Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 A kérdező kommentje:

Ez az, a "hazug" a téma :D :D

Egy okot írjatok csak, vajon mi lehet a hazugság? :) Miben hazudok? Hogy hordok maszkot? Hogy emberek halnak meg?

Figyelemmel várom a rém komoly indoklást :)))

89 és 90, téged egy nagyon szánalmas embernek tartalak. :) Pont inkább te adod itt ki a feszültséget és lerendezel valakit azzal hogy gyerekesen hazugnak minősíted, csak azért mert nem tetszik neki amit mondanak, pont mint egy 5 éves gyerek.

De hallgatlak, egy olyat mondj amiben hazudok és már itt sem vagyok. :D

2021. máj. 4. 14:05
 92/120 A kérdező kommentje:

85: Sajnos szerinted is csak az hazudik, aki más véleményen van, jelen esetben én. Ezzel ellentétben mindenki másnak molekuláris biológus a párja és intenzíves orvos az apja. Ezt csak azért fogod elhinni, mert pontosan veled ért egyet, így dughatod továbbra is homokba a fejed és rejtőzhetsz el a valós tényektől.


"Mi értelme lenne hazudni egy anonim oldalon vadidegen embereknek?" Egyszerű: mert senki sem tudja pont emiatt leellenőrizni, hogy mi a párja valós foglalkozása, ill. hogy egyáltalán van-e párja. De amúgy ja, csak én vagyok az egyetlen aki itt hazudik, de mindenki más a gyakorin kizárólag az igazat mondja, nyilván. :D

Ez így szerinted rendben van? Akkor gratulálok. :D


Megjegyzés: ha figyelmet szerettem volna itt kapni és nem pedig csak megpróbálni 1-2 felelőtlent jobb belátásra bírni, akkor inkább tényleg hazudtam volna olyanokkal hogy 2 naponta kedvtelésből belehajtok egy Porsche-val egy medencébe, és nem estem volna bele olyan témába ahol sok a nyafi. Aki figyelemre vágyik az ilyen kérdést tett volna fel? :D:D ne már...


Nyilván igen, és biztos hazudok, tudjuk. :) Ja, és én vagyok a vak, ühüm.


:D :D

2021. máj. 4. 14:07
 93/120 anonim ***** válasza:
47%
Ha tényleg az egészségügyben dolgoznál és tényleg annyira leterhelt lennél, nem lenne erőd ennyi marhaságot összehordani
2021. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 A kérdező kommentje:

93: egy szóval nem mondtam hogy ápoló vagyok, más eü. munkakör, sebaj. Ja, hogy másrészt én is épp otthon lábadozom, hát hogyafenébe, mekkora kamu??

Marhaság az, az a marhaság amiket olvasol valószínüleg. Hülyegyerek.

2021. máj. 4. 14:18
 95/120 A kérdező kommentje:

Na jó, tudjátok mit? Befejezem, aki elég hülye az már több mint egy éve az, miért hittem hogy normális észérvekkel meg tudnám ezt a néhány agyhalottat? Azokat, akik inkább megpróbálják maguknak is bemesélni hogy a kérdező csak hazudhat...100%-ban őszinte voltam, ezt is most őszintén írom, aki pedig annyira hülye hogy pont ebben az egyben jut eszébe a kis tyúkagyával kételkedni az egész gyakori oldalán, az legyen boldog egy lélegeztetőgépen. Teljesen felesleges itt észérvekkel erőlködni.

Éljetek/haljatok boldogan, szevasztok. :D

2021. máj. 4. 14:19
 96/120 anonim ***** válasza:
47%

Én se írtam, hogy apoló vagy, de sebaj :D

Ne akarj senkit az "észérveiddel" meggyőzni, mert felnőtt emberek vagyunk, tudunk nélküled is döntést hozni.

2021. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 anonim ***** válasza:
64%

Simán telihazudsz egy egész oldalt! Azért ehhez is kell tehetség.

Ne hazudj annyit kérdező, jobb lesz, megnyugszol.

Próbálj kevesebbet hazudni.

2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 anonim ***** válasza:
54%
Lehet azért vahy ilyen feszkós, meg hazudós, mert kevés otthon a szex?
2021. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:
54%
Azért kár hogy elmész kérdező, dumáltam volna még...
2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!


Csak annyit kívánok neked, hogy soha, de soha a büdös életbe ne szívj friss levegőt, nőljön az arcodra a maszk.


Pusszantás! (Ja, bocs, azt nem lehet, f*ck covid!)

2021. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!