Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha valaki a buszon,...

Lányok! Ha valaki a buszon, villamoson vagy bárhol leülne mellétek, és rövid beszélgetés után arra kérne, had fogja meg egy kicsit a karotokat, mit reagálnátok? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 10:06
 51/94 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném meg neki, sőt, inkább leszállnék a buszról a következő megállóban. Szívesen beszélgetek bárkivel, aki normális, következő lépésnek a telefonszámomat is megadhatom neki (ezt csak ha szimpi, vagy nekem is tetszik) de ha ez túl gyors lenne, és nemet mondanék. Nem verném meg stb, csak kibújnék alóla, és leszállnék gyorsan.
2023. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:

50

Neked pedig a pszichológiát és a különböző társadalmi kapcsolatok tanulmányozását ajánlom. Pont ez a baj, hogy ilyen lelkititkaink.hu meg depisvagyok.neszoljatokhozzam.org oldalakat olvasgatsz, emiatt vagy ennyire zárkózott és introvertált. Le se ülünk senki mellé, mi? Szerintem bérelj ki egy külön buszjáratot meg villamost amivel mehetsz, nehogy le kelljen ülnöd valaki mellé beszélgetni. Ez a tipikus mai emberfajta, akik közül legtöbben a kutyájukkal, macskájukkal élnek mert ugyebár párkapcsolatra is képtelenek.

2023. jan. 6. 14:50
 53/94 A kérdező kommentje:

51

Rád ugyanaz voonatkozik mint az 50-esre, egy zárkózott, érzéketlen, kiüresedett ember vagy.

53

Mindenki magából indul ki, mindkettőtöket jelentettem. Undorító amit egyesek itt művelnek, az ember kiír egy kérdést, ők válogatott sértésekkel válaszolnak és még nekik áll feljebb, ha a kérdező, Uram bocsá', kicsit helyreteszi őket, hamár a szüleik nem tették meg anno gyerekkorukban.

2023. jan. 6. 14:53
 54/94 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem, hogy miért akarna egy idegen bárhol is megfogni. :D Egyáltalán hogy merült fel benned ez, kérdező?
2023. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

54

Ha tudnám, hogy tényleg érdekel a válaszom, akkor még el is mondanám. De nézd, ha tényleg érdekel és nemcsak kötekedni akarsz, írj rám privátban és elmagyarázom.

2023. jan. 6. 15:18
 56/94 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdekel, mert számomra ez egy annyira valószínűtlen szituáció lenne.
2023. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
89%
Jelentsd nyugodtan a tény attól tény marad, remélem téged is megfogdos egy meleg férfi 😃
2023. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:

57

Ajjjj, miért nem tettél bele pár trágár kifejezést, úgy maguktól is törölték volna, ajjj de kár :-( :-( :-(. Így viszont jelentésre sem fogják mert semmi rosszat nem mondtál.

2023. jan. 6. 15:25
 59/94 anonim ***** válasza:
85%
Én soha nem mondok rosszat csak igazat és jókívánságokat 😃
2023. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a karját.. és utána mi lesz? Mire jó ez neked?
2023. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!