Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám egy boomer és nem tud...

Apám egy boomer és nem tud pénzt utalni, ezért velem csináltatja meg állandóan. De egy rakat más dolgot sem képes megtanulni, minden kis hülyeséget velem csináltat meg. Kérdés lentebb (?)

Figyelt kérdés
Egyik nap mondtam neki, hogy ez nem jó és ilyen alap dolgokat neki is meg kellene tudni csinálnia. Erre azt mondta, hogy milyen szemét gyerek vagyok, hogy ilyeneket mondok neki. Tényleg szemét vagyok? Úgy érzem én vagyok a szülő, ő pedig a gyerek ebben a családban.

2023. febr. 26. 13:15
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anyum még bátorítja is arra, hogy ne akarjon megtanulni semmit se. Így két ember is ellenem van.
2023. febr. 26. 21:36
 22/36 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk már ezt, hogy a kölyök a tiszteletlen, ha egy felnőttől elvárja, hogy képes legyen a saját számláit rendezni! Mi akadálya lenne? Gyakorlatilag nem is szorul tanításra, egyetlen keresésre van tőle az összes szükséges ismeret. Csak ugye rém kényelmes játszani az analfabétát.
2023. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint én megaboomer vagyok, mert nem hogy utalni nem tudok, még csak bankszámlám sincs
2023. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Komolyan, ha megheteheted, hogy nincs bankszámlád az a legjobb. Ha lehetne én sem akarnék.
2023. febr. 28. 00:28
 25/36 anonim ***** válasza:
Akkor egy nap, amikor van időd, ültesd le magad mellé, kérd meg szépen, hogy most figyeljen oda rád, mert megtanítod pénzt utalni, meg a többi dologra. Mamám is ilyen volt, nem értett hozzá, és félt, hogy valamit el fog rontani. Az apád még makacsabbnak tűnik, szégyelli bevallani, hogy ő ezt nem tudja, és tényleg van ilyen, hiába neked ez pofonegyszerű dolog. De ha türelemmel fordulsz hozzá, könnyebben meg fogja majd érteni ő is. Ha valóban sokszor kér ilyesmire, akkor neki is meg kell tanulnia.
2023. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Olyan eszközökről beszélünk, amik nem beavatottaknak készültek, emberek fejlesztik embereknek, világos magyarsággal van feliratozva minden funkcionális egység, és érthetőségre szakosodottak súgóiból is tkp meg tudsz bizonyosodni, hogy első blikkre is jól gondoltad, hogy mit takar az adott funkció. Boomereknek legfeljebb a telefonon jóváhagyás lehet gond, főleg ha az a csupa nagybetűvel író típus, akinek vagy eggyel jobb olvasószemüveg kéne, vagy már nem olyan a látása, hogy bármilyen szemüveg segíthetné.
2023. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom apádat,mert egy ilyen kis neveletlen taknyot kell eltartania,mint te?
2023. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
De jó, hogy végre jöttél ezt ideokádni! Ilyen emberekre van szükség...
2023. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
28,azt max. te szoktál.
2023. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Látom járja a szél a fejedet gyönyörűen. Eszembe se jut meggyőzni egy labdát.
2023. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!