Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha valaki a buszon,...

Lányok! Ha valaki a buszon, villamoson vagy bárhol leülne mellétek, és rövid beszélgetés után arra kérne, had fogja meg egy kicsit a karotokat, mit reagálnátok? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 10:06
 31/94 A kérdező kommentje:

27

Istenem, az első értelmes válasz! Legalább érdeklődik és nem azonnal könyököl!

2023. jan. 6. 11:30
 32/94 anonim ***** válasza:
90%
Megfogdoslak kérdezo a buszon kivancsi leszek mit szolsz hozzá
2023. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 A kérdező kommentje:

29

Ez rendben, de ezért mindjárt orrba kell vágni az embert és nyilvánosan szidalmazni?

2023. jan. 6. 11:33
 34/94 A kérdező kommentje:

30

Ha picit megismerem, mint ahogy a kérdésben felvázolt szituban is, akkor miért ne?

2023. jan. 6. 11:33
 35/94 anonim ***** válasza:
100%

Számomra érthetetlen egyébként, hogy egy idegen férfi miért szeretne bárhol megfogni. Tényleg, miért? Illetve miért pont nekem kéne asszisztálnom ehhez?

(Az én válaszom nyilván értelmetlen, hiszen nem lennék nyitott a dologra, hiába válaszoltam normálisan. XD)

24/N (#12)

2023. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
100%
És akkor? Kapok választ? Miért?
2023. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
89%
És nem menekülnek előled azok a nem idegen lányok, akiket érintgetsz? Egy különnemű érintés feltétlenül szexuális tartalmat hordoz. Vagyis ha szigorúan vesszük, ez már kimeríti a szexuális zaklatást.
2023. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
87%
Csajok fogjunk össze, keressük meg ezt a nyomorékot és verjük laposra az arcát. Hátha akkor elmegy a kedve a kretenkedéstől...
2023. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
9%
Kedves válaszolók. Nem is tudom hogy írjam, kis önismeret rátok férne. Én megkérdeztem az okot, meg is kaptam a választ. De ti nem vagytok hajlandók egy kis munkát sem fektetni semmibe. Csakis az előítélet, azonnal laposra verni valakit, meg zaklatónak kikiáltani. Nem is érdekel benneteket, hogy miért kérdezi. Engem érdekelt, felé fordultam, mert valóságosan kíváncsi voltam, hogy miért kérdezi. Empátia hiányzik az emberekből.
2023. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
88%
#39: Ne aggódj, mindenki tudja, hogy a kérdező vagy, másik profilról.
2023. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!