Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/125 anonim ***** válasza:
29%
Az a durva hogy tényleg utálod a gyereked! Semmilyen érzés vagy sajnálat csak úgy kitennéd az utcára.Ilyet egy kutyával nem tennék .Bocs, de egy sz@rrágó vagy remélem utol ér a karma és te kerülsz utcára tök egyedül .Te barom........
2021. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/125 anonim ***** válasza:
61%
Mit erőltesse a dolgokat, ha nem szereti kész, ez van.. Akadjatok már le a témáról...
2021. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/125 anonim ***** válasza:
38%
#112: az csak előny a kérdező szempontjából, mert legalább nem tudsz tőle teherbeesni! 😂
2021. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/125 anonim ***** válasza:
18%

#113: Esélye sem lenne rá, hogy próbálkozzon :D


#112

2021. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/125 anonim ***** válasza:
21%
Én ha szeretném a férjemet, akkor nem hagynám el a családot...
2021. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/125 anonim ***** válasza:
17%
Bár én nő vagyok.. 😆
2021. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/125 Lateena1 válasza:
44%
Hagyd el a családot minél előbb, a kötelezőket fizesd, ha már így történt. Amennyiben a másik fél és család többi tagja sem szereti a gyermeket, akkor nem tudom, nem e késő örökbe adni. Remélem, csak te nem tudod szeretni. Nem hiba. Egyszerűen nem megy. Nem való neked. Legyél szíves a védekezésre is rászokni. Ne legyen több ilyen baleset. Az a biztos
2021. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/125 anonim válasza:
71%

Aki azon rugózik, hogy húzott volna gumit, az gondolom még sosem élt tartós párkapcsolatban, ahol meg volt oldva másképp a védekezés - mint ahogy a kérdezőnél is.. vagy itt mindenki gumi + tabletta/spirál mellett kefél?


Kedves kérdező!

Remélem sem az itteni habzószájú “gyerekazelső” kommentelők, sem a családtagok nem fognak rábeszélni egy olyan életre, amit TE nem akarsz.

Lassan el kéne fogadniuk az embereknek, hogy nem mindenki szereti a gyerekeket, nem mindenki akar, és nem mindenki való szülőnek. És nem, ilyenkor nem az az első, hogy együtt maradjatok egy tönkre tett kapcsolatban, minimum 1 tönkre ment élettel. Keress máshol boldogságot, hidd el, a párod is tovább fog lépni több-kevesebb idő után.

Nem vagy szar ember!

Kitartást a továbbiakhoz.

27/L

2021. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/125 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 27L! Kívánok neked egy ilyen jó embert mint a kérdező. Aki gyűlöli a gyereketeket, és kib.sz titeket az utcára még ma (idézet tőle).

Egyébként egyértelmű hogy a kérdező vagy más nickről 😂

2021. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/125 anonim válasza:
86%

Kedves 16:27!

Valahogy elkerülte a figyelmed a kérdezőnek azon néhány kommentje, miszerint segít nekik lakást keresni, az első 1 évben azt fizeti is, valamint a gyerektartást is fizeti.


Egyébként egyértelmű, hogy te is a kérdező vagy, csak más nickről :’)

2021. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!