Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
71%

Normális? Embernek lenni normális, szeretni normális, szerelmesnek lenni normális.

A világ létezése óta normális a melegség, csak a heterók hiszik azt hogy ők magasabb rangúak, és bántalmazhatják az lmbt+ embereket. Csak tudod fejlődik a világ, és fel kell világosítani a gyerekeket, hogy nem szabad bántani senkit sem ilyen dolgokért.

Mert tudod ha a te gyereked valaha bántaná az én meleg gyerekemet, akkor amit az a gyerek kapni fog tőlem, az mind a te lelkeden fog száradni.

2021. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

A pedofília is létezik a kezdetektől fogva. Akkor ez is normális?

Amúgy kezeltesd.magad mert csak a legbetegebbek hiszik hogy a heterók legszívesebben mind elagyalnák az összes meleget. Közben legfeljebb csak az olyanokat mint te vagy.

2021. júl. 20. 01:38
 13/61 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, te nem vagy normális. Senki nem akarja áttranszformálni a gyerekedet.

Csak tudod autentikusabb, hitelesebb, ha olyan beszél ezekről a dolgokról, aki benne van és fogalma is van róla. A tévhitekkel ellentétben, egyáltalán nem elfogadott ma Magyarországon bármi más a hetero tartós párkapcsolaton kívül.

Ha te így mondanád el a dolgokat, ahogy itt megnyilvánulsz, hiába tartanál kiselőadássorozatot az elfogadásról, a gyerekeid ugyanolyan gyűlölettel élnének mint te. Vagy teszi a 60+-is Marinéni védőnő, aki milliomodik alkalommal mondja el ugyanazt, amiről jó eséllyel nincs valós képe és el is ítéli, amit nem tud magában tartani.

És újra kiemelem, nem vagyok tagja semmilyen mozgalomnak, nem hurcolok semmilyen zászlót. Sőt "melegbárban sem verem magam", mert nem vagyok meleg. Pusztán nem ítélek el senkit a szexuális irányultsága miatt, ahogy teszed azt te. Nem érdekel, hogy melyik gyerek lesz meleg vagy transznemű. És tisztában vagyok vele, hogy nem attól lesz az, hogy felvilágosítják a jelenség létezéséről. (Mert te már gyakorlatilag ezt mondod).Egyébként lassan olyan szinten gyűlölködsz, hogy aktuális lesz a kérdés, hogy nem a másik kapura játszol te is? Ismered a mondást...


#5, 9

2021. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
66%

12: Tudom, hogy nem illik lecsapni a magas labdát, de nem bírom ki.

Az egyházi személyek körében tuti normális!!! 😅

[link]


Félre a "tréfával"... Kiszámítható volt, hogy kijátszod a pedo kártyát! :)

Az ugye megvan, hogy minden NORMÁLIS érzésű ember (igen, még* az LMBTQ tagok körében is!) elítélendő tett a kiskorúak abuzálása. Egy normális kapcsolatban (igen, még* a melegeknél is) két felnőtt beleegyezik a szexuális aktusba és bódottá van. Pedofilia az betegség, amit kezelni kell. A szexuális preferencia tudtommal nem. :)


(*Azért alkalmazom a csillagot, mert próbálok empatizálni a gondolatmeneteddel, ahol a melegeket egy másik polcra próbálod helyezni, mintha külön fajt képeznének.)


13: Tökéletesen egyetértek! Szintén hetero vagyok és így érzek ezzel kapcsolatosan.

2021. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

Beengedni egy szélsőséges életformát űző embert gyerekek mellé, hogy átmossa az agyukat azzal hogy ez normális - a drag queenre gondolok - igenis megrontás. Nem testi, de szellemi, szexuális. Nem pedofília, de megrontás.

Érdekes, hogy magatoknak kikéritek a pedofilokkal való összemosást, de azért ti nyugodtan éltek vele a keresztényekkel szemben néhány beteg pap miatt. Azt hiszem ezt hívják kettős mércének?

2021. júl. 20. 12:43
 16/61 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy a szélsőségesen konzervatív, mereven ítélkezőt (téged) be lehet engedni? Ez nem kettős mérce?

Ismét senki nem írta, hogy a papokat be akarnánk engedni (ami mondjuk bebizonyosodott már, hogy mennyire káros a fiatalok szexuális fejlődésére a régi elavutl dogmák miatt).

Miért nem akarod elfogadni végre, hogy nem tartunk sem az LMBTQ, sem politikai, sem vallási csoporthoz, hanem próbálunk nyitottak és elfogadók lenni?

2021. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

Ez olyan mintha azt mondanám, hogy fogd fel végre hogy nem vagyok náci, csak támogatom a végső megoldást. Nem tudom érted-e a hasonlatot. Te az LMBT szekerét tolod, pont olyan agresszív kismalac vagy amilyenek ők, tehát teljesen mindegy hová sorolom magad. És mivel az LMBT T támogatod, támogatod vele együtt a beteg életformát űzők általi gyermekkori agymosást is.

Nem voltam nagy pedofiltörvény párti a meleg részek miatt, de kezdek rájönni, hogy nem szabad titeket sajnálni.

2021. júl. 20. 13:37
 18/61 anonim ***** válasza:
69%

#17: és vagy negyedszerre is leírom, hogy nem vagyok meleg, nem vagyok LMBTQ tag sem. Valószínűleg az összetett mondatok értelmezésénél már megakadsz, azért nem érted a lényeget. Az az agresszív, aki az elfogadást és a békénhagyást pártolja, nem az aki mindenáron el akar nyomni, el akar lehetetleníteni bizonyos csoportokat, ez aranyos...

A végső megoldásos témád nettó hülyeség. Bele sem mennék.

Javasolnám továbbra is, hogy gyerekeid nevelését bízd olyanra aki iskolázott, értelmes, és ért hozzá, ne te magad tedd.

2021. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
72%

18: Felesleges vitázni olyannal akiből ennyire árad a gyűlölet és szótárból kell kinéznie mit jelenthet pl. az individuális véleményformálás.

Arra lennék kiváncsi inkább, hogy milyen traumák érhették korábban, hogy ennyire frusztrált szegénykém. :)

2021. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
80%

#19: Tudom, én vagyok a hülye, hogy leállok vele. De megmosolyogtató, amikor ilyen emberek saját gondolatmenetüket döntik romba válaszról válaszra úgy, hogy még észre sem veszik. Az én hülyeségem, de néha szórakoztat az ilyen. Ma pont ilyen napom van :D


#18

2021. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!