Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/158 anonim ***** válasza:
93%
Én arról szoktam ábrandozni hogy a kiszemeltemmel össze jövök akivel majdnem sikerült össze jönnöm de az idő nem volt megfelelő mivel most túl bonyolult az életem.De remélem hogy talán idén rendeződik az életem és mikor meg keresem még nem lesz túl késő és hogy lesz egy szép boldog közös jövőnk,összeköltözünk,összeházasodunk és együtt neveljük a gyermekeinket.
2022. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/158 anonim ***** válasza:
86%

Jaj bárcsak crushom írta volna ezt az utolsó hozzászólást. De ha jól sejtem inkább szintén egy sors társ


Én arról szoktam ábrándozni hogy az az illető aki sok álmatlan ágyban forgolódós éjszakát és még több sírással és gubasztásal töltöt napot okozott nekem rájön, hogy tévedet, hogy egy fasz volt és pl az egyik koncerten nem csak egy hideg hűvös közönyös valaki lesz velem hanem tényleg kedvesen viselkedik, és talán újra kezdjük azt amit akkor fejeztünk be mielöt még bármi komolyabb dolog lehetett volna az egészből.

Vagy ha ez nem is történik meg akkor legalább egyszer tényleg normálisan megtudjuk beszélni az egészet. Mert nagyon furán lett lezárva. És engem annyira kikészített az egész, hogy fél évet most elb#szok az életemből meg nagyon mélyre kerültem érzelmileg.

Egy fél lény lettem, nem tudok más kapcsolatba bele kezdeni normálisan, már nem tudok rendesen kötődni sem, sőt teljesen apatikus lettem és totál nihilista. Pedig elötte voltak terveim meg lelkes voltam, inspirált is az illető. Most viszont a dolgaimat sem tudom normálisan csinálni. Kb a rendes elötte lévő hétköznapi rutinomat, életemet sem tudom élni.

De na nem akarok picsogni.

Igazából nagyon átérzem utolsó válaszoló amit írtál.

2022. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/158 anonim ***** válasza:
73%

Orbán Vikor elveszíti a választásokat, mindenki spontán utcai parádéba kezd, virágokat, konfettit dobálunk, mindenki mosollyal az arcán idegen embereket ölel meg, kezünk a levegőben, éljen! Nevetve emlékezünk vissza a propagandára, a mérheteetlen lopásra, pezsgők durrannak, mindenki eufóriában lebeg, az élet szép, hajrá Nyugat, hajrá józan ész!


Aztán Orbánt elszámoltatják, vagyonelkobzás minden fidesz közelitől, a sitten rohadnak életük végéig, és én bemegyek látogatni, és megdobálok popcornnal.

2022. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/158 anonim ***** válasza:
21%

Putyin és Orbán halála. Kína igazi demokráciává válása. Európai Egyesült Államok.

Vagy csak, hogy lesz barátnőm.

2022. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/158 anonim ***** válasza:
93%
Én arról hogy azzal a férfival lehetek akit mindennél jobban szeretek.
2022. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/158 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sikerülne egy párkapcsolat.
2022. ápr. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/158 anonim ***** válasza:
100%

Ha van épp egy olyan sorozat vagy film,ami nagyon tetszik,akkor annak az általam elképzelt folytatásáról,ahol pl összejövök a főszereplővel. A történetünket persze a filmhez igazítom.


A realitás talaján maradva arról, hogy a munkahelyemen dolgozó egyik pasival összejövök. Bár ez lehetetlen.

2022. máj. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/158 anonim ***** válasza:
100%

"A realitás talaján maradva ... Bár ez lehetetlen."

:)))

2022. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/158 anonim ***** válasza:
86%

Eladom a cigányokkal körül ölelt házamat

Milyen lehetett volna Jeffrey Dahmerrel beszélgetni, megismerni

Elhúzok ebből az országból

2022. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/158 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem elképzelni, milyen módokon halhatok meg. Megnyugtat és könnyebben alszok tőlük.
2022. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!