Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 manly ***** válasza:
Ez nem felvilágosítás hanem szélsőséges liberális politika.
2022. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!