Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségében miért...

A férfiak többségében miért vallt ki az ellenszenvet ha egy férfi, ha valaki beleköt az utcán akkor vagy rendőrt hív, vagy leszórja ?

Figyelt kérdés

Fene akar verekedni, megsérülni, viszont ha valakinek nem tetszik a fejem és emiatt engem bántalmazni akár azt lefujom paprika spray el és hívom a rendőrséget , fel is jelentem. (Sajnos, bárcsak ne lett volna, de volt már ilyenre példa , mert az embert zavarta hogy rózsaszín a sapkam)


Ez miért vált ki a férfiak többségéből ellenérzést ?


2023. júl. 16. 12:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
27%
#30 Miért csinálsz magadból céltáblát azzal, hogy csúnyán nézel rá? :)
2023. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Na azért szép lassan előbújik a szög a zsákból :) amúgy, miért zavarnak téged ennyire a melegek ? Hidd el, nem akarnak tőled ők semmit, vagy homofób vagy? Tudtad, hogy a homofobok nagy része maga is meleg és onnan jön a frusztráció ? Amúgy mitől lesz egy rózsaszín sapka, vagy rózsaszín gatya egyből meleg ? Tudod te mennyi emberen látom ezt a színt ? Nagyon nem csak nőkön!
2023. júl. 16. 18:47
 33/49 anonim ***** válasza:
15%
Én azt sem értem, hogy miért kell rájuk csúnyán nézni? Miért nézel csúnyán vadidegenekre, akikről semmit nem tudsz és soha nem is ártottak neked?
2023. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
25%
27-es vagyok. Engemet senki és semmi nem tud zavarni egészen addig, amíg nem hat ki az életemre vagy nem avatkozik bele. Nekem egy forinttal sem lesz se több se kevesebb a pénzem attól, hogy valaki rózsaszín sapit hord vagy sem, hogy valaki a saját neméhez vonzódik vagy sem, stb. Mi közöm hozzá? Miért kellene örökké másokkal foglalkoznom?
2023. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
17%

#27 nagyon demagóg duma, te magad se hiszed el


#32 mit nehéz megérteni abban, hogy “egy jóérzésű, stílusosan öltöző férfi” nem venne fel rózsaszínű ruhát? Úgy nagy általánosságban. Ezt a rózsaszín ruhaviselést a filmekben egyre többet látjuk pasikon is, ez a finoman fogalmazva az “igen nőies” stylistoknak köszönhető.

Remélem érthetően fogalmaztam még számodra is, mert nem igazán vagy penge agyilag látva a sok értetlenkedésed. :)

2023. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
35! Van az a mondás , hogy a stílus maga az ember . Nem értek ezzel teljesen egyet, de itt most nagyon beillik! Vége az érvelésnek, jön a karakter gyilkolás ?
2023. júl. 16. 19:04
 37/49 anonim ***** válasza:
80%
#36 csak nálad ért véget, én ugyanis érveltem, és már ne haragudj, de a 10 éves fiamnak erősebb az ok-okozati értelmi képessége, akkor erről is én tehetek? Ez nem karaktergyilkolás, csupán reflektáltam rá, hogy olyanokra kérdezel rá, ami teljesen világos mindenki más számára.
2023. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Szegény gyerek
2023. júl. 16. 19:13
 39/49 A kérdező kommentje:
Teljesen irreleváns , hogy a te elmédben hogyan jelenik meg az igazi férfi , mitől lesz valaki igazi férfi és mitől lesz valaki meleg! Egyébként elárulom, nem az öltözéke színétől! A kérdés nem erről szólt, ez a része nem is érdekel. Viszont az, hogy miért kényelmetlen számodra a jogos önvédelem, az nagyon foglalkoztat. Vagy úgy gondolod nem volt jogos ? Nos, ezt is szívesen meghallgatom, hogy vajon miért? Talán a rózsaszín Sápi jelenléte , vagy egyéb olyan színek amiket igazi férfiak nem viselnek, dekriminizálja az erőszakos bűncselekményeket , a garazdasagot és a testi sertést szerinted ?
2023. júl. 16. 19:22
 40/49 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a legtöbben nem foglalkoznak vele, hogy most jajj hogy védte meg magát a férfi, még hírekbe se tesznek be iylesmit mert annyira nincs hírértéke.
2023. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!