Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember??? Szeretn...

Létezik ilyen ember??? Szeretnék beszélni valakivel!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huszas éveiben járó lány vagyok. A helyzet hogy annyira szeretnék egy intelligens emberrel beszélgetni. Olyan aki nem igazán találja a helyét a nagyvilágban. Egyfajta introvertált személyiség akivel a világ ellen fordulnánk leszarva más véleményét és ha ahhoz van kedvünk lelépni valahova több hétre. Nem érdekel az anyagi háttér, érjük el azt amit elérünk egymást támogatva. Mondhatni kiszabadulnánk ebből a szürke hétköznapokból és egy egyénileg megalkotott életmódot hoznánk létre. Kicsit lázadnánk. Nem lennénk se jók se rosszak.


Nem tudom valaki érteni fogja hogy mire gondolok de a lényeg hogy nem akarok olyan életet élni amit mások szabnak meg és ami tele van gyülölettel meg robotolással, lehetetlen igényekkel, felszínességgel, hülye szabállyal.



2023. júl. 6. 22:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
0%
Mit dolgozol?
2023. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt az elméletem.

Dolgozol de sehova nem jutsz vele és egyre távolabbinak tűnik az az élet amit szeretnél élni.

Ez ma egy általános jelenség.

Hiába akarsz ez ellen lázadni, semmit nem fogsz elérni.

Két lehetőséged van mert még fiatal vagy.

Keresel valakit akivel tudtok haladni az életben előre vagy szerzel magad mellé egy gazdag pasit aki rögtön tudja neked azt az életet biztosítani amit szeretnél.

2023. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
3%
Láthatóan egy agresszív szociopata a kérdező és káromkodik,mint a kocsis. 2 lehetőség van: vagy nem talál pasit, vagy egy hasonló ostoba agresszort talál, de annak mondjuk nem szokott jó vége lenni.
2023. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Szociopata vagyok azért mert felidegesítetek a sok hülyeséggel? Egy egyszerű kérdésre nem tud némelyik válaszolni....:D
2023. júl. 7. 22:45
 45/64 anonim ***** válasza:
86%

#43 "hasonló ostoba agresszort"

Milyen agresszor? Szegény csak feltett egy kérdést, néhányan elkezdenek itt bunkózni, oszt amikor hasonló stílusban válaszol, akkor már egyből ő az "agresszor"?

Van itt logika úgylátom😆😒

2023. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
10%
Szerinte az az intelligens,aki nem találja a helyét a nagyvilágban. És az "egész világ ellen" akar fordulni. Mi ez,ha nem ostoba és agresszív viselkedés?
2023. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
45-ös köszönöm kedves vagy <3
2023. júl. 8. 01:22
 48/64 anonim ***** válasza:
24%

Ismerős ez az érzés, kedves kérdező, amit leírtál. Az utóbbi időben egyre inkább jellemzővé váltak rám az általad leírtak. Valszeg egy viszonylag nagyon komoly kapcsolatra vágysz, és egy új életet szeretnél megalapozni a nulláról kezdve, ami óriási kihívás, ám ha egyszer sikerül, akkor büszke lehetsz. Nem kell az egész világot utálnod, sőt, nem is javasolt. Tudod, ma az a probléma, hogy az értékes emberekben lévő értékeket sem nem értékelik, és nem is ismerik fel, vagy fel se akarják ismerni, ehelyett a hülyéket istenítik, ők aztán baromi sikeresek mindenben.

Én még csak most leszek 20 éves srác, de máris úgy érzem, hogy kész, vége, bukta, el vagyok veszve, mellesleg a sok viszonzatlan szerelmes dolog a jövőképemmel együtt már teljesen tönkretett engem. Persze nyilván nem egyforma az élet mindenki számára, van, aki jobban, van, aki kevésbé sikeres/szenved...

Egy picikét finomíts az "elméleteden", de az egészből az jön le, hogy neked egy helyes srácra van szükséged, ami érthető is, főleg ennyi idősen már.

Végezetül pedig kívánom neked a legjobbakat, és hogy érd el azt, amit szeretnél, s amit célul kitűztél.

2023. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Üdvözlök mindenkit! Bejelenteném hogy megtaláltam itt az igazit gyakorin! Minden leírásomnak megfelelt a kedves babám. Nagyon boldogok vagyunk együtt. :) Szóval akik itt panpognak ám azok most is megtehetik :)
nov. 28. 21:54
 50/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is üdvözlök mindenkit:)

Soha nem gondoltam volna hogy gyakorin fogunk egymásra találni.

Hálás vagyok hogy megszületett ez a kérdés és hogy ennyien válaszoltatok rá. Ez kellett ahhoz rátalálhassak erre a kérdésre és.... az igaz szerelemre....🥰

Napról napra egyre boldogabb és boldogabb vagyok hogy a kedves kérdezővel lehetek.

Szóval a kételkedők, kételkedjenek nyugodtan tovább, mi pedig addig kialakítjuk azt az életformát, amire mindketten oly régen vágyunk már:)

nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!