Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
92%

Meleg az öcsém. Amikor megtudtam, 14 voltam, nem különösebben érintett meg.

Ma már szülő vagyok, és egészen másképp látom. Nem tartom bajnak, de féltem őt attól a sok előítélettől, bántástól, amit kap. Az ember a szeretteit szeretné megvédeni minden rossztól, és amikor egy ilyen bejelentés jön szembe, nem tudod figyelmen kívül hagyni, hogy emiatt mennyi szomorúság éri majd.

2022. dec. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
82%
Mert sötétek, meg mosatják az agyukat az ellenségképző kormánypropagandával.
2022. dec. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%
Mert elkezd félni, hoogy őt (és nem a másikat, az érintettet) elkezdnik csesztetni emiatt. Valamint, mert nem gondolta volna, nem ígynevelte, esetleg fél, hogy nála is bepróbálkozik az illető.
2022. dec. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
89%
A szégyennel párosítják!
2022. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert a magyar emberek egy része még nagyon elmaradott és egyszerűen annyira ostoba és maradi, hogy képtelen felfogni, hogy ez az ő életére nincs hatással.

A másik dolog, hogy a buta emberek tipikusan a társaik életében szeretnek vájkálni, és, ha megtudnak valamit, amivel meg lehet bántani, azt kihasználják. Így terelik el a figyelmüket saját szomorú, szánqlmas életükről.

2022. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
26%

A melegséggel kapcsolatban azért mert félnek hogy sokan csesztetni fogják a fiukat, meg aztán ugy gondolják hogy az ő hibájuk.


Azt nem hiszem el hogy a transzságnál mit nem értesz te nagy okos.


Képzeld el hogy megjelenik a fiad, akit 15-17 éven át igy ismertél majd bejelenti hogy nőnek érzi magát. Utána legjobb esetben csak női ruhákat hord, rosszabb esetben átoperálja magát, új nevet vesz fel, hormonkezelést kezd csinálni és új fajta személyiség jegyeket is felvesz, mig eldobja a régit.


Mégis hogy érted hogy "Csak a külsejük változik, semmi más. " a hormon kezelés a belsőjüket és a gondolkozásukat is meg változtatja, vagy 70 % más személyek lesznek.


Ettől naná hogy befosik egy szülő.


Ez nem olyan mint a melegség, hogy nem a "jó lyukba" dugja.

2022. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
#6 Több transz embert is ismerek, és semmit nem változtak. Mert az emberek szenélyiségének semmi köze a hormonokhoz. A te személyiséged a benned lévő tesztoszteron/esztrogén alkotja? Eldöntötted, hogy ez az igazság, mert csak, vagy mert a kormány ezt súlykolja, és most terjeszted a hülyeséged.
2022. dec. 14. 07:01
 8/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
32%

"Több transz embert is ismerek, és semmit nem változtak"

Nem tudom hogy ez igaz-e vagy csak az "ismerek endes fickokat az A-ból, és nem olyanok amiket a B-ék mondanak" érve-e, de ha igaz akkor gondolom nem 'teljes" átalakuláson estek át.


"Mert az emberek szenélyiségének semmi köze a hormonokhoz."

Ritkán olvastam ekkora baromságot. A hormonok rengeteg érzelemért is vágyért felelősek amiknek marhára köze van a személyiségednek. Mit gondolsz miért szednek hormonokat mikor "váltanak" a transzok? Mert elengedhetetlen a "teljes" átalakuláshoz.


"A legújabb kutatások fényében úgy tűnik, hogy a nemi hormonok korai hatása a gondolkodást, az érzelmeket, sőt, a viselkedést is befolyásolja."


[link]


[link]


[link]


[link]


"A te személyiséged a benned lévő tesztoszteron/esztrogén alkotja?"


Nem, de jelentősen szerepet játszottak a kialakulásában, akár csak mindenkinek. Köztük neked is.


Eleve tudtommal az nálatok a hivatalos elmélet hogy a transzoknál valami hormonálisan máshogy alakult.


"Eldöntötted, hogy ez az igazság, mert csak, "


Bagoly mondja verébnek.


"vagy mert a kormány ezt súlykolja, és most terjeszted a hülyeséged."


Tudtommal a kormány csak olyanokat sulykol hogy meleg lesz a gyerek a melegektől. Nem emlékszem tölük ilyen fajta tudományos állitásokra én ezt a biosz orámról hoztam.


De ha állitják ezt is, adtól még nem lesz hazugság.

2022. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
18%

Érdemi választ nem kaptam, viszont még ketten lepontoztak.


Taps.

2022. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
88%
Az én esetemben, pedig én "csak" crossdresser vagyok, valóban úgy érzem, nem vagyok más ha férfi és ha női ruha van rajtam, a lényem ugyanaz. De mint fentebb is írták sokan, amikor elmondtam tesómnak (húgomnak), ő is inkább féltett, hogy mások mit csinálnának velem az utcán. Anyámnak el sem mondtam, ő aztán még jobban féltene. Amikor gyerekként ki sem engedett az útra biciklizni, csakis a lakótelep "biztonságos" világában róhattam a köröket, ha akkor mit képzeltek, mit szólna ehhez?... Meg sajnos anyám leragadt a fideszes propagandánál, ami még rosszabbá teszi így a dolgot. Szóval ő nem tud róla, aki másnak meg tudnia kell, tud róla. Ez van. De attól még ugyanaz az ember vagyok.
2022. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!