Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám egy boomer és nem tud...

Apám egy boomer és nem tud pénzt utalni, ezért velem csináltatja meg állandóan. De egy rakat más dolgot sem képes megtanulni, minden kis hülyeséget velem csináltat meg. Kérdés lentebb (?)

Figyelt kérdés
Egyik nap mondtam neki, hogy ez nem jó és ilyen alap dolgokat neki is meg kellene tudni csinálnia. Erre azt mondta, hogy milyen szemét gyerek vagyok, hogy ilyeneket mondok neki. Tényleg szemét vagyok? Úgy érzem én vagyok a szülő, ő pedig a gyerek ebben a családban.

2023. febr. 26. 13:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
39%
Hány évesek a szüleid?
2023. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
60 és 64 évesek
2023. febr. 26. 15:00
 13/36 anonim ***** válasza:
33%

Jobb lenne ha megtanulnák. De ha nekik nagyon nem áll rá az agyuk borzasztóan nehezedre esik megcsinálni?

Ha jól végiggondolod nincs olyan dolog amit ők tudnak de Te nem? Amibe meg Te vagy boomer?😎 Feltétlen fontos mindenkinek mindennel kapcsolatban képben lennie?

2023. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
20%
Hát, pedig még nem annyira idősek.
2023. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
FeVal te azt se tudod mi az, hogy boomer...
2023. febr. 26. 17:59
 16/36 anonim ***** válasza:
42%

Már vártan ezt a reakciót:)

Én átvitt értelemben hasznaltam.

2023. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt nem leszel ott mindig nekik.

Nem tudom, te hány éves vagy, nem olvastam a válaszokat, a kérdésben meg nem írtad, de én 14 voltam, mikor fater üvöltözött velem, mikor a Használtautó nem volt hajlandó rendszerhiba miatt elfogadni a feltöltést. Nyilván az én hibám volt, és ha elmondtam apámnak, hogy ha úgy érzi, jobban tudja, akkor hajrá, akkor el voltam hordva minden szarnak, néha még fel is lettem képelve.

Na, ennek az lett az eredménye, hogy most, 13 évvel később apámmal utoljára augusztusban beszéltem egy mondatot, meg januárban, amikor számon kért, hogy nem voltam otthon karácsonykor. Ha tehetném, soha a büdös életben nem hagynám el a városomat, de nagymamám miatt muszáj - aki amúgy egy laza 22 évvel idősebb, mint fater, és 84 évesen simán videohívásban ebédelünk, meg a múltkor felhívtam, hogy diktáljon le egy receptet, és annyit mondott, hogy "nem diktálom, átküldöm whatsappon", érdekes módon Ő meg tudta tanulni használni a technikát. A gyökér faterom soha.


Szerintem próbáld elmagyarázni a szüleidnek, hogy nem fogod mellettük leélni az életed, és lehet, hogy meg kellene tanulni alapdolgokat, de gondolom erre is csak arroganciával meg agresszióval válaszolnak majd, szóval kb. mindegy...

2023. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%

A leírásod alapján elég tiszteletlen vagy az apáddal szemben. 'boomer'.. imádom az ilyen tiniket, akik tiktokrol szocializalodnak.

Szerintem szépen is elmagyarázhatod apudnak hogy neki miért érdeke az, hogy megtanuljon egy-két dolgot. Amúgy meg segíts neki, azért dolgozik hogy te a szr ok boomeres videoidat nezhesd a telodon

2023. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Ezerszer megpróbáltam elmagyarázni neki, de mindig az lett a vége, hogy lecseszett, meg nehogy már neki ezeket tudni kelljen.


De basszus, a saját pénzéhez sem tud hozzáférni. Hogy lehet, hogy ez nem idegesít fel egy embert???


ui.: nem vagyok tini, dolgozom, külön élek

2023. febr. 26. 20:57
 20/36 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagy rossz, inkább jó fej vagy:).

Meg lehetne vele értetni, hogy a világ változik, ezért neki is haladni kellene a korral, hisz Long Life Learning van. Szerintem ajánld fel neki, hogy megtanítod neki az egyes folyamatokra, cserébe kéred, hogy ne beszéljen veled így.

Ha megtanulná a dolgokat, akkor egyrészt egy idő után büszke lenne rád, hogy mit tudsz, másrészt ő is büszke lenne magára, mert tanult valamit, és lehet, hogy később ő is segítene másnak e téren.

2023. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!