Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"Biztos 70% Nem 68? Ezt valami objektív méréssel határoztad meg? "


Testi és érzelmi változások biztosan nem 50% vagy 100%, szoval a kettő közé tippelek.


"És például miből is tevődik össze az a 70% valakinél aki nem kíván műtéten átesni?"


"Ha azt önmagában hogy "változás" az nem jelent mindenképpen egy negatív dolgot. Hogy milyen az a megítélésemtől is függ. Nem szükségszerűen tragédia."


Itt nem arról volt szó hogy az-e vagy sem.


Hanem hogy a szülő reakcioja miben leledzik.


Te nagyon probálsz olyan állitásomba bele kötni amit nem állitottam, mert azt hiszed hogy azok az érvek amiket másokkal folytatott vitáksorán alkalmazól azok nálam is müködnének.

2022. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"Már honnan tudta volna? Látnok?"


Az hogy ez mindenkinél előfordul.


"Az ugyanúgy benne van az életnek nevezett játék paklijában, hogy valaki transz vagy meleg, mint az hogy én ez vagy az leszek."


Ha ez ugyan olyan arányban előfordulna, akkor nem lennének kisebbség.

2022. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
96%

"Testi és érzelmi változások biztosan nem 50% vagy 100%, szoval a kettő közé tippelek."


Ez majd kérlek publikáld valahol. Izgalmas felfedezés, tudományosan igazolhatónak tűnik.


"Hanem hogy a szülő reakcioja miben leledzik."


A szülők reakciója a felfogásban leledzik. Erre próbálok rámutatni, amihez nem tudom hogy szerinted hogy jön a személyed, de szerintem attól függetlenül van benne valami. Annyi hirtelen változás van az ember életében ezt egyszerűen nehezebben nyelik le sokan, mint akár azt ha valami tragédia után lecsúszik a gyerekük és szerfüggő lesz. Mert nem fér bele a világképükbe.

2022. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"Ez majd kérlek publikáld valahol. Izgalmas felfedezés, tudományosan igazolhatónak tűnik."


Mondom hogy csak tippelni tudok ezek közt.


De az egyértelmű hogy nem 100%os, vagy 50%-os.

2022. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
96%

"Az hogy ez mindenkinél előfordul."


Mindenkinél előfordulHAT.


"Ha ez ugyan olyan arányban előfordulna, akkor nem lennének kisebbség."


Szerintem a benne van a pakliban nem jelenti azt, hogy ugyabban az aránybanról volt szó, de ez is egy olyan dolog amivel számolni lehet. Egyébként szerintem a PhD-t szerző emberek is egy kisebbség, de azzal nem szokott baja lenni senkinek ha valaki tudományos fokozatot szerez.

2022. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
95%

"De az egyértelmű hogy nem 100%os, vagy 50%-os.


És az lehet, hogy 25%-os?

2022. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

#ma 12:24

Kérlek ne vitatkozz! A kérdésemnek nem az volt a célja, hogy meggyőzzem az embereket, hanem a perspektívájuk megértése, ami nagyjából sikerült is. Mikor valaki ilyen kérdéseket ír ki, vagy nyit meg, számolnia kell azzal, hogy olyanokat fog olvasni, ami nem fog neki tetszeni, de ezekből meg kell próbálni tanulni, vagy legalább tiszteletben tartani az oldal, és a poszt célját (ami hangsúlyozom, nem a veszekedés).

2022. dec. 14. 12:41
 38/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"Mindenkinél előfordulHAT."


Nincsen olyan gyerek aki 10 év alatt nem változik meg.


Dehát nem előfordulhat, hanem előfordul.


"Szerintem a benne van a pakliban nem jelenti azt, hogy ugyabban az aránybanról volt szó,"


Én sem montam hogy ugyan ugy, azt te montad:" Az ugyanúgy benne van" 30-as.


"de ez is egy olyan dolog amivel számolni lehet. "


Ezzel egyetértek, de azért nem hiszem hogy csodálkozni kéne azon ha egy szülő ilyen fajta ritkább eshetőségekkel nem számolt.


"Egyébként szerintem a PhD-t szerző emberek is egy kisebbség, de azzal nem szokott baja lenni senkinek ha valaki tudományos fokozatot szerez."



De ez olyasmi amit titkon minden szülő szeretne a gyerektől.



"És az lehet, hogy 25%-os?"


Identitás és hormonális változásról van szó. Ha csak öltözködésről meg viselkedésről van szó akkor lehetne 25%-ra tippelni, de ezekkel együtt biztosan nem beszélhetünk ilyen aprobb változásról. Maximum 45-ig megyek le.

2022. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
23%

"Kérlek ne vitatkozz! "


Bár nem nekem írtad, de végső soron nekem is szól. Elnézést emiatt, abba is hagyom.


Mikor irtam a felettem lévő üzenetet, ez még nem volt olvsható.

2022. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
94%

“ Nincsen olyan gyerek aki 10 év alatt nem változik meg.”


Nem is erről volt szó. Hogy miben és hogyan változok az eshetőleges.


“ Én sem montam hogy ugyan ugy, azt te montad:" Az ugyanúgy benne van" 30-as“


Ez még mindig nem jelenti az én nyelvtani értelmezésem szerint az ugyanakkora arányt. De a félreértések elkerülése végett akkor leírom konkrétan is: nem úgy értettem.


“Ezzel egyetértek, de azért nem hiszem hogy csodálkozni kéne azon ha egy szülő ilyen fajta ritkább eshetőségekkel nem számolt.”


Miért is?


“De ez olyasmi amit titkon minden szülő szeretne a gyerektől.”


És hát el is jutottunk a lényegig. Minden magyarázkodás ellenére általában az a szülő legnagyobb baja, hogy egyszerűen nem akarja a gyereke transz legyen.

2022. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!