Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilokat miért övezi...

A pedofilokat miért övezi ekkora gyűlölet és közutálat miközben a wikipedia szerint is ez egy mentális betegség?

Figyelt kérdés

[link]


A fickó öngyilkosságot követett el és ezen cikk alatt a facebook kommentek között olyanok olvashatóak, hogy "jól is tette" meg "a többi is követhetné a példáját". És ezek még finomak voltak.


Viszont idézném a wikipédiát a pedofiliáról:

"a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."


Tehát ez egy mentális betegség amit ugyanúgy lehetne (és kellene) kezelni mint más pszichés betegséget mégis azt érzem, hogy szándékosan tőrbe csalják a pedofilokat (akár azzal, hogy kislányokat felnőttesen kisminkelve öltöztetnek) mindegy tálcán kínálva a lehetőséget a gyermekmolesztálásra.

Nem akarom felmenteni őket, de ha valóban mentális betegség, akkor a bűncselekményük mivel különb mint az addiktív drogfogyasztás?


Még a gyilkosoktól is jobban utálják a pedofilokat miközben előbbiek szándékosan követik el, utóbbiak pedig mentális betegségben szenvednek. De lehet csak én vagyok tudatlan és látom rosszul a dolgokat.



2022. nov. 18. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
78%
Mindig manipulatívak. És nem beteg, hanem szemét.
2022. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ennyi erővel minden nemierőszak elkövetőt, asszonyverőt, gyereket rettegésben tartót mentális betegnek lehetne titulálni. De most őszintén, ki nem szarja le hogy beteg-e? A veszett kutyánál se tököl az ember, hogy jaj szegény nem tehet róla, azért harap mert beteg. Másokra veszélyes : a pedofil egy életre megnyomorítja az áldozatait. Többet nem kell tudni, a veszett kutyával egy kategória.
2022. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
96%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a kérdező hogyan vélekedne a pedofilokról, miután (isten ments!!!) az ő gyerekét rontja meg egy ilyen sz@r.
2022. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
97%
42 a pedofil és a veszett kutya között van különbség! A kutyát sajnálom
2022. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, utolsó, ebben igazad van. Én a pedofilokat nem tudom, és nem is akarom megérteni. Sajnálni meg pláne nem! Hat éves koromtól bántott egy ilyen rohadék, a mai napig küzdők a következményekkel, pedig több évtizede..
2022. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
100%

45#-ösnek.

És börtönbe jutattad a tettest?

2022. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem büntették meg. A saját anyám- aki előtt fogdosott a pasasa - közölte hogy hazug vagyok. Az a féreg úgy halt meg hogy soha nem vonták felelősségre.
2022. nov. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
25%
A világuralomra törő, zsarnok Soros György satáni tervében is szerepel a pedofília büntethetőségének megszüntetése, és bátorítása. Hollandiában, ha szidod a pedofilokat, elvisz a rendőr, már pedofil párt is van.
2022. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, menj szépen vissza a pszichiátriára.
2022. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
0%
35: A boszorkányüldőzés, egy nemialapú gyűlőlet volt, csak az kifejezetten a nők ellen irányúlt, a mostani pedohiszti is az, csak ez a férfiak ellen irányúl. Azért egyértelmű, hogy modernkori boszorkányüldözésről, nemialapú gyűlőletről van szó, mert ilyen mértékű eszelős hisztéria az akkor is túlzás lenne, ha bűnelkövetőkről lenne szó. De az esetek nagyrészében teljesen ártatlan embereket végeznek ki, lincselnek meg törvényesen, tesznek tönkre feltételezett gondolatok, érzések miatt kifejezetten a neműk miatt. Nőket biztosan nem akarnának képek miatt kivégezni, úgyszintén egy fiatalkorúval szexelő nőt sem akar senki kivégezni, de a férfiakat természetesen mindenkörülmények között azonnal.
2022. nov. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!