Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi soha ne sírjon!...

Egy férfi soha ne sírjon! Erről a kijelentésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintem sírjanak a nők, azért gyengébbik nem. A férfi legyen kemény, mint Krupp és az Ő nemes acélja.

A véleményem erről a kérdésről ugyan telesen biztos, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2014. jún. 8. 00:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/113 anonim ***** válasza:
Az ügyvéd is csak pénzért képvisel a tárgyaláson... Az üzleti és jogi dolgokon kívül egyáltalán nem kíváncsi rád. Tehát az ő képviselete nem személyes kapcsolat, hanem csak a munkája követeli meg. Tehát semmivel nem különb egy ügyvéd, mint egy pszichológus.
2014. jún. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/113 A kérdező kommentje:

Az ügyvédnek az a dolga, hogy képviseljen a tárgyaláson, hogy elérje, hogy minél jobban enyhítse a büntetésedet, tehát akkor Ő a legjobb barátod. Nem kell foglalkozzon az ügyféllel csak a feladatát kell ellátnia.

A pszichológus viszont csak valami varázslatokkal kibeszélteti belőled a gonosz démonokat vagy nem tudom, kb ilyen ördögűzés...

városi woodoo...

2014. jún. 10. 12:32
 113/113 A kérdező kommentje:
Túlzás, túlzás, elég általános írói eszköz. Ezzel az ellenszenvemnek adok hangot, nem kell komolyan venni -.-''
2014. jún. 10. 13:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!