Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öngyilkos emberek miért...

Az öngyilkos emberek miért nem ajánlják fel szerveiket mások számára?

Figyelt kérdés
Így legalább értelme is lenne az öngyilkosságnak, hisz meg lehetne menteni több ember életét.
2021. márc. 18. 19:16
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Es folytatja... remenytelen.
2021. márc. 19. 17:57
 42/44 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a kérdező ne szóljon bele?? Ember az oldal arra van hogy a kérdésre válaszolj,nem arra hogy random válaszolókkal vitatkozz az önző baromságaidról és magad sajnáltasd. Akkor szól bele amikor akar.
2021. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

40-es vagyok.


Ebben igazuk van a többieknek; sajnálatos, hogy szuicid gondolataid voltak, de ezeket a megnyilvánulásokat "Szerencsére jó, hogy még élek és nem kapta meg valami jóképű, nálam sikeresebb bájgúnár az én szerveimet." kérem mellőzzük itt.


Azt írtam, hogy megértem az indokaid, nem azt, hogy egyet is értek azokkal.


Minden jót!

2021. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A szervátültetést ellenzők inkább meghalnának, mintsem hogy más szervét kapják meg? Más a fél karját is odaadná érte. Még székletátültetés is létezik!
2021. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!