Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember??? Szeretn...

Létezik ilyen ember??? Szeretnék beszélni valakivel!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huszas éveiben járó lány vagyok. A helyzet hogy annyira szeretnék egy intelligens emberrel beszélgetni. Olyan aki nem igazán találja a helyét a nagyvilágban. Egyfajta introvertált személyiség akivel a világ ellen fordulnánk leszarva más véleményét és ha ahhoz van kedvünk lelépni valahova több hétre. Nem érdekel az anyagi háttér, érjük el azt amit elérünk egymást támogatva. Mondhatni kiszabadulnánk ebből a szürke hétköznapokból és egy egyénileg megalkotott életmódot hoznánk létre. Kicsit lázadnánk. Nem lennénk se jók se rosszak.


Nem tudom valaki érteni fogja hogy mire gondolok de a lényeg hogy nem akarok olyan életet élni amit mások szabnak meg és ami tele van gyülölettel meg robotolással, lehetetlen igényekkel, felszínességgel, hülye szabállyal.



2023. júl. 6. 22:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem általában aki magányosnak érzi magát és nem nagyon vannak barátai az ilyen, szóval interneten szerintem (akár itt is) könnyen találhatsz hasonló mentalitású embert.
2023. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
12%
Mészáros Lőrinc ő okosabb mint egy matematikus
2023. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én még egy ilyen emberrel se találkoztam :)
2023. júl. 6. 22:15
 4/64 anonim ***** válasza:
68%
Nagyjából így élem az életemet, ahogy leírtad.
2023. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
73%
Értem amit akarsz, de szerencsére nem vagyok ilyen ember
2023. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%

Én azt hiszem értem mi az amit szeretnél, pont ezt szeretném én is.

De ez csak úgy megy ha előtte beleteszed a munkát és felépítel egy olyan környezetet amiben már nem függesz senkitől és semmitől vagy már nem annyira mint egykor.

Másképp nem megy ha nem gazdagnak születtél, a rendszer egyszerűen nem engedi. Így van a társadalom felépítve.


Naponta nézem, ahogy az emberek az életüket robotolva leélik anélkül, hogy bármi tervük is lenne egy jobb élet elérésére.

Amit te is keresel az a szabadság. Amikor gondolsz egyet és már mész is ahova szeretnél. Egyedül nem szeretnél mert nem olyan de nem találsz senkit mert mindenki a mókuskerékben van és se idejük se pénzük.

2023. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
35%

De jó hogy nem vagyok ilyen.

Azért ez nagy felelőtlenség.

Nem érdekelnek az anyagiak?

Ha nem lesz mit enned, nem veszed ilyen könnyedén.

Aludni meg buszpályaudvarokon tervezted? :D

2023. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Próbálom építeni magam. 2 év alatt sikerült is saját önbizalmam felépíteni, meg tudom bocsájtani magamnak a hibáimat. Az a kislány aki alig mert megszólalni bárhol már a múlt. Könnyen barátkozok, kedves, mosolygós, türelmes vagyok. Sokat dolgozok, feljesztem magam folyamatosan.

Mégsem nagyon látnak engem. Tudom szabadság, szabadság. Természetesen erre is vágyom..

2023. júl. 6. 22:37
 9/64 A kérdező kommentje:
7-es ezt nem szószerint kell érteni, itt arra akartam kitérni hogy valakivel együtt akarok valamit felépíteni nem úgy hogy belecsöppenek a "jóba" :D
2023. júl. 6. 22:40
 10/64 anonim ***** válasza:
41%
Írtam neked.
2023. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!