Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Ez elég nehéz tekintetbe véve hogy ugyanabban a menetben vonultok.
2021. júl. 21. 16:57
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem vagyok meleg, de ezt nem sikerül feldolgozni, úgy látom...


"Na ezért az alja sunyi mentalitásért utál benneteket zsigerből minden jóérzésű ember nem azért mert azonos neműt szeretsz."


Ha ez így lenne, az összes LMBTQ tagnak utálnia kellene minden egyes hetero-t azért, ahogy te viselkedsz.


Egyébként kibújt a szög a zsákból, baromira nem vagy elfogadó, vagy toleráns, egy fikarcnyit sem. Szóval ismételten, bízd a gyerekeid nevelését a megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezőkre, te pedig kerüld a témát nagy ívben.

2021. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Én a legkevésbé sem vagyok elfogadó azzal szemben, hogy a férfi legyen aki szül és zavarjátok össze a gyerekemet a teljes elmebeteg ideológiátokkal. Örülök hogy ez ennyi idő után leesett.
2021. júl. 22. 14:05
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Na már nagyon durván átestél a ló túloldalára. Bipoláris vagy esetleg?
2021. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
74%
31#. Szerintem minimum lesz 10.000 ember a felvonuláson. Minden ember más. A 31es mondat annyira gáz a részedről h nagyon. Ezért nem bírják a melegeket elfogadni azt aki nm ért velük egyet mert a legtöbb ilyen. "Egy két ember ezt csinálja akkor az összes azt csinálja." a műveltség legalacsonyabb szintjét sikerült megutni. Gratulálok 👏👏👏
2021. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Akkor egyetlen kérdésem van hozzád, te támogatod a nemváltás oktatását kicsi korban? Nagyon egyszerűen mrgválaszolható.
2021. júl. 22. 17:41
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha jól tudom rendes országokban is csak úgy van h egy két évig előtte pszichológushoz kell járni és nm lehet cska ha felnőtt az ember. Nem kell erzekenyites sem oviba sem iskolába, normális felvilágosítás kell suli 12 3 4 éveseknek aztán ennyi
2021. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
És bocsánat a bunkó válaszért amit előtte küldtem
2021. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

Nem, a "rendes" országokban most az van, hogy helybe megy a melegbáros transzvesztita az oviba és a térdére ültetik a gyerekedet.

Ezt támogatja ma az, aki az LMBT-t támogatja.

2021. júl. 22. 21:02
 40/61 anonim ***** válasza:
69%

Nem a RENDES országokban normális dolgok vannak. Aki az lmbtqt támogatja az az embereket támogatja akik kirekesztve érzik magukat. Senki sem támogat semmiféle olyat amit mondasz. Az lmbtq amit támogatnia lehet az itthon is több százezer ember nem pedig egy két fura alak. Ha én támogatom az észak koreaiakat akkor nm Kim Jong unt tamogatom. Küldj már pls egy pár olyan csatolmányt ahol az lmbtqs emberek azt mondjak h ezt támogatják. (igen magyar legyen)



És többek között azt is támogatják h ne egy két emberre gondoljuk egy (csak a magyarokbol meg mindig) pár százezres emberi csoport helyett.

2021. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!