Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségében miért...

A férfiak többségében miért vallt ki az ellenszenvet ha egy férfi, ha valaki beleköt az utcán akkor vagy rendőrt hív, vagy leszórja ?

Figyelt kérdés

Fene akar verekedni, megsérülni, viszont ha valakinek nem tetszik a fejem és emiatt engem bántalmazni akár azt lefujom paprika spray el és hívom a rendőrséget , fel is jelentem. (Sajnos, bárcsak ne lett volna, de volt már ilyenre példa , mert az embert zavarta hogy rózsaszín a sapkam)


Ez miért vált ki a férfiak többségéből ellenérzést ?


2023. júl. 16. 12:45
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
67%
9: Neked szövegértési gondjaid vannak? Az ellenszenvet azokból váltja ki, akiknek elmeséli vagy pedig szemtanúi az esetnek. Lenézik, gyávának tartják, amiért nem megy bele verekedésbe.
2023. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
28%
A b*zis rózsaszín sapkád vált ki ellenérzést.
2023. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

A b*zis rózsaszín sapkád vált ki ellenérzést.


Hát ne nézd

2023. júl. 16. 13:25
 14/49 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes, de én annyira csak a magam dolgával foglalkozom, hogy egy bųzis rózsaszín sapkát észre sem vennék. Ha meg igen, valószínű nem ütné át az ingerküszöbömet annyira sem, hogy véleményt formáljak róla.

Amit a kérdező ír, az garázdaság, testi sértés, az ellen pedig fel lehet, sőt, fel is kell lépni, törvényes kereteken belül.

2023. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%
13: Nehéz nem észrevenni. Ha provokálni akarsz, viseld a következményeket.
2023. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
69%
15: Nem kell ideologizálgatni a balhézást meg a verekedést. Egy kultúrált, intelligens ember ilyen esetben max. magában elkönyvel egy negatív véleményt a dologról, és továbbsétál. Én is láttam már nőnek öltözött férfit az utcán, meg szórakozóhelyen, megsem vertem meg. Elképedtem, de utána törődtem tovább a magam dolgával.
2023. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
0%

Van egy olyan érzésem, hogy a négy pipás vehemens védelmező, ami mindig itt terem pártfogónak, és szorosan 1-2 perccel a kérdező után egyből reagál, hogy egy és ugyanaz a személy azzal, mint aki a kérdést kiírta.

Ebben a kategóriában már amúgy is jelen van, hogy egy kérdésre hirtelen 1-2 perces váltásokban bedobnak 5-10 választ egymás után, majd ugyanazok körbe fel is pontozzák egymást, utána valahogy a többi válaszra már nem érkezik 10+ értékelés, csak a saját alter profilokra. Nem tudom mire jó ez, de feltűnő.

2023. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
67%

17: Jajj ne! Ez itt a GYK-n annyira tipikus gondolkodásmód. Ha valaki egy vitában megvédi a másik felet, akkor az biztos ugyanaz a személy más bejelentkezésről.🤦

A többszörös regelésért, ha a moderátorok eszreveszik, azonnali és végleges kitiltás jár minden profilra vonatkozóan. Biztos majd megkockáztatom egy ilyen piszlicsáré hülyeség miatt.

De ha gondolod, írj nekik, jelents, hogy gyanítod, hogy én is a kérdező vágyok!🤷

2023. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
62%
Ja, a felpontozós elméleted meg élből hülyeség. Új profil létrehozása után nem tudsz rögtön pontozni, el kell telnie bizonyos időnek, illetve el kell követned bizonyos számú kérdést és kommentet, hogy pontozni tudjál. Nem valószínű, hogy sokan töltenék evvel az idejüket, elég fáradtságos munka lenne.
2023. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

"/19 anonim ***** válasza:

13: Nehéz nem észrevenni. Ha provokálni akarsz, viseld a következményeket."


Miféle provokációról beszélsz? Az csak egy sapka, ez pedig egy társadalom, rengetegféle emberrel, jobb ha hozzaszoksz, hogy a többségtől elterobb emberek is élnek körülötted !


Egyébként, ebben az esetben az garázda viselte a "következmenyeket", ugyanis még akkor is homályosan látott és hányt, amikor a rendőrök kiérkeztek.


Nem értem amúgy miert védessz egy erőszakos embert, aki egy másik, az utcán békésen közlekedő embert megtamadott? Buntaprtoló vagy? Vagy mi a fene ?

2023. júl. 16. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!