Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám egy boomer és nem tud...

Apám egy boomer és nem tud pénzt utalni, ezért velem csináltatja meg állandóan. De egy rakat más dolgot sem képes megtanulni, minden kis hülyeséget velem csináltat meg. Kérdés lentebb (?)

Figyelt kérdés
Egyik nap mondtam neki, hogy ez nem jó és ilyen alap dolgokat neki is meg kellene tudni csinálnia. Erre azt mondta, hogy milyen szemét gyerek vagyok, hogy ilyeneket mondok neki. Tényleg szemét vagyok? Úgy érzem én vagyok a szülő, ő pedig a gyerek ebben a családban.

2023. febr. 26. 13:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30,te saját magaddal beszélgetsz?Sajnállak,ha idegbeteg vagy,engem hagyjál békén,pá!
2023. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas tiktok generáció,nincs bennetek semmi tisztelet az idősek iránt.Azt bezzeg elvárjátok,hogy az asztalotokra tegyék a sült galambot a szüleitek.Undorító.
2023. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%
32. Könnyű ugatni a magas lóról, de kíváncsi lennék, neked hogyan lenne türelmed egy nehezebb felfogású emberhez, ha meg kéne tanítanod valamire. Milyen tisztelet? És ha a fia pl. elköltözik majd otthonról, ki fogja a drága apuka dolgait elintézni, ha ő maga nem akarja megtanulni?
2023. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
24%
33,na,már most tiszteletlen vagy.Az apjáról van szó,nem egy jöttmentről és csak az a baja,hogy egy öregebb megkéri valamire.Nem nyafogni kell,hanem segíteni,akkor is,ha nehéz felfogású a szülő.Nem minden idős ember a tiktokot baxtatja egész nap.Ők nem ebbe a korba születtek bele.Ez a boomerezés meg kimondottan irritáló,főleg úgy,hogy elmondása szerint ő már "nagyfiú".Hányinger ez a sok kis semmirekellő,majd ő is lesz öreg egyszer,de majd akkor őt fogják boomerezni,meg hülyézni.
2023. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
71%
34. Hagyjuk már a tiktokot, kit érdekel? Egy hülye szón is fennakadni szerintem gyerekes. Meg amikor már 100-adjára kérnek meg valamire, amit ő is simán el tudna intézni, nem kicsit idegőrlő.
2023. júl. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%
Tiszteletről meg végképp ne beszéljünk, mert te láthatóan a fogalmát sem ismered.
2023. júl. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!