Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilokat miért övezi...

A pedofilokat miért övezi ekkora gyűlölet és közutálat miközben a wikipedia szerint is ez egy mentális betegség?

Figyelt kérdés

[link]


A fickó öngyilkosságot követett el és ezen cikk alatt a facebook kommentek között olyanok olvashatóak, hogy "jól is tette" meg "a többi is követhetné a példáját". És ezek még finomak voltak.


Viszont idézném a wikipédiát a pedofiliáról:

"a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."


Tehát ez egy mentális betegség amit ugyanúgy lehetne (és kellene) kezelni mint más pszichés betegséget mégis azt érzem, hogy szándékosan tőrbe csalják a pedofilokat (akár azzal, hogy kislányokat felnőttesen kisminkelve öltöztetnek) mindegy tálcán kínálva a lehetőséget a gyermekmolesztálásra.

Nem akarom felmenteni őket, de ha valóban mentális betegség, akkor a bűncselekményük mivel különb mint az addiktív drogfogyasztás?


Még a gyilkosoktól is jobban utálják a pedofilokat miközben előbbiek szándékosan követik el, utóbbiak pedig mentális betegségben szenvednek. De lehet csak én vagyok tudatlan és látom rosszul a dolgokat.



2022. nov. 18. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, bőven voltak férfi boszorkányok is, akiket kivégeztek
2022. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
100%

#50-es kicsit gyérus a témában az ismereted. Nem egy német falú teljes (értsd nők, férfiak, gyerekek) kiirtottak boszorkány üldözés alatt. Elfogytak az asszonyok jöttek a férfiak, aztán meg a gyerekek. Bár többségében nők voltak az áldozatok, de a végén úgy elharapódzott a dolog, hogy akkor már mindegy volt nem és kor.


És az sem igaz, hogy a pedofília csak és kizárólag a férfiakra megy. Nőket is ítélnek el, bár legtöbbször valóban úgy kerül a fókuszba nőnemű, amikor bűntárs egy férfi mellett, leggyakrabban feleség és asszisztál a dologhoz.

2022. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
96%
#50 Én a női pedofilokat (akik bántottak is gyerekeket) is ugyanúgy nyilvánosan megkínoztatnám és megöletném, mint a férfiakat. Azért nyilvánosan, hogy elrettentő példaként szolgáljon. Most örülsz?
2022. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
36%

Én azt bírom az ilyen jellegű kérdésekben, hogy a válaszolók egy része még mindig azt feltételezi, hogy csak a férfiak lehetnek pedofilok, és csak a kislányok lehetnek áldozatok...


20-as: "Nem tudom a férfit sajnálni, gondolkodott volna előtte, mielőtt megtette ezt a szörnyű dolgot."


27-es (kérdező): "vajon mit válaszolnátok a kérdésemre, ha a fiatokról/férjetekről/testvéretekről kiderülne, hogy pedofil?"


31-es: "Az is, ha gyerekekre gondolva recskázik"

40-es: "gondolod, hogy tudna egy férfit valaki kezelni, hogy férfiakat szeressen?"


50-essel teljesen egyetértek, a pedohiszti a férfiakat hozza előtérbe, pedig nagyjából fele-fele arányban vannak, csak a nőket sokkal ritkábban említi a média. És sajnos fiú áldozatok is vannak bőven, nem csak a kislányokra hajtanak az ilyenek. Nagy részüknek pedig szinte mindegy a gyermek neme, a nemi éretlenség ami vonzó számukra. Sok esetben szexuális megfelelési kényszerből fakad, és mivel egy gyermeknek nem kell megfelelni, ezért őket választják. Persze ebben az esetben is van már egy alap vonzalom irántuk, de a megfelelési kényszer ami az i-re ráteszi a pontot. Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem itélem el őket addig amíg nem fajul tettlegességgé a dolog. Nem tehetnek a vágyaikról, viszont tisztában kell lenniük a dolog súlyával. A kleptomániást is megbűntetik ha lopáson kapják. A pedofilok zöme azt állítja, hogy szeretetteljes szándékkal fordulnak a gyermekek felé, nem bántani akarják őket. A bíróságon pedig sokan azzal takaróznak, hogy a gyerek is élvezte. Ez nem kizárt, hiszen sokan már 5-6 évesen maszturbálnak, persze nincsenek tisztában azzal hogy mit is csinálnak, csak azt tudják, hogy jó érzés. Szóval képesek élvezni. Viszont hogy egy pedofil ezzel takarózzon... Ha élvezte is a gyerek, sőt akár bizonyos esetekben tegyük fel ő kezdeményezett, felnőtt korára rettenetesen bánni fogja a történteket mikor leesik neki hogy valójában mi is történt.

2022. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
71%
"pedig nagyjából fele-fele arányban vannak" Forrást lényszíves ami ezt bizonyítja. mert a tények azt bizonyítják hogy majdnem mind férfi.
2022. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
100%

Oké nem fele-fele, de a nők is 30% körül vannak, hirtelen itt van két kép, az egyik az Independent oldaláról:


[link]

[link]

2022. dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi véletlenül a kicsi képeket linkeltem, itt vannak nagyba


[link]

[link]

2022. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy quora válasz is:


[link]

2022. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom számít, hogy ki volt az áldozat.


Ha egy mutáns pszichopata, aki már 10 évesen érett, vagy olyan fajba tartozók, akik már kiskorukban terhesek, azokért annyira nem sírnak.


Ha meg egy hülye tünde, ahhoz még 20 évesen sem szabad hozzányúlni.

2022. dec. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
0%
Én egyébként nem értek egyet a beleegyezési korhatárral. Szerintem nem korhoz kellene kötni, mert mindenki más tempóban érik, hanem pl lányok esetében ha már elkezdett menstruálni, szerintem szabad akaratot kaphatna. A teste képes egy gyermeket kihordani, tehát képes bizony egy farkat is befogadni. Fiúk esetében is a pubertáskor kellene mérvadó legyen. Orvosilag tuti be lehet bizonyítani h elérték-e már azt a pontot. Ha meg nemkívánt terhesség lesz az eredmény, abban az esetben a lány szülei legyenek a hibásak mert nem világosították fel kellőképp a gyermeküket.
2022. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!