Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öngyilkos emberek miért...

Az öngyilkos emberek miért nem ajánlják fel szerveiket mások számára?

Figyelt kérdés
Így legalább értelme is lenne az öngyilkosságnak, hisz meg lehetne menteni több ember életét.
2021. márc. 18. 19:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
2%

#9 De pont ezaz, hogy azzal segíted a másikat, hogy nem kavarsz be a szervezetébe.

Nem normális ez a fajta szervátültetgetés, ami manapság megy.

2021. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Nem csoda, hogy ongyilkosok akartok lenni.
2021. márc. 18. 19:33
 13/44 anonim ***** válasza:
2%

Én nem akarok öngyilkos lenni szívem, csak képes vagyok másképp tekintetni a dolgokra, mint az átlag.

Aki nem tudja elfogadni, hogy születik, él és meghal, azzal én nem tudok mit kezdeni.

Egy szervátültetés olyan drasztikus energetikai bonyodalmakat indít be a szervezetben, hogy nem ritka az sem, ha a szervezet képtelen befogadni egy IDEGEN szervet, és meghal az illető.

De aki csak 3 D-ben gondolkozik, bár úgy látom, te úgy sem, annak én vagyok a hülye.

Pontozz csak le, engem majd kárpótol másképp az élet. Minden jót.

2021. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező te esetleg szervátültetésre vársz? Vagy ez csak egy troll kérdés volt?
2021. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Nem varok es nem troll kerdes. Kifejtem kesobb.
2021. márc. 18. 19:40
 16/44 anonim ***** válasza:
73%
Azta, ennyi ostobaságot rég olvastam. Karma a hasnyálmirigyben. Akkor azért nem nyertem még a lottón, mert a szerencsém a féregnyúlványomban volt, és azt kivágták.
2021. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
2%

A DNS-ben van kódolva minden.:)

Mondanám, hogy járj utána, de neked ez nagy falat lenne kis sík agyúm.

2021. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

17

Es mi a te vegzettseged?

2021. márc. 18. 19:44
 19/44 anonim ***** válasza:
3%

Vegyész vagyok. Én írtam,aki mélységesen ellenzi a szervátültetést.


Ne aggódj, voltak idők, mikor ott tolongtam véradásnál, de aztán rájöttem, hogy ezzel ártok a másiknak.


De egy dologban tényleg tévedtem. Mindenkinek meg kell adni a jogot, hogy döntsön. Ha valakinek más szerve vagy vére kell, akkor hajrá.

2021. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha én nem élhettem jó életet a szerveimmel, akkor legyen másoknak is rossz. Nem vagyok én Jézus ki.b.a.s.z.a.t.o.s krisztus, hogy feláldozzam magamat mások boldogságáért.
2021. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!