Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha valaki a buszon,...

Lányok! Ha valaki a buszon, villamoson vagy bárhol leülne mellétek, és rövid beszélgetés után arra kérne, had fogja meg egy kicsit a karotokat, mit reagálnátok? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 10:06
 61/94 A kérdező kommentje:

60

Ha tényleg érdekel, írj rám privátban és elmondom.

2023. jan. 6. 16:16
 62/94 anonim ***** válasza:
100%
Megijednék és a legközelebbi megállónál leszállnék. Ez fura.
2023. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
94%
Miért privátban? Miért nem írod le publikusan, hogy ennek mi áll a hátterében - ha már kiírtad a kérdést?
2023. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki zárkózott,introvertált az miért probléma? Nem vagyunk egyformák. Egyébként szerintem sokan itt extrovertáltnak gondolják magukat, mégsem engednék ezt a fajta közeledést. Ez a kettő nem függ össze.
2023. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 A kérdező kommentje:
Ennek részemről az áll a hátterében, hogyha beszélgetek egy lánnyal akár pár percet is, késztetést érzek rá hogy megérintsem, valószínűleg azért, mert látássérült vagyok. Mindegy hogy a vállát, a hátát vagy a karját érintem, de előtte nyilván megkérdezem és ezért lettem volna kíváncsi, mit reagálnátok egy ilyen kérdésre. Nem gondnoltam hogy ezt ennyit kell magyarázni egyeseknek.
2023. jan. 6. 16:52
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, hogy megértem a helyzetét, de ezzel kényelmetlen helyzetbe hozna engem és zavarna, szóval inkább ne.

(Ha férfiakkal beszélgetsz, nincs ilyen késztetésed?)

2023. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 A kérdező kommentje:

66

Nincsen, gyerekkormban még a fiúk karját is megfogtam de mostmár régóta csak a lányokét valamiért. Férfiaknál inkább a kézfogás ami megy, ezek az érintések a lányok felé gyöngédek, megveregetem a vállát, megsimítom a hátát a karját stb.

2023. jan. 6. 17:10
 68/94 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez érdekes, és határozottan nem keltesz jobb benyomást miatta.

Utálom, ha egy idegen megérint, dehogy megsimogasson vagy megveregesse a vállamat... Az aztán esélytelen.

2023. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 A kérdező kommentje:

68

Ez már a te problémád.

2023. jan. 6. 17:14
 70/94 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom problémának, hogy nem szeretem, ha idegenek taperolnak, de ha ez probléma, örömmel vállalom. XD
2023. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!