Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező! A pedofilok egy bizonyos korhoz vonzódnak a melegek nemekhez. Az egyik bűncselekmény a másik pedig nem von maga után semmilyen következményt. Ugyanannyi közé van a pedoknak a melegekhez mint a heterokhoz. Arról nm is beszélve h sokkal több a hetero pedofil mint meleg.(ugye mert sokkal több hetero ember él ehhez nm kell tul sok ész). Ne mosd össze a kettőt. A pedok amúgy sem szerelmet éreznek hanem szexuális vonzalmat. Ezt elég kellemetlen hallgatni h ezt a mondjátok mindig. NEM UGYAN AZ
2021. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
94%
És ha valaki drag queeneket mutogatna a gyerekemnek meleg létemre, kiborulnek. Ez tényleg nm normális de még egy melegtol sem hallottam volna ezt. Nem azért nm értünk egyet az új törvénnyel mert az ovikba tiltják ezt. Ez a része teljesen oké, támogatom
2021. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
19 erre annyit, hogy nem mi szoktunk öngyilkosok lenni legnagyobb arányban szóval megnéznélek én téged a cseppet sem frusztrált "boldog" életeddel :))) hiába, belül ti is érzitek hogy nem normális ahogy éltek.
2021. júl. 20. 17:20
 24/61 anonim ***** válasza:
95%

23: Definiáld ki az a mi és ki az a ti?

(Ezeken annyit nevetek mindég, amikor jönnek ezek a TI meg MI szavak)


Te szemszögedből: Mi alatt érted a frusztrált, fröcsögő, érzelmi intelligencia szót csak szótárban látott emberekre érted?


A Ti alattot mire érted? Szexuális preferenciától független, nyitott, elfogadó, empatikusabb emberekre gondolsz ilyenkor?


Na várjál, akkor én nem lehetek binárisan a nőkhöz vonzódó hetero férfi aki együtt érez azokkal az emberekkel akiknek a szexuális irányultságuk túlmutat az általad felfogható fekete-fehér 1 bites dimenzión? Ilyenkor nem dob egy hibaüzenetet a kis elméd, hogy nekem akkor ti vagy mi szót írj? :)))


Segíts kérlek, tanácstalan vagyok!!!! :)

(Szarkazmus)



Ja és köszi én tényleg képes vagyok egyedül is boldog lenni, nem mástól várom el ezt az állapotot, nem másban keresem stb. ;)

2021. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

A kisregény amit ide rittyentesz folyton nem azt tükrözi, hogy túlságosan boldog lennél :) akkor ugyanis a boldog életeddel foglalkoznál.

Amúgy bináris meg ehhez hasonló retard nyelvezetet velem ne használj mert nem fogom elsajátítani a tudománynak hazudott elmebajotokat.

Elég érdekes amúgy hogy nem lmbt létedre mennyire tisztában vagy ezekkel a fogalmakkal :D

2021. júl. 20. 19:07
 26/61 anonim ***** válasza:
88%

25: Szóval ha ide írok, akkor nem lehetek boldog? Hmm 🤔


Maximálisan sajnálom, hogy ennyire egyszerűen gondolkozol. Csak annyit tudok kívánni, hogy egyszer majd felszedsz egy falatnyi érzelmi intelligenciát. :)


Én ki is szálltam, szép Fradi győzelemmel (💚) fűszerezett estét mindenkinek!

2021. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Annyira nem lehetsz okos ha még provokálni se tudsz úgy hogy ne hozzanak rád törvényt :D
2021. júl. 20. 22:01
 28/61 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, szerinted egy meleg azért lesz öngyilkos, mert meleg, nem pedig azért, mert nem fogadja el, kirekeszti a társadalom? Ezt akarod sugallani?


#24 Nagyon betalált, úgy látszik vannak alap szövegértelmezési problémák is súlyosan. Valahogy csak nem sikerül soha megmagyaráznod, kiket veszel egy csoportba

2021. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a hozzád hasonló gyenge kis lényeknek az kell legyen a tévképzete, hogy minden a kirekesztés miatt van jaj.

Máris egyből én vagyok a gyilkosa a melegnek, akinek a nagyon boldog életére máskor szerintetek irigy vagyok :D

Meg ugye az is egy mondás részletekről, hogy ti nem foglalkoztok más véleményével mert annyira szabadok vagyok. Akkor hogy is van ez az öngyilkososdival, hogy itt egyből mindenki más a hibás az elcseszett életetekért?

Na ezért az alja sunyi mentalitásért utál benneteket zsigerből minden jóérzésű ember nem azért mert azonos neműt szeretsz.

2021. júl. 21. 13:29
 30/61 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező ne ítélj meg minden meleg embert egy két másik meleg alapján.
2021. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!