Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 A kérdező kommentje:
A #66-os akkora provokatív kamu mint a bécsi kapu, nehogy elhiggyétek baszki. Ha apám kezet emelne rám, amint járni tudnék, mennék a rendőrségre, és minimum lenne a távoltartási végzés, de inkább börtön. Ott meg majd visszakapja a kedves cellatérsaitól. És szerintem minden normális ember ezt tenné, nem azt mondaná hogy "természetesen apám most hogy brutálisan abuzáltál már azt teszem amit te akarsz ez csak természetes". Ilyen nincs, max az arab országokban. Legalábbis kib*szottul remélem.
2023. jan. 8. 16:53
 72/72 anonim ***** válasza:
100%

#71 Sajnos láttam ilyen szülőre példát.

Ha velem ilyen történt volna akkor feljelentés vagy megszakítok minden kapcsolatot, de ha valaki ennyire megveri a gyerekét akkor az a tippem hogy ez nem az első alkalom.


A gyereknek ez lesz a normális hogy a verés a nevelés, aztán X év múlva megnyílik valakinek és rájön h ez rohadtul nem normális és akkor borul minden.

2023. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!