Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha valaki a buszon,...

Lányok! Ha valaki a buszon, villamoson vagy bárhol leülne mellétek, és rövid beszélgetés után arra kérne, had fogja meg egy kicsit a karotokat, mit reagálnátok? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 10:06
 71/94 A kérdező kommentje:
Túl szélsőségesen fogod fel. Számomra az érintés és a taperolás óriási különbség. Az érintés az ha megérint egyszer, a taperolás pedig az, amikor fogdos, simogat, na az már zaklatás! Amikor tenyérrel többször, több helyen hozzádér, az a taperolás.
2023. jan. 6. 17:20
 72/94 anonim ***** válasza:
90%
Hívhatod, ahogy csak szeretnéd, egy idegen engem ne érintsen meg sehol és sehogyan. Gondolom te se értékelnéd, ha egy férfi el kezdene simogatni vagy vállon veregetni.
2023. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
48%
Pont azért hallgatok zenét állandóan, nehogy megszólítson valaki. XD
2023. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:

72

A vállveregetést miért ne? Mondd már meg mi rossz van abban? az hogy te utálod, nem jelenti azt hogy más is. Ha beszélgetek egy férfival és vállon vereget, nem fogom lepofozni és otthagyni mert ebben semmi rossz nincs.

73

Még mindig javaslom hogy fordulj szakemberhez, antiszociális vagy és ez nagyon nem jó. Ez a rettegésed hogy valaki nehogy megszólítson, nem egészséges: társadalomban élünk, emberek vagyunk, szükség van a kommunikációra mindenkivel.

2023. jan. 6. 17:46
 75/94 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nehéz elhinned vagy elfogadnod, hogy nem szeretem, ha egy idegen férfi hozzámér.

Tudom, hogy nem nekem szólt, de senki nem lesz attól antiszociális, mert nem másokkal foglalkozik, amikor utazik. Legtöbbször én is olvasok vagy a párommal, barátaimmal írogatok/telefonálok. A kommunikáció igénye mindenkinek, viszont ezt az igényét nem akarja senki mindenkivel megélni.

2023. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 A kérdező kommentje:
Nézd, nem kell mindenkivel megélni, de az túlzás hogy azért van fülhallgatód, nehogy valaki meg merjen szólítani. Mit tudom én, segítséget kér vagy információt a megállókról, jaj de borzasztó. Ha viszont fülessel vagy, okvetlen hozzád kell érjen mert máskép nem tudja magára felhívni a figyelmedet, ha közben a telefonod bámulod.
2023. jan. 6. 18:15
 77/94 anonim ***** válasza:
100%

Azért van fülhallgatóm, hogy zenét hallgassak és videókat nézzek, az, hogy szerencsére nem szólít meg a legtöbb ember, csak egy bónusz.

Rendben, érintsen meg, ha valami valódi baja van, de másért ne. Másért miért is zargatnál egy idegent?

2023. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%

"zárkózott, érzéketlen, kiüresedett ember vagy."


Hogyha én azt mondom, hogy szívesen beszélgetek bárkivel, akár meg is adom neki a telefonszámomat, ha szimpatikus, de első látásra inkább ne fogdosson, miért ez a válasz??? Miért sértegetsz minket csak azért, mert nem olyan válaszokat kaptál, amit szerettél volna??

2023. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
84%
Ne bántsátok, debil szegény.
2023. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 A kérdező kommentje:

78

Ne haragudj, ez így már teljesen más de amikor azt írjátok, hogy nehogy hozzátok szóljon valaki, meg hogy nem vagytok kíváncsiak az idegenek baromságaira, akkor muszáj hogy leírjam.

2023. jan. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!