Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkakerülők! Ti mivel töltite...

Munkakerülők! Ti mivel töltitek ki a nyarat?

Figyelt kérdés
Itt a nyár már 2 hónapja, de konkrétan semmit nem tudok csinálni. Azon kívül, hogy egész nap gépezem nincs kmit csinálni pénz nélkül. Én meg szomorú vagyok, hogy megy el mellettem a nyár és itt vesztegetem le a szobámban. Egyszer voltam fürödni Velencén kb 3 hete, de ennyi. Pénz nélkül sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Aki ugyanolyan harcore munkagyűlölő, munkakerülő mint én, mondhatna pár tippet, hogy mivel lehet cselekvésteljesre csinálni a nyarat. Dolgozó emberek kérem kíméljenek.

2023. júl. 22. 15:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/250 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? :D

Egy nap 24 órából áll, az átlagos munkaidő pedig 8 óra, ergo programokat/életet munka mellett is lehet szervezni/élni. Plusz ott vannak a hétvégék, az ünnepek, a szabadságok...

Vagyis ha nem dolgozol (és nem vagy alapjáraton kőgazdag) akkor valóban nincs életed, ha viszont dolgozol, akkor legalább megadod a lehetőséget magadnak, hogy élj.

2023. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/250 A kérdező kommentje:

Mivan? 8 óra a munkaidő, 2 óra az utazás jobb esetben (kevés ember lakik a munkahelyétől pár percre és kevés a home officeos ember), sok helyen kötelező valamennyi túlóra, ez általában fél óra átlagosan, aztán az ebédszüneted is le kell dolgozni, ami megint fél óra. Hazaérsz és semmi energiád nincs de a kötelezettségeidnek nincs vége. Bevásárlás, főzés, takarítás, ügyek elintézése (orvos, papírok, csekkek, stb.) ez azért nagyátlagban napi 1,5 óra még biztos sorbanállással HA baráti vagyok. Aztán 8 óra alvás ha nem akarsz zombiként funkcionálni és valami sport/testmozgás is kötelezettség, főleg ha ülő vagy hibrid munkát végzel tehát az is 1 óra. Ez nekem, ha nem számoltam el valamit, 20 és fél óra HA nem akarsz mondjuk 1 órás regenerációs/higiéniai én időt, ahol masztizás-zuhany-borotválkozás hogy ne legyél büdős, ne legyél frusztrált és ne nézz ki hobónak. tehát 21 és fél óra. 2 és fél órád marad de örülsz, hogy épp nem kell megint elmenned valahova és inkább csak felcsapsz netflixen valamit vagy elindítasz egy videojátékot és már mehetsz is aludni 2 pislantás után.

Amikor dolgoztam akkor hétvégére semmi energiám nem volt, feküdni volt max erőm mert ha bármi mást csinálok akkor hétfőn nem fogok tudni funkcionálni. Folyamatosan a munkában lévő dolgokra koncentráltam, hogy megint mennyi minden sz*rt kell elviselnem jövőhéten, szorongtam ezerrel. Köszönöm, ebből nem kérek. Inkább a halál.

"Vagyis ha nem dolgozol (és nem vagy alapjáraton kőgazdag) akkor valóban nincs életed, ha viszont dolgozol, akkor legalább megadod a lehetőséget magadnak, hogy élj" Ha te a munkát életnek hívod és a nem a te saját kedvtelésednek élést hívod életnek akkor biztos. Én inkább maradok a semmittevésnél és a youtube/twitch csatornámon való ügyködésnél.

2023. aug. 11. 23:15
 43/250 anonim ***** válasza:
63%
Fúú, haver, tényleg nem bántásból, de sürgősen keress magadnak egy jó pszichológust, mert fájdalmasan szar “élet” vár rád a 4 fal között...
2023. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/250 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz de nem segít semmit. Nem tud rávenni, hogy átkeretezzem a fejemben a munkát. Nem fogja ellopni tizenóráim semmilyen cég sem.
2023. aug. 11. 23:25
 45/250 A kérdező kommentje:

[link]

Főleg addig nem fogok dolgozni, amíg ilyen emberek, mint psgogli7 milliókat keres azzal, hogy csak játszik egy pár órát. Az ilyen emberekre nézek fel, az ilyen emberek a példaképeim. Vgagy pl PokemonChallenges. Kőgazdag külföldi streamer, havi 1-szer fellő egy pokémon streamet egy pár órára és több tízezer dollár ömlik az ölébe havonta. Pár óra pokémonozással. Az élet igazságtalan és én addig nem fogok elmenni 8 órázni amíg ilyen emberek megélnek a semmittevésből, követelem az élettől hogy én is ilyen legyek mint ezek az emberek.

2023. aug. 11. 23:30
 46/250 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mégegyszer: keress magadnak egy JÓ pszichológust, akinek ha elregéled ezeket a baromságokat, azonnal felnyitja a szemed, hogy irtó rossz úton haladsz...
2023. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/250 A kérdező kommentje:
Jó pszichológusnál vagyok. Egyik legjobb szerintem amit találhatok TB alapon. Elregéltem neki a "baromságokat" (ami szerintem az igazság és én vagyok itt a right) és próbálkozik felnyitni a szemem hogy "a munkát én teszem olyanná amilyenné akarom" meg blabla, még pszichiátria bevonásával is. Amiben igazság van valamennyi, de az időrablást nem lehet átkeretezni.
2023. aug. 12. 00:33
 48/250 anonim ***** válasza:
24%
Én Soha nem fogok dolgozni mégis minek? fizetni olyan dolgokért amiért alapvetően jogunk kéne hogy legyen élelem,víz,lakhatás stb mindenféle hülye pénz nélkül!
2023. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/250 anonim ***** válasza:
90%

Rendben #48, csak azt aruld el hogy ha ez mind alapjog kellene legyen, akkor hozzuk vissza a rabszolgasagot?

Mert a kaja meg lakas nem terem csak úgy, valakinek dolgoznia kell hogy eloallitsa.

2023. aug. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/250 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg is rabszolgaság van, modern kori Rabszolgaság vakok vagytok hogy eszt nem látjátok? ez a rendszer nem jó így ahogy van.
2023. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!