Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha valaki a buszon,...

Lányok! Ha valaki a buszon, villamoson vagy bárhol leülne mellétek, és rövid beszélgetés után arra kérne, had fogja meg egy kicsit a karotokat, mit reagálnátok? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 10:06
 21/94 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan nem engedném és igyekeznék azonnal kikerülni abból a szituból. Minimum a busz másik pontjára mennék, de még lehet, hogy le is szállnék.

Viszont ismerek olyan lányokat, akik minimum orrba, ha nem máshova, könyökölnének ilyenért és látványosan szidnának az összes utas előtt, hogy tudják mégis mi történt.

2023. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 A kérdező kommentje:
Nem, nekem ez a másoktól elzárkózó, "velem ne beszélgessen senki, hozzám ne érjen senki" hozzáállás a bajom. És nem fogdosni akarom, az eredeti kérdés úgy szólt, mit reagálnátok, ha valaki megkérdezné, megfoghatja e a karotokat. De ugyanígy kérdezhettem volna vállal is, még az sem erogén zóna és nem intim rész.
2023. jan. 6. 11:20
 23/94 A kérdező kommentje:

21

Bocsi de érted a kérdést? A karjáról van szó, nem a melléről könyörgöm! Ha egy ilyenért eltöri az orrom, mit kapnék ha a mellét akarnám megfogni vagy akár kérdés nélkül meg is fognám. Mi folyik itt?

2023. jan. 6. 11:21
 24/94 anonim ***** válasza:
96%
A karját éppúgy nem szabad megfogni, mint a mellét. Ugyanúgy a teste. Inkább te áruld már el, hogy hány éves vagy és mért leled kedved abban, hogy idegen lányokhoz hozzáérj? Nem lehetne mondjuk 1 barátnőnél lecövekelni?
2023. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
100%
Egy idegen férfi sehol se akarjon megfogni számára idegen nőket.
2023. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te nem érted a problémát.

Mit szólnál, ha odamenne valaki az utcán és azt mondaná, hogy szeretné egy kicsit vinni a táskádat? Semmi intim nincs benne.

2023. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
91%
Én megkérdezném az okát. Miért akarod megfogni a karom? 32 éves vagyok. De miért számít a kor?
2023. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 A kérdező kommentje:
21 vagyok és nem feltétlenül idegenekhez, és pláne nem intim szándékkal! Persze tudom, minden férfi minden nőhöz intim szándékkal közeledik, ha csak ránéz, már az is intim közeledés, de bocsi, vannak kivételek. Ismerős lányokat is megérintek, a vállukat, a karjukat ugyanúgy. Csupán kíváncsi voltam hogy milyen vélemények vannak itt, de álmomban sem számítottam ilyen zárkózott, elutasító közösségre. Úgy ki vagytok akadva, mintha minimum azt kérdeztem volna, mit reagálnátok ha a buszon egy vadidegen srác minden előzmény nélkül megkérdeznéé, hogy lefeküdnétek e vele. Na akkor érteném ezeket az orrbavágós, szidalmazós reakciókat. Persze az is lehet, hogy arra csak simán nemet mondanátok röhögve. Nem értem én ezt a világot.
2023. jan. 6. 11:28
 29/94 anonim ***** válasza:
93%

#23

képzeld, értettem :)) De az is testrész, ami az enyém, hadd döntsem már el, hogy ki érjen hozzám és ki nem!

2023. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél, ha egy férfi csinálná ugyanezt veled?
2023. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!