Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberben miért dől össze...

Sok emberben miért dől össze a világ mikor megtudja, hogy valakije meleg, vagy transznemű?

Figyelt kérdés
Egyrészt a szülő életét pl miben befolyásolja, hogy a gyereke kivel szexel? Nekem maga a feltételezés is bizarr, hogy egy szülőt ez ennyire érdekel. Másrészt attól, hogy valaki épp férfinak, vagy nőnek néz ki, még ugyanaz az ember marad. Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más. Mégis, rengetegen (család, barátok, párkapcsolat) előadják ezt úgy, hogy ők "elvesztették az embert, akit szerettek". De miért? Ugyanaz az ember.

2022. dec. 14. 02:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
70%

“ Kérlek ne vitatkozz! A kérdésemnek nem az volt a célja, hogy meggyőzzem az embereket, hanem a perspektívájuk megértése”


Szerintem akkor lehet legjobban megérteni a másik perspektíváját ha valami párbeszéd van róla. Nem volt off topic sem, szóval talán még hasznodra is vált.

2022. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
25%
Ha meleg, akkor nem dől össze bennem a világ. Ha "transznemű", akkor sajnos világos számomra, hogy megbolondult az illető, mert nem világos számára, hogy nem lehet férfiként nő (avagy fordítva).
2022. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
6%

Orulnel ha a gyerekedrol kiderulne hogy skizofren? Na ez a travisag pont ugyanaz, mentalis betegseg, tevkepzet, kepzelodes.

A melegseggel nyilvan nincs nagy baj, bar sztem minden szulo jobban orul ha hetero a gyereke. Az a termeszet rendje, hogy ferfi novel.

2022. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
14%

"Juliska, aki kedves, aranyos, és szorgalmas, nem lesz János, aki egy agresszív, nagyszájú, aljas p*cs. Csak a külsejük változik, semmi más."


Magyarul most te is elismerted akaratodon kívül, hogy csak a külsőt változtathatja meg, de valójában soha nem lesz a nőből férfi és fordítva.

Akkor miért is örüljön a szülő annak, hogy a gyereke egy ilyen degenerált?

2022. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
86%

Transznemű vagyok. Egyszerűen nem átváltozni akarok hanem az vagyok ami. Nem vagyok se degenerált, sem pedig beteg, skizofrén xd.


Jártam terapeutánál, pszichiáternél.

Ez a menete a hormonnak. IGAZI orvosok akik EZT TANULTÁK, megállapítják a sztorit és kaphatod is a hormont. Igazi tanult orvosok mondják meg, hogy ez normális! Ők mondják meg, hogy ez nem betegség! Nem pedig egy random idegen, nekem ez az ami számít.


Hormon hatásai (tesztoszteron):

Nagyon sokat változtat kívül. Erősebb és izmosabb leszel, könnyebben tudsz izomtömeget növelni.

Férfiasabb leszel, elkezd erősödni a szőrzet. Férfias vonásaid lesznek! A nemiszervet is megváltoztatja picit. Hangod is elmélyül. Ilyenek

Igazából szinte ennyi a külső hatás.

Pszichésen is sokat változtat, én "agresszívabb" lettem. Jóval bátrabb és "védelmezőbb". Szinte minden sz*ron felhúzom magam, ingerlékenyebb vagyok. Magabiztos lettem, kicsit nagyképű is. Sokat komolyodtam.


Ez nem az egész igazából, ez csak a töredéke a változtatásnak

Fizikailag és pszichésen is megváltoztat a sztori.

2022. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
12%

45: úgy kérdezem tőled, hogy én egyébként nem akarlak bántani.

Te mit gondolsz, mennyiben különbözöl attól a skizofréntől, aki pl. Jézusnak hiszi magát? Mennyivel racionálisabb "elképzelés" ennél az, hogy te az ellenkező nemhez tartozol? Szeretném, ha ezt konkrétan meghatároznád.

2022. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
11%

"IGAZI orvosok akik EZT TANULTÁK, megállapítják a sztorit és kaphatod is a hormont. Igazi tanult orvosok mondják meg, hogy ez normális! Ők mondják meg, hogy ez nem betegség! Nem pedig egy random idegen, nekem ez az ami számít."


Az igazi orvosok mindössze annyit tettek, hogy politikai nyomásra kivették a dolgot a betegségek közül. Ezzel még nem állítják, hogy normális, mivel hogy nem az.

Illetve mit jelent az, hogy normális? a normális lenne, nem kellen hozzá orvosi bevatkozás, nem gondolod? :)

Nézz utána, hogy mi a betegség definíciója, és vonatkoztasd önmagadra, hogy a négyből hány pontnak felelsz meg (az összesnek).

2022. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:
#46 A transznemű emberekről már sokszor nagyon kicsi koruktól meg lehet mondani, hogy azok. A viselkedésük, a testveszédük, az érdeklődési körük, és a gondolkodásmódjuk is a másik nemre hajaz. Ezek között pedig szerepelnek olyan dolgok is, amiket az ember nem tudatosan, hanem teljesen ösztönösen csinál, pláne gyerekkorban (pl testbeszéd). Én például nem tudok azonosulni a lányok gondolkodásmódjával, emiatt az ilyen anonim fórumokon meg is kapom állandóan, hogy srác vagyok. És nem tudatosan beszélek így, csak úgy jön. (Pedig esküszöm Viktor nagyvezérünk lelkére, hogy 15 éves koromig azt se tudtam, mi az a transznemű :D) Szóval hogy magára a kérdésre is válaszoljak, ha valaki Jézusnak képzeli magát, attól még nem tud úgy viselkedni, és gondolkodni, mint ő, míg egy transz embernek ez természetesen jön (általában).
2022. dec. 15. 00:08
 49/72 anonim ***** válasza:
14%

48; nem, nem lehet megmondani. Ez egy kifejezetten gyermekmegrontó, pedofíliához közel álló gondolkodásmód.

Két nővérem van, nem egy esetben babáztam velük fiúként és később, egész középiskoláig is inkább lány barátaim voltak. Mégis egy heteró srác lettem, nem éreztem magam soha nőnek, pedig a hozzád hasonló aberráltak már régen rám fogták volna, hogy belül nő vagyok. Elég sok fiús lányt is ismerek, akik nem érzik magukat ennek ellenére férfinek...

Rohadt nyomorék dolog ez, hogy gyerekekhez közelítetek ilyen marhaságokkal, és akkor fel vagytok háborodva a kormánypropagandán, hogy törvényt hoz a képetekbe. Sajnos minden igaz, amit mondanak rólatok, veszélyes emberek vagytok, különösen a kicsikre.

2022. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
83%
49: Ez alapján senki nem fogta volna rád, hogy nő vagy. A transz emberek maguk érzik gyakran gyerekkoruktól hogy nem tudnak azonosulni a születési nemükkel.
2022. dec. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!