Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségében miért...

A férfiak többségében miért vallt ki az ellenszenvet ha egy férfi, ha valaki beleköt az utcán akkor vagy rendőrt hív, vagy leszórja ?

Figyelt kérdés

Fene akar verekedni, megsérülni, viszont ha valakinek nem tetszik a fejem és emiatt engem bántalmazni akár azt lefujom paprika spray el és hívom a rendőrséget , fel is jelentem. (Sajnos, bárcsak ne lett volna, de volt már ilyenre példa , mert az embert zavarta hogy rózsaszín a sapkam)


Ez miért vált ki a férfiak többségéből ellenérzést ?


2023. júl. 16. 12:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem, én is négy pipás vagyok és én is a kérdező pártján állok és nem ő vagyok. :) A 2-es és 3-as volt az én hozzászólásom. Úgyhogy többen is vagyunk itt négypipások, akik a civilizáltság és a kérdező pártján állnak.
2023. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
25%

Mi az a “Buntaprtoló”?

Szerintem eléggé figyelem felkeltő egy rózsaszín sapka pasin. Nyilván ez nem ok arra, hogy egyből erőszakosan lépjenek fel ellened, de mint minden egészséges stílusú hetero, én is gondolnék rólad pár dolgot.

De a sértegetést, erőszakos fellépést, fenyegetést mélységesen elítélem bárki ellen is szóljon, ezekre nincs megmagyarázható indok.

Viszont az kell megértened, hogy ezzel egy céltáblát tettél magadra, és mint tudjuk, sokan nem ennyire toleránsak, és náluk az a legenyhébb, hogy csak beszólnak, és kiröhögnek, de akár le is vernek ha nem lépkedsz gyorsan, vagy elkezdesz hadonászni a sprével. Most még szerencséd volt, hogy csak egy félnótás volt magában. Bármikor találkozhatsz olyan csoportokkal, akiknél már a futás is felesleges lesz, ha felhúzod őket azzal, hogy visszaszólsz, vagy rendőrrel fenyegetőzöl. Vedd ezt tanuló pénznek, és dobd ki a picsába azt a sapkát. Ha meleg is vagy, az a te dolgod, felesleges hirdetned ezt úton-útfélen, mert ez nem Brüsszel.

Szerintem nem ér annyit, hogy a testi épségedet veszélyeztesd.

2023. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Sehova nem dobom a sapkát! Nem hadonászok a spray el, hanem azt használom ha kell. Én kerülöm a balhét, mivel embernek tartom magam, nem pedig állatnak, de ha meg kell védenem magam, meg is fogom! Nem fenyegetőzök rendőrrel, hanem hívom ! Mondom, szerencsére eggyellore csak ez volt az egyetlen eset, amikor használom kellett. Nem vagyok meleg, de hogy hogyan öltözködöm, és milyen színű sapkát visleke, ahhoz senkinek semmi köze PONT!
2023. júl. 16. 18:19
 24/49 A kérdező kommentje:
Egyébként miért én vegyek bármit is "tanuló pénznek" ? Nem annak kéne "tanuló pénznek" vennie aki megprobalt egy másik békés embert megverni az utcán, mert nem tetszett az öltözéke? Lehet ő amúgy némi maradandó lataskarosodast is szenvedett. Ez a "tanuló pénz" szerintem, hogy nem bántunk mást azert, mert unszimpatikus, nem pedig az ha az áldozat megvédi magát a támadója ellen ! Nagyon furcsa vagy, mellesleg a kérdésre meg nem kaptam választ, de a debileknek nagyon rosszul esik az, ha valaki megméri magát védeni ilyen helyzetben eszközökkel akár ! Pont ez a jelenség érdekel, hogy vajon ez miért fáj másoknak ?
2023. júl. 16. 18:26
 25/49 anonim ***** válasza:
0%
#22 Szerintem az ilyen hozzászólásokkal csak még jobban utat engedsz a civilizálatlan viselkedésnek. Ha valaha egy normális világban szeretnénk élni, akkor az utcai zaklatást és erőszakot minden fórumon minden normális embernek a lehető legegyértelműbben el kell ítélnie. Amig nem tudatosul mindenki fejében az, hogy másokat mondvacsinált okkal bántalmazni abnormális dolog, addig nem fog jó irányba változni a világ. Amíg mismásolgatsz, meg 'hát végülis rózsaszín sapka, te csináltál magadból céltáblát', meg ugye a tipikus minek vett fel rövid szoknyát, passzos farmert a nőknél megy, addig elhiteted a bántalmazókkal, erőszaktevőkkel, hogy valahol normális az, amit csinálnak. Ezt hívják relativizálásnak és ez baromi káros.
2023. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
80%

#24 ennyire nem lehetsz gyökér, hogy nem tudod miért bököd mások csőrét rózsaszín sapkában bohóckodva?

Mondom, ez se engem, se sokakat nem igazán zavar, de azért tudd már azt felnőttként, hogy emiatt egy jobb érzésű hetero jogosan fog b.zinak gondolni. Nem mellesleg a tőled jóval tökösebb legényeknek pedig egyenesen felhívás lesz keringőre.

Mínuszozzál, leszarom, de igazam van. Lehet ez a hepped, és nem meleg vagy, de ez senkit sem fog érdekelni majd, ha viszket a tenyere!

Erre írtam, hogy felesleges ennyire különcködni.

2023. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%
Akinek "böki a csőrét" vagy irritál egy rózsaszín sapka, annak saját magával és saját magában vannak bajai. Aki autonóm, normális, stabil lelkületnek örvend, az nem foglalkozik ilyesmivel.
2023. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Hú te valami nagyon beteg ember lehetsz, legalábbis ez jön le abból amit irsz!


Amúgy, azt, hogy egy másik idegen férfi mit gondol rólam, olyan magas ivből tojom le, mint a huzat. Jobban érdekel, hogy a lányok mit gondolnak ;) lehet kettőnk közül mégsem én vagyok jobban meleg, hogy más férfiaknak akarok tetszeni?

2023. júl. 16. 18:41
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
#27 Így van.
2023. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
36%
#25 nehogy már én érezzem magam szarul, mert elmagyarázom egy feltűnési viszketegségben szenvedőnek, hogy miért gáz az, ha b.zisan öltözik és belekötnek! Tényleg afelé haladunk, hogy ha hetero vagy, és csúnyán nézel a b.zira, akkor te leszel előszedve.
2023. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!