Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségében miért...

A férfiak többségében miért vallt ki az ellenszenvet ha egy férfi, ha valaki beleköt az utcán akkor vagy rendőrt hív, vagy leszórja ?

Figyelt kérdés

Fene akar verekedni, megsérülni, viszont ha valakinek nem tetszik a fejem és emiatt engem bántalmazni akár azt lefujom paprika spray el és hívom a rendőrséget , fel is jelentem. (Sajnos, bárcsak ne lett volna, de volt már ilyenre példa , mert az embert zavarta hogy rózsaszín a sapkam)


Ez miért vált ki a férfiak többségéből ellenérzést ?


2023. júl. 16. 12:45
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen szituációban az önvédelem a legfontosabb.Nem lehet tudni,hogy egy verekedésnek mi lesz a vége.Lehet,hogy ez egy kocsmai bunyóst,vagy egy magától nagyon elszállt küzdősportolót(vagy épp egy nagyon amatőrt) nem érdekel,és ezért lenézi,ha nem verekedéssel állsz ki magadért.Nyilván lehet mondani,hogy aki beléd köt a sapkád vagy bármi miatt,az megérdemelne min.egy orrbab...szást,ez szerintem is így van,de a legfontosabb,hogy valamilyen módon tudd magad mozgósítani.Teljesen jól tetted,hogy lefújtad a tagot.


42/f

2023. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt viszont tudnod kell, hogy a paprikaspray magadnál hordása már nem legális. Csak otthon tarthatod, és a házadba behatolók ellen használhatod. Utcán önvédelmi gázspray lehet nálad 20 mg töltőtömegig.
2023. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
#42 Nem inkább 20g?
2023. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

43:


"Közterületen is használhatóak – tehát a jogszabály megengedi viselésüket – a CS/CN/CR-hatóanyag-tartalmú gázsprayk 20 mg töltőtömegig."


[link]

2023. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
84%

#44 Itt 20 grammot írnak, ami reálisabb, mivel a 20 mg töltőtömegű sprayt nem hogy megfogni nem tudnád, olyan kicsi lenne, de talán még látni sem nagyon.


[link]

2023. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
45: Másutt viszont miligrammot írnak. De ez nem a flakonnak a súlya, hanem a benne lévő anyagé.
2023. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

#46 Azt tudom elképzelni, hogy a hatóanyag ennyi benne és a cikkek írói is keverik. Mert töltőtömegnek ez nagyon kevés. Pl. itt van ez


"15 grammos kiszerelés, 240 mg-os hatóanyag tartalommal"


[link]


Egyébként nem kötekedésből írom, csak most már kíváncsi vagyok, hogy mi az igazság. :)

2023. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
És igen, a példámnál sem mindegy, hogy gramm és töltőtömeg vagy milligramm és hatóanyag. Mert ha a töltőtömeg, akkor legális, ugyanis 15 grammos a spray, de ha a hatóanyag, akkor illegális, mert az meg 240 mg, tehát nagyobb, mint 20 mg.
2023. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, amit akkor használtam, arra is az van most írva hogy nem használható közterületen , viszont ami most van, az pedig használható. Egyébként a rendőrt nem érdekelte a spray típusa amikor kiérkezett. Persze ettől még furcsa hogy nekem ezt adták el utcai használatra akkor :D
2023. júl. 17. 09:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!