Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember??? Szeretn...

Létezik ilyen ember??? Szeretnék beszélni valakivel!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huszas éveiben járó lány vagyok. A helyzet hogy annyira szeretnék egy intelligens emberrel beszélgetni. Olyan aki nem igazán találja a helyét a nagyvilágban. Egyfajta introvertált személyiség akivel a világ ellen fordulnánk leszarva más véleményét és ha ahhoz van kedvünk lelépni valahova több hétre. Nem érdekel az anyagi háttér, érjük el azt amit elérünk egymást támogatva. Mondhatni kiszabadulnánk ebből a szürke hétköznapokból és egy egyénileg megalkotott életmódot hoznánk létre. Kicsit lázadnánk. Nem lennénk se jók se rosszak.


Nem tudom valaki érteni fogja hogy mire gondolok de a lényeg hogy nem akarok olyan életet élni amit mások szabnak meg és ami tele van gyülölettel meg robotolással, lehetetlen igényekkel, felszínességgel, hülye szabállyal.



2023. júl. 6. 22:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Maradj kölök :) csak szeretnél velem lenni :)
nov. 30. 16:05
 62/64 A kérdező kommentje:
Tudod ám hozzám te túl retardált vagyol :)
nov. 30. 16:06
 63/64 anonim válasza:
Preferáns hogy itt valaki megtalálja az igazit de ha síkban nézzük talán lehetséges. Sokáig ha nem kamu!!
nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen vagyok, de nekem ellentmondásos, hogy a világra nincs szükségem, egy vadidegen támogatására igen.


Másrészt eléggé banális megközelítés lesz*rni a világot: inkább megérteni kellene elsőként.

dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!