Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öngyilkos emberek miért...

Az öngyilkos emberek miért nem ajánlják fel szerveiket mások számára?

Figyelt kérdés
Így legalább értelme is lenne az öngyilkosságnak, hisz meg lehetne menteni több ember életét.
2021. márc. 18. 19:16
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Alapból az az elképzelésem, hogy aki lemond az életéről, az segítsen másokon, ha már a saját életétől megfosztja önmagát. A kérdésem viszont semmis, ha automatikusan felajánljuk a szerveinket. Ennek így kell lennie.
2021. márc. 18. 20:06
 22/44 anonim ***** válasza:
3%
Akkor kérdező segíts te másokon. Gondolom nem vagy szűz 30 évesen, meg gondolom munkanélküli sem vagy és nem vagy akkora b.a.l.f.a.s.z az életben, mint én. Én inkább lennék muszlim terrorista, mint sem, hogy az én szerveimmel egy másik f.a.s.z.i éljen sikerekben gazdag, boldog életet. Ne, hogy már segítsek egy nálam jóképűbb, okosabb férfin, akinek sűrűbben van punci a farkán, mint ahányszor én huggyozok egy nap.
2021. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

22

Tudjuk, hogy trollkodsz, ami viszont jó, mert legalább nem komoly a válaszod, így nem kell csalódnom az emberekben.

2021. márc. 18. 20:14
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
A válaszaim teljesen komoly és őszinte válaszok. Szoktam trollkodni, de ez alatt a kérdés alatt nem trollkodok. Szóval tényleg nem fogja megkapni senki sem az én szerveimet. Majd, ha milliárdos leszek, meg minden nap más nőt kefélhetek és mindenem meg lesz, pénz, szerelem, siker, na majd akkor felajánlom a szerveimet, de addig tutira nem.
2021. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell felajánlanod.
2021. márc. 18. 20:18
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Maruzs Adorján 1989



A "nem kell felajánlanod" úgy értik, hogy nem kell felajánlanod, nem kell felajánlást tenned, hogy vihetik a szerveid, mert elviszik és kész, ha jó állapotban marad, mire meghalsz.


Viszont aki ennyire ódzkodik, hogy más megkapja a szervét, akkor van egy jó hírem:


Még életedben tehetsz erről egy lemondó nyilatkozatot, hogy te márpedig akkor sem adod.


Ennyi, erről a témáról ne vitatkozzunk tovább a kérdés alatt :)

2021. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
71%
Te jó ég emberek...Vannak akik komolyan így gondolkodnak? A vegyész magyarázza a baromságot hogy átadja a karmát a másiknak a vérével,a többi meg simán csak odalöki hogy ha nekik nem jó,akkor másoknak is legyen szr...Még jó,hogy senkit nem érdekel ez az irdatlan mennyiségű baromság,így nem kell ártatlan,normálisan gondolkodó embereknek meghalnia a ti önző hülyeségetek miatt:)
2021. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
27%
A karmában a nagyon alacsony IQval rendelkező emberek hisznek, a nagyon magas IQval rendelkezők erősen feltételezik, hogy létezik, de ez semmiképpen sem egy életen belül, mert azt még egy átlagember is látja, hogy milyen igazságtalan az élet, ha csak ezt az egy életünket vesszük figyelembe.
2021. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

29

A nagyon intelligens emberek legfeljebb következtetnek, de a karma ellen. A hit a gyenge embereknek való.

2021. márc. 19. 08:41
 30/44 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hát ti aztán nagyon okosak vagytok.
2021. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!