Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
 71/120 anonim ***** válasza:
52%
Értsd már meg, hogy mindnekinek más a világképe, más tapasztalata van, máshogy gondolkozik ezért más lesz neki tény!!!!!! Ha annyira okos vagy, mint amennyire hiszed magad, akkor felkéne fognod, hogy nem minden fekete vagy fehér.
2021. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 A kérdező kommentje:

Még egyszer, lassan, érthetően: nézz körbe egy kórház covid-osztályán vagy az intenzíven, nincs neked semmilyen tapasztalatod csak látatlanban osztod az észt, én viszont túl sok covid-beteget láttam, na az itt a tapasztalat te barom. Miért kell minden szart elhinni amit a neten olvasol és "tapasztalatnak" van képed bekamuzni? Még egyszer: nézz körbe egy kórház covid-osztályán vagy az intenzíven. Engem továbbra sem érdekelnek az értelmetlen összeesküvés-elméletek. És harmadszorra, kérlek lassan olvasd, hogy biztos menjen: nézz körbe egy kórház covid-osztályán vagy az intenzíven.

Utána gyere vissza ide és fröcsögj akkor tovább világképekről meg tapasztalatról. Naív hülye.

2021. máj. 4. 11:44
 73/120 anonim ***** válasza:
52%
Covid előtt is voltak betegek, voltak intenzíven. Most mit csináljak? Nem fogok rettegésben élni. Ha meghalok, hát meghalok, de addig éljek félelemben? Kösz, nem. Inkább koncentrálok az életre és nem a halálra.
2021. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
54%

Ott rontod el az egészet, korlátolt kérdező, hogy azt ajánlgatod, hogy nézzünk körül a covid osztályokon. Nem nézhetünk körül, az ellenzéki sajtó sem nézhet körül, még a közelébe sem engedik. Csak a "hivatalos" médiumok kapnak onnan bármilyen anyagot. A világon mindenhol féltve őrzött titok, hogy mi van ott bent. Volt egy angol nő, aki régebben beszökött ilyen kórházakba és az üres kórtermekről posztolt képeket, meg videókat a közösségi médiákban. Körözni kezdék, vadásztak rá, kirakták a fotóját, hogy aki látja kapja el, vagy jelentse fel. Nem azt kommunikálták, hogy hölgyem, rosz kórházba mászott be, jöjjön, nézze meg ezt!

Nem tom érted-e😃

2021. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 A kérdező kommentje:

73: De hülye vagy :D És nyilván lövésed nincs a betegek arányairól és súlyosságukról a covid előtti helyzethez képest, csak jössz hasraütésre beírni amit látatlanban megálmodtál. Óvatosságról esett szó és maszkról, az akkor sem lesz rettegés ha mindenáron bele próbálod magyarázni. :)

Ilyen figyelemmel alakítottad ki az eddigi világképedet is?

"Fekete és fehér" - erről van szó: aki maszkot hord és óvatos, az nem retteg. Írtam korábban pl. hogy én őszintén egyetértek pl. azzal hogy a háttérben rengeteg gazdasági érdek húzódhat a világban amihez mi kicsik vagyunk, valamint a hatalomán kormányunk hazudik és lop, ez az én véleményem is.

Nos, aki viszont csak fekete-fehérben képes látni, az pont azt hiszi hogy a járvány is csak gazdasági érdekből van, vagy nem is létezik, vagy még mindig alábecsüli a súlyosságát: nem tud kilépni egy-egy szélsőséges feltevésből hogy a véleményét több szemszögből láthassa, hogy bizony ez is igaz, meg abban is lehet valami, meg az is.

Lásd be hogy ez rád ugyanúgy jellemző: lenkeiraptor behallucinált valamit és te azt A-tól Z-ig betoltad úgy ahogy van, (pedig mondjuk csak a vitaminok fontosságát illetően volt csak értelmesnek tűnő gondolata). Na ez a fekete-fehér gondolkozás aranyom, amikor mindent elhiszel amit az az 1-2 névtelen jöttment mond. Érted már hogy mire gondolok? Ne csak 2-3 komolytalan, illetve RÉSZBEN IGAZ hírforrásból alakítsd ki a világképedet, informálódhatsz arról is pl. hogy covid előtt és alatt mennyien kerülnek kórházba vagy koporsóba. Nem nézel körbe eléggé, ez így nem világkép.

2021. máj. 4. 12:12
 76/120 anonim ***** válasza:
52%

Menthetetlen vagy kérdező :D Még szerencse, hogy te ilyen okos vagy, milyen kár hogy mindenki más rajtad kívül hülye :(

Azt se tudom Lenkei mit mond, azt se tudom Gődény mit mond. Annyira leszarom, hogy azt elmondani sem tudom. Van olyan is aki egyáltalán nem foglalkozik a vírussal hanem éli az életét, mint pl én.


Az meg hogy mi a világkép, nem te döntöd el. Nekem van egy világképem amibe nem tartozik bele se a maszk, se Lenkei, se senki. Nem hallgatok senkire, csak magamra. Ez téged felhúzhat, nem hat meg. Én legalább nem idegeskedek feleslegesen azon, hogy mások mit és mit nem csinálnak.

2021. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 A kérdező kommentje:

74: te szerencsétlen :D :D így bedőltél egy konteós nőnek meg videónak?

Eü dolgozó vagyok, pontosan tudom mi történik ott mert a saját szememmel látom. PONT.

Azt mondja, "Nem tom érted-e😃" - te mit képzelsz? :D Továbbra is te vagy az aki elhiszi a clickbait szemetet, mondjam hogy akkor várd meg amíg a te családod kerül kórházba te hülye? Ennyire nem érted? Akkor várd meg amíg a te családod kerül szintén lélegeztetőgépre, te tényleg hülye vagy, ez most már biztos.

2021. máj. 4. 12:18
 78/120 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, tudom, nem fogod elhinni, de saját tapasztalatot írok le.


Két rokonom idősotthonban dolgozik. Mondták, hogy oltás után sorra haltak meg a lakók, meg nagyon rosszul lettek.

Másik rokonom házi orvosnál asszisztens, és ő mondta, hogy beoltottak egy egészséges 80 éves bácsit, pár napra rá meghalt oltás után.


Az ilyen esetekről a mainstream média nem számol be, és ha te csak onnan tájékozódsz, akkor nagyon egysíkú a tájékozottságod. Ebből kifolyólag nem kapsz valódi képet a dolgokról.

2021. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 A kérdező kommentje:

:D :D

Azok a nevek csak példák voltak, nem igaz hogy még ez sem egyértelmű :D Nyilván én vagyok menthetetlen...:D mennyi hülye van itt?

Jól van aranyom, érted nem lesz kár.

"Mindenki más hülye?" dehogy húzom fel magam rajtad, most tök jól röhögök :D :D Nem tartok mindenkit hülyének, de akinek ez a szava járása, hidd el hogy még egy értelmes mondatot sem bírt kibökni. :D Hát nem én vagyok így menthetetlen... :)

Le is zárom, fárasztóak vagytok a tanulatlan hülyeségeitekkel, menjetek olvasni és a mostaninál értelmesebb helyről próbáljatok inkább művelődni. ;)

2021. máj. 4. 12:28
 80/120 anonim ***** válasza:
33%
Te vagy fárasztó a stílusoddal, te majom :D Még hogy nem idegeskedsz, csak kérdést írsz ki róla :D Na puszi
2021. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!