Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

A koreiak az egy nép, amíg Kim Kong Un az északi ideológia megtestesítője, vezére. Itt tehát lehetséges a különválasztás, nem úgy akkor, amikor mind a transz, aki bemegy az oviba gyerekeket abuzálni, mind te, aki ezt állítólag ellenzed ugyanazon a zászló alatt vonultok homofóbozva mindenkit. Ez tehát egy ökör példa a részedről.


A jó példa az, hogy én ha horogkeresztes zászlót lobogtatok, utána mennyire hihető el nekem az, hogy nem vagyok antiszemita. Na erre válaszolj.

2021. júl. 23. 06:41
 42/61 anonim ***** válasza:
77%

Mutass egy hiteles forrást, hogy valahol megtörtént, hogy egy transz bement az oviba és a nemváltásról beszélt a négyéveseknek...

Ez már konkrétan paranoia.

2021. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
71%

Nem ez ugyan az kb. Koreaiak egy nép és van belulok egy ember. Mi vagyunk egy közösség van köztünk egy két hülye és azok alapján itelsz meg mindenkit. A pride on nem homofóboznak az emberek

, bovitsd a tudás tarad mert úgy látszik fogalmad sincs h mi van a prideon

2021. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
95%
Ha jó szülő vagy, akkor nem kéne gondot okozzon a lépés tartás. Engem senki sem nevelt gyerekként, még is tudatos ember lettem, akit világ életében elkerültek a propagandák
2021. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
2021. júl. 30. 09:12
 46/61 A kérdező kommentje:

43: én meg náci vagyok és nagyon zavar, ha valaki a tömeggyilkos nácik alapján ítél meg. Hiszen én egy különálló ember vagyok, különálló véleménnyel, úgyhogy hadd lobogtassam a horogkeresztes zászlót, kikérem magamnak, hogy összemossatok a többi nácival!

(retardok kedvéért: irónia)

2021. júl. 30. 09:14
 47/61 anonim ***** válasza:
77%
45, egyik videó sem arról szól, hogy egy transz egy óvodában téríti a gyerekeket.
2021. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
47: te bizonyéra egy egészen más világban élsz, csak azt nem tudom, miért a miénket akarod a magadéhoz formálni.
2021. júl. 30. 18:02
 49/61 anonim ***** válasza:
46#. Pontosan. Én is homo vagyok és utálom h valaki más melegek alapján ítél meg. Vgay ilyen drag queenek alapján, vagy prideon vonuló alsó nadrágos férfiak alapján. Nagyon jól mondod.
2021. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
50: én mindig is kiemeltem, hogy nem a melegekre, hanem az LMBT-sekre gondolok. Ha az egyik LMBT-st elítéli a másik annak a degenerált viselkedése miatt, de azért ugyanazon zászló alatt menetel vele tovább, az nem tekinthető semmi többnek, csak egy trollkodásnak a többségi társadalom felé. Soha egy LMBT-s nem határolódott el a nemváltó műtétektől, gyermekkori vegzálástól olyan módon, hogy magával a mozgalommal szakított volna. Ezért hiteltelen, amikor valaki felszólal halkan és csendben, hogy ezt vagy azt azért nem kéne.
2021. júl. 30. 20:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!