Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
13%

Még egy nagyra becsült 86%-os lepontozott de ellen választ (még mindig) nem kaptam.


Ezt könyveljem el ugy hogy nekem van igazam, is mégis csak ti vagytok akik "csak mert" alapon gondolkodnak?

2022. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
30%

10-es.


Szerintem nyugodtan mondd el a szüleidnek, ha rendes emberek a fiukat tartják majd többre mint a kormányt. Eleve a "női ruha" rengeteg társadalomban férfi ruhaként müködött. Végső soron neked csak más a divat érzéked.

2022. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
#8 Átrágtam magam a cikkeken amiket küldtél. Az elsőt nem vagyok hajlandó kommentálni, mert sima általánosítás az egész. A többiben leírják, hogy a hormonok felelősek az érzelmeinkért, és viselkedésünk bizonyos részeiért (vágy, lehangoltság, sikerért küzdés, stb). Ezek a dolgok valóban változnak nemváltás alatt, mert egyre kevésbé van jelen a diszfória, vagyis kevesebb a szorongás, nyugodtabb, nyitottabb, magabiztosabb emberré válik az illető. Ezt a változást hallottam a legtöbb transz embertől. De ezek nem egyenlőek egy ember személyiségével. Nem változtatja meg a dolgokat, amiket élvez, az érdeklődési körét, az erkölcseit, stb.
2022. dec. 14. 08:43
 14/72 A kérdező kommentje:
Mindazonáltal végtelenül üdítő látni valakit ezen az oldalon, aki hajlandó tudománnyal alátámasztott ellenvéleményt nyilvánítani, mindezt kultúráltan megfogalmazva, ahelyett hogy csak anyázna. (Fel is szavaztalak emiatt.)
2022. dec. 14. 08:49
 15/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
14%

"Ezek a dolgok valóban változnak nemváltás alatt, mert egyre kevésbé van jelen a diszfória, vagyis kevesebb a szorongás, nyugodtabb, nyitottabb, magabiztosabb emberré válik az illető."


"Nem változtatja meg a dolgokat, amiket élvez, az érdeklődési körét, az erkölcseit, stb."


Szoval nem változik hogy milyen lesz az erkölcse, annak ellenére hogy állitolag nyugodtabb és nyitottab lesz?


Ezek böven olyasmik amik befolyásolják az erkölcsöt.


Dehát igenis meg változik a személyisége vagy 70%-ban ahogyan azt állitottam. Nem teljesen természetesen, de jelentősen.

2022. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
16%

14-es.


Á, köszi.

2022. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek alapból is ostobák, de megy az aljas támadás a kormánymédiából. Orbánék már 10 éve a melegek elleni hergeléssel nyerik a választásokat.
2022. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
30%

Én azt hittem 2 éve nyerik ezt a meseország mindenkié ota.


Nem a migránsok és a gyurcsán/soros miatt voltak az eddigi gyözelmeik?

2022. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
91%
Ez nekem is bizarr, mindig az jut eszembe hogy az illető addig ágyba akart bújni a másikkal és ezért kavarja fel ennyire. (Bár ez meg nem magyarázza hogy pl egy férfi miért akad ki ha egy másik férfi meleg)
2022. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 Metionin ***** válasza:
89%
Igazából nem tudom. Engem csak akkor érintene érzékenyen a dolog, ha arról derülne ki, hogy meleg, aki tetszik nekem. Érthető okokból. Egyébként családtagnál, barátnál, kollégánál, bárki olyan esetén akivel nem akarok összejönni, teljesen mindegy, hogy kivel szexel vagy hogy mi van a lába között.
2022. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!