Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
86%
Mért lenne a szülőnek egyszerű? Egy szülőnek még nehezebb is lehet, mivel neki a saját idióta korosztálya, rokonsága, szomszédsága között kell élni, köztük kell lesütött szemmel vonulni az utcán, a lépcsőházban, ha kitudódik, hogy a "Józsi gyerekéből" micsoda "fertelem" lett, aztán elkezdenek ott a faluban piszmogni. Retteghet a saját rokonaitól, baráti körétől, akik természetesen kötőszóként ütik a 6uzikat... Alig várják, hogy a Putyin ide bevonuljon. Persze, mai, interneten szocializálódott kölkök, elhúzva a nagyvilágba, ahol a saját szomszédját se ismeri az ember, már röhögnek ezen az egészen... Nem őket kérdezgetik, hogy Marikám, neked mért nincs már unokád, mi van már azzal a nagy cula gyerekeddel?
2022. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
#51 Arról én (meg a generációm) nem tehetek, hogy egyeseknek megfelelési kényszerük van, amiből nem hajlandóak kitörni, és a gyerekeikre is kivetítik. Van ingyenes terápia, el lehet menni, ki lehet gyógyulni ebből a kényszerből. Innentől fogva isten bocsá, de magára vessen, akinek ez annyira megkeseríti az életét.
2022. dec. 15. 02:57
 53/72 anonim ***** válasza:
0%

"Gyerekkortol erzik hogy nem tudnak azonosulni a szuletesi nemukkel"

Ja, csak erre egy normalis szulo (ha mar vegkepp latszik hogy nem tud normalis noies lanyt nevelni a lanyabol) azt mondja hogy jolvan lanyom akkor jatssz a kisautoval, nem azt hogy jolvan lanyom ugy tunik fiu vagy...

2022. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kerdezo, ez nem megfelelesi kenyszer, az ember tarsas leny, nyilvan torekszik arra hogy elfogadjak a sajat kozossegeben. Nyilvan akik lany letukre fiunak hiszik magukat azoktol nem lehet elvarni hogy normalisan mukodjenek az osztoneik, de attol meg az a termeszetes hogy az ember arra torekszik hogy kedveljek, nem pedig ez a mai divat hogy "en mindent megtehetek,semmit se kell szegyellni, senkinek nincs joga engem kritizalni"...

Vissza kene hozni az emberekbe a szegyenerzetet, nagyon hasznos tud neha lenni

2022. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
65%

#49

Oszt miért lennék én veszélyes ember?

Mit tettem? Nem olyan vagyok mint a Hamza Alexa meg a társai. A transzneműség nem így néz ki.


Én nem tudok máshogy viselkedni, nem érzem jól magam ha lány szerepbe tesznek.

Anyu meg apu nagyon próbáltak rendes NŐT nevelni belőlem de mégis egy teljesen ártatlan férfi lettem 🥶

Sajnálom ha nem tetszik, tudom nehéz az újat befogadni. Ezt láthattuk a covid oltásoknál is a chipes baromságokkal.

Gondolom sokatok hisz benne, sajnálom hogy a tudatlanságotokkal mérgezitek az embertársaitokat.


Mellesleg te vagy veszélyes, nem mi. Te és a magad fajta ember miatt van az a rengeteg öngyilkos lmbtq ember. Ezen azért gondolkozz el az idióta beszűkült látásmódú emberrel együtt. Én sem hisztériázok azért mert te jókor voltál jó helyen és pont egy hetero ember lettél :D

Feleannyi bántást sem bírnátok ki mint amennyit mi kapunk tőletek. Feleannyit tesó

2022. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nem lettel ferfi. Pontosan erroo beszelunk. Senkit nem az zavar hogy manusnak oltozol, hanem az hogy behaluzod hogy az is vagy. Hamza Alexa pedig ugyanaz fiuban, mint te lanyban, beoltozik az ellenkezo nemnek es azt hiszi hogy attol az lett.

En is szoliztam egy idoben , es ugy neztem ki mint egy ciganylany de attol meg nem voltam az 😂 ezzel az erovel pedig siman bekepzelhettem volna ... nalatok nagyon sulyos bajok vannak a toronyban

2022. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
7%
Es miert is ne birnank ki a bantast? Te azert birod talan mert minden transzi hu de eros? Vagy azert birod mert tudod hogy muszaj? A muszaj nagy ur...
2022. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
92%

[link]



Nem tudom hogy vagytok vele de en hamarabb hiszek ennek mint nehany idiota nevtelen embernek a neten ^^

2022. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
26%
Szerintem ennek inkább az volt az oka hogy végetvethessenek az "átnevelő terápiának és a kötelező sterilizálásnak" mert láthatoan nem müködnek csak ártanak, viszont amig betegség kategoriába van sorolva addig az ilyenek létezhetnek.
2022. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
42%
De nincs betegseg kategoriaba sorolva
2022. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!