Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilokat miért övezi...

A pedofilokat miért övezi ekkora gyűlölet és közutálat miközben a wikipedia szerint is ez egy mentális betegség?

Figyelt kérdés

[link]


A fickó öngyilkosságot követett el és ezen cikk alatt a facebook kommentek között olyanok olvashatóak, hogy "jól is tette" meg "a többi is követhetné a példáját". És ezek még finomak voltak.


Viszont idézném a wikipédiát a pedofiliáról:

"a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."


Tehát ez egy mentális betegség amit ugyanúgy lehetne (és kellene) kezelni mint más pszichés betegséget mégis azt érzem, hogy szándékosan tőrbe csalják a pedofilokat (akár azzal, hogy kislányokat felnőttesen kisminkelve öltöztetnek) mindegy tálcán kínálva a lehetőséget a gyermekmolesztálásra.

Nem akarom felmenteni őket, de ha valóban mentális betegség, akkor a bűncselekményük mivel különb mint az addiktív drogfogyasztás?


Még a gyilkosoktól is jobban utálják a pedofilokat miközben előbbiek szándékosan követik el, utóbbiak pedig mentális betegségben szenvednek. De lehet csak én vagyok tudatlan és látom rosszul a dolgokat.



2022. nov. 18. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
97%
Baszki, a beleegyezési korhatárról: aki lejjebb vinné, fogja már fel, hogy egy kislanyt/kisfiút könnyen befolyásolhat bárki. Egy csokitól a farmerig stb barmi lehet cserealap, de mar az is, hogy megértőbbnek mutatja magát a szülőknél. Egy gyerek még nem ismeri fel a hazugság, manipuláció stb jeleit. Ezzel visszaélni jogilag és erkölcsileg is bűn. A pedofilok tisztában is vannak ezzel.
2022. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
97%
Aki lejjebb vinné az nyilván maga is pedofil. Persze hogy lejjebb vinné hogy szabad prédák legyenek a gyerekek.
2022. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
13%
Nem vinném feltétlenül lejjebb de nem kötném korhatárhoz mint már írtam. És nem vagyok véletlenül sem pedofil. Különben is, ha a nemi éréshez kötnénk a korhatárt, akkor már nem pedofíliáról beszélünk mert már nem éretlen...
2022. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
100%
A nemi érés nem azonos azzal hogy nem befolyásolható, megfélemlíthető. Attól hogy menstruál valaki kilenc évesen, ugyanúgy csak egy kislány, mint az aki nem.
2022. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
100%

73: "Nem vinném lejjebb feltétlenül de nem kötném korhatárhoz" - vagyik lejjebb vinnéd, hiszen a nemi érettség, amihez kötnéd, az esetek többségében 14 év alatt alakul ki.

Tényleg nem akarod érteni, hogy egy gyerek nemcsak test, hogy elérje a nemi érettséget, hanem egy érző, gondolkodó lény is? Akinek nagyon durva mentális sérüléseket okoz, ha egy felnőtt visszaél az éretlenségével, mégha a "cukorkát" meg is kapta, és élvezte, hogy "ott" simogatják.

2022. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
42%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1190..


Tessék olvasd el a 21-es válaszom és megtudod hogy értem-e mit okoz vagy sem...

2022. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
97%
Akkor miért is erőlteted hogy nemi éréshez legyen kötve a korhatár? Az átlag kislány kilenc-tíz évesen menstruál először. A tizennégy év is rohadtul alacsony korhatár.
2022. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerintem jobban tudja a gyerek mikor van felkészülve rá mint az állambácsi
2022. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudja, hisz gyerek. Zéró önismerettel, zéró képességgel hogy átlásson a manipuláción, az esetek legnagyobb részesben totálisan kiszolgáltatva annak aki szexuálisan kihasználja. Az alacsony beleegyezési korhatár csak és kizárólag a bántalmazókat védi.
2022. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
97%
A Balenciaga botrány is bizonyítja, hogy szerencsére az emberek nagy része nem fogja beszopni a pedofília és a pedofilok irányába való érzényítési próbálkozásokat. S mondom ezt full liberálisként!!
2022. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!