Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen ember??? Szeretn...

Létezik ilyen ember??? Szeretnék beszélni valakivel!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Huszas éveiben járó lány vagyok. A helyzet hogy annyira szeretnék egy intelligens emberrel beszélgetni. Olyan aki nem igazán találja a helyét a nagyvilágban. Egyfajta introvertált személyiség akivel a világ ellen fordulnánk leszarva más véleményét és ha ahhoz van kedvünk lelépni valahova több hétre. Nem érdekel az anyagi háttér, érjük el azt amit elérünk egymást támogatva. Mondhatni kiszabadulnánk ebből a szürke hétköznapokból és egy egyénileg megalkotott életmódot hoznánk létre. Kicsit lázadnánk. Nem lennénk se jók se rosszak.


Nem tudom valaki érteni fogja hogy mire gondolok de a lényeg hogy nem akarok olyan életet élni amit mások szabnak meg és ami tele van gyülölettel meg robotolással, lehetetlen igényekkel, felszínességgel, hülye szabállyal.



2023. júl. 6. 22:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
50%
Kamuuu fakeee trooooooololol
nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Dehogy. Tudom hihetetlen de ez van :)
nov. 29. 13:22
 53/64 anonim ***** válasza:
50%
Én is összejöttem a kérdezővel, boldogok vagyunk, családot tervezünk a szerelmemmel, ti meg csak féltékenykedjetek!
nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Télleg? És a kérdező tud erről? :)
nov. 29. 16:39
 55/64 A kérdező kommentje:
Hiába trollkodtok. Én szerelmes vagyok ám! :)
nov. 29. 16:39
 56/64 anonim válasza:
50%
1 az 1.000.000 ohoz hogy itt bárki is találná meg az igazit! Nagy kamu lehet mert aki írt a kijelentésed után az is te vagy mert ugyanúgy ír! lásd; ":)"
nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%

"Télleg? És a kérdező tud erről? :)"


Nagyon szeretem a humorodat IS kicsim. ;)

nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
#56 Sok mindenben hasonlítunk:)
nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

#57 Ne itt trollkodj már kérlek...

Valóban kevés az esély arra hogy bárki is itt találja meg az igazit, de nekünk sikerült🥰

nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
0%
Igen édes, nekünk sikerült, nagyon szeretlek😘
nov. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!