Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember??? Szeretn...

Létezik ilyen ember??? Szeretnék beszélni valakivel!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huszas éveiben járó lány vagyok. A helyzet hogy annyira szeretnék egy intelligens emberrel beszélgetni. Olyan aki nem igazán találja a helyét a nagyvilágban. Egyfajta introvertált személyiség akivel a világ ellen fordulnánk leszarva más véleményét és ha ahhoz van kedvünk lelépni valahova több hétre. Nem érdekel az anyagi háttér, érjük el azt amit elérünk egymást támogatva. Mondhatni kiszabadulnánk ebből a szürke hétköznapokból és egy egyénileg megalkotott életmódot hoznánk létre. Kicsit lázadnánk. Nem lennénk se jók se rosszak.


Nem tudom valaki érteni fogja hogy mire gondolok de a lényeg hogy nem akarok olyan életet élni amit mások szabnak meg és ami tele van gyülölettel meg robotolással, lehetetlen igényekkel, felszínességgel, hülye szabállyal.



2023. júl. 6. 22:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Bezzeg a rohadt k* kérdésre nem tudtok válaszolni Mr. Nagyotmegmondók :D fennakadtok néhány mondataimon/elméleteimen nem pedig összeraknátok amit írni szeretnék. Higyjétek el hiába sèrtegettek nem változtatok a vágyaimon :D Lehet kicsit kusza voltam de tévedni emberi dolog :)
2023. júl. 7. 20:07
 32/64 A kérdező kommentje:
22-es te meg papa inkább aludj és nézd a híradót :*
2023. júl. 7. 20:12
 33/64 anonim ***** válasza:
72%
Mintha két külön ember lenne a kérdező tegnaphoz képest.
2023. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Kom?
2023. júl. 7. 20:55
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én válaszolok neked!


Miért gondolod azt, hogy ez annyira jó dolog amit leírtál a kérdésedben, ha még nem próbáltad?


Én pont ilyen ember vagyok mint amit leírtál, csak én egyedül értem el ezt.

Mára már nem függök senkitől, semmilyen szinten. Anyagilag, érzelmileg, mindenhogyan a magam ura vagyok. A saját vállakozásomat vezetem, akkor utazok el amikor csak akarok.

Nem érdekelnek a társadalmi normák, és az sem, hogy kinek mije van, vagy, hogy ki mit gondol rólam. Egyáltalán nem foglalkozom más emberekkel.


Ez az életmód viszont rányomta a bélyegét a személyiségemre.

Egy önző, öntörvényű f.sz lettem. Senkihez nem tudok és nem is akarok alkalmazkodni. Senkitől nem fogadok el tanácsot. Mindenben egyedül akarok dönteni, legyen az pénzügy, vagy lakásfelújítás, vagy bármi. Egyetlen nőre sem tudok egyenrangú partnerként tekinteni, de még a férfiak közül is nagyon kevésre. Egy kezemen meg tudom számolni, hány ember van akit 1-2 óránál hosszabb ideig el tudok magam mellett viselni. Rettegek attól, hogy érzelmileg elköteleződjek bárki felé.

Egy normális nő kb. 2-3 hónap után menekül tőlem. Te is így tennél!


Szóval ezt az életmódot amit írtál hosszabb távon csak egyedül lehet csinálni. Bármennyire is elcsépelt mondás, de a szabadság tényleg magányos dolog.

2023. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mit csinálsz ? Tanulsz még vagy dolgozol ?
2023. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

Kedves 35-ös!

Örülök hogy felismered saját magad és hogy őszintén bevallod a hibáid. Kevés ilyen ember van. De hadd kérdezzelek meg hogy te így boldog vagy?

2023. júl. 7. 21:04
 38/64 anonim ***** válasza:
Nem!
2023. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Dolgozok.
2023. júl. 7. 21:07
 40/64 A kérdező kommentje:
Látod 33-as milyen sokoldalú vagyok :)
2023. júl. 7. 21:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!