünk" féle klisés szituáció. Ennek ellenére még mindig az egyik kedvencem
2021. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/158 anonim ***** válasza:
96%
Hogy jönne hozzánk egy takarítónő hetente vagy legalább havonta egyszer.
2021. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/158 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam elképzelni, hogy meggyógyulok és utazok, szaladok, táncolok, dolgozok, szép kis hangulatos házban élek, randizok, barátkozom, vásárolok, járom az erdőket, kertészkedem, meglátogatom a testvéreimet, bulizok, moziba megyek, meg színházba, múzeumba, önkénteskedni, elmegyek fagyizni, vattacukrozni, kürtöskalácsozni, le a Tisza-partra, Duna-partra, élnék Svájcban, Spanyolországban is, elvégeznék végre egy szakot az egyetemen, igazi barátokat szereznék, felnőnék, talán gyerekem is lenne, kutyám, macskám, egerem, vidám, faölelgetős öregasszony lennék, aki teadélutánokat tart a hangulatos üvegházában kényelmes kanapék, színes babzsákfotelek és párnák közt. Mennyei sütiket sütnék halálom napjáig. :D
2021. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/158 anonim ***** válasza:
100%
Hogy összejövök azzal, akibe én bele vagyok esve, ő viszont lehet azt sem tudja, hogy létezem. De annak is örülnék ha beszélgetne velem.
2021. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/158 anonim ***** válasza:
100%

Kivanom hogy mindenkie valjon valora❤ foleg a 23asnak, remelem meggyogyulsz es boldog eleted lessz:)

En csak annyit szeretnek hogy ujra ferjhez mehessek es jobban tudjam szeretni mint az elsot szerettem.. ne bantson annyit mint o es felneveljuk a fiamat es meg legyen egyutt is 2 vagy 3 gyerekunk.. es hogy Pesten lakjunk 🙏🏼

Ezen kivul meg olyanokrol szoktam almodozni hogy milyen hajat tetovalast stb akarok

2021. jún. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/158 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer azt álmodtam, hogy van egy csodaszép magyar származású feleségem és 2 kislányunk, egy vérszerinti szőke hajú kislány, aki egy az egyben az anyjára hasonlít és egy örökbe fogadott kóreai származású kislány. Azóta bárki kérdezi, hogy akarok-e családot, gyerekeket, mindig ez az álom jut eszembe és már kezdem komolyan elhinni a dolgot.
2021. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/158 anonim ***** válasza:
85%
Hogy isten vagyok és felperzselem ezt a k..va világot...
2021. júl. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/158 anonim ***** válasza:
98%
Hogy végre valaki olyan szeret,akit én is szeretek.
2021. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/158 anonim ***** válasza:
82%
Szexelek egyik munkatársammal
2021. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/158 anonim ***** válasza:
65%
Láthatom meztelenül azt a számomra elképesztő vonzó, nagymellű csajt, akire évek óta csorgatom a nyálam, másnak nem is jön be, mert kérdezgettem már másokat, de nekem elveszi az eszem.
2021. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!