Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilokat miért övezi...

A pedofilokat miért övezi ekkora gyűlölet és közutálat miközben a wikipedia szerint is ez egy mentális betegség?

Figyelt kérdés

[link]


A fickó öngyilkosságot követett el és ezen cikk alatt a facebook kommentek között olyanok olvashatóak, hogy "jól is tette" meg "a többi is követhetné a példáját". És ezek még finomak voltak.


Viszont idézném a wikipédiát a pedofiliáról:

"a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."


Tehát ez egy mentális betegség amit ugyanúgy lehetne (és kellene) kezelni mint más pszichés betegséget mégis azt érzem, hogy szándékosan tőrbe csalják a pedofilokat (akár azzal, hogy kislányokat felnőttesen kisminkelve öltöztetnek) mindegy tálcán kínálva a lehetőséget a gyermekmolesztálásra.

Nem akarom felmenteni őket, de ha valóban mentális betegség, akkor a bűncselekményük mivel különb mint az addiktív drogfogyasztás?


Még a gyilkosoktól is jobban utálják a pedofilokat miközben előbbiek szándékosan követik el, utóbbiak pedig mentális betegségben szenvednek. De lehet csak én vagyok tudatlan és látom rosszul a dolgokat.



2022. nov. 18. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
100%

01:29 [link]

"about 10 to 15 percent of girls enter puberty at age 7 or younger"

Tehát szerinted egy gyerek, aki még 7 éves sincs, képes felfogni, mi is az a szex, és ő kivel akarja csinálni. Hagyjuk már... Nem szeretek ítélkezni, de ez a hozzáállás már tényleg rohadtul gusztustalan. A nemi érettség csak annyit jelent, hogy ha valaki megerőszakolja, akkor képes teherbe esni (de a terhességbe vagy a szülésbe egy ekkora gyerek több mint valószínű, hogy belehalna). A szexuális beleegyezés ettől teljesen független, mert ahhoz az kell, hogy az illető fel is fogja mit csinál, milyen döntést hoz éppen. Egy gyerek erre képtelen.

2022. dec. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
14%

Megmondom őszintén ez nem futott át az agyamon, de egy 7 évest is fel tud világosítani anya/apa ha tudatában van annak hogy a drága kislányuk kezd nővé válni. Abszolút ellenzem a pedofíliát, félreértés ne essék, de a beleegyezési korhatár konkrét korhoz kötése szerintem nem oké, agyilag sem érnek egyformán a gyerekek. Az meg hogy belehalna egy terhességbe egyáltalán nem biztos. Nyilván nagyobb rá az esély mint idősebb korban, de egyáltalán nem olyan biztos. Már csak azért sem mert különben a természet nem így alakította volna.


Példa:

[link]


Bár ő meg volt erőszakolva, ez most nem lényeges, a lényeg h nem halt bele a szülésbe. Majd meglátjuk ha megszüli a másodikat jövőre...

2022. dec. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
100%

"Abszolút ellenzem a pedofíliát"

Azt próbálod bizonygatni itt, hogy miért helyes kisgyerekekkel szexelni. 7 évessel szexelni pedofília. Vagyis nem, nem ellenzed.

Az egy dolog, hogy anyuka elmagyarázza neki. Akkor sem képes döntéseket hozni, mert az agya még nem fejlődött ki. Ez szimpla anatómia, nincs mit vitatni rajta. Nem véletlenül van az, hogy 12 éves koráig minden tettéért a szülők felelnek. Például elég gyakori, hogy a kisgyerekek állatkínzásokat hajtanak végre, vagy egymást verbálisan és/vagy fizikálisan bántalmazzák. És nem azért, mert lelketlen, kegyetlen szörnyek, hanem mert a fejlettségi szintjükből adódóan képtelenek felfogni a tetteik következményeit, nem képesek még olyan mértékű empátiára. Úgy gondolkodnak, hogy jó mókának tűnik? Csináljuk!

2022. dec. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
62%
aileen wuornos légyszi légyszi gyere vissza, nagy szükség van rád, ámen🙏
2022. dec. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
2%
Nem mondtam, hogy 7 évessel, és nem mondtam hogy helyes. a 7 éveddel nagyon extrém területre mész ám. Amiért azt mondtam hogy nemi érettséghez kötném a beleegyezést az nem jelenti azt hogy 7 éveseket dugnék. Egy 7 éves nyilván nem fog szexelni de pl van sok 12 éves aki szeretne. Sokkal fejlettebbek a mai lányok mint régen. Mind nemileg mind agyilag. Egy férfi szemszögéből meg aki azt mondja hogy nem néz meg egy 12 éves lányt akinek van cicije és kerek popsija, az hazudik. Ez csak emberi ösztön. Normális dolog hogy egy felnőtt férfi szexuálisan vonzónak talál egy már pubertáskorba lépett, nemileg valamelyest fejlett lányt. A társadalom nyomására tabunak tartjuk persze, de normális emberi ösztön. Az anyuka meg ne elmagyarázza hanem tanítsa meg neki, vagy akár tiltsa, de még mindig inkább a szülő tiltsa mint a törvény.
2022. dec. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
97%

"férfi szemszögéből meg aki azt mondja hogy nem néz meg egy 12 éves lányt akinek van cicije és kerek popsija, az hazudik."

Nem hazudik, csak nem pedofil. De legközelebb mikor valaki megkérdezi, miért nem akarok gyereket, megmutatom neki ezeket a válaszokat, és közlöm, hogy én ilyen szörnyetegek közé nem szülök lányt. (A gyerek nemét meg ugye nem lehet megválasztani, így nem kockáztatok)

2022. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
64%
Régebben is 14 évesen sokan már szültek. Pedig az volt a természetes mindig.
2022. dec. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
97%
#67 Ez csak egy ostoba, alaptalan, de a fajtád miatt sajnos túlságosan is elterjedt tévképzet + azokban az országokban ahol gyakoribb a tinikori gyerekszülés, ott ez is a vezető halálok a kiskorú lányok körében, szóval annyira csak nem normális, és természetes a dolog + ahelyett hogy itt trollkodsz inkább megkapargathatnád az egyik konnektorodat egy fém villával te selejtes degenerált szenny.
2022. dec. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
25%
67-es nem én voltam. #65
2022. dec. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
97%
"Régebben is 14 évesen sokan már szültek. Pedig az volt a természetes mindig" És ezeket a tizennégy éveseket erőszakkal adták férjhez, és esélyük se volt megvédeni magukat, tedd hozzá.
2022. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!