Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
 71/115 A kérdező kommentje:
Erről eszembe jutott, hogy egy barátnőm mesélte, hogy azt írta neki egy srác, hogy most szakított vele a barátnője, és kéne valaki, aki begyógyítja a szívét.
2015. máj. 27. 23:54
 72/115 anonim ***** válasza:
77%
Én meg olyan pasit ismertem, aki folyton azt hajtogatta magáról hogy ő antiszociális. Ezt mind mindig az előtt a lány előtt akivel épp járni kezdett, esélyt adott neki az a szerencsétlen csaj...ja meg csípős megjegyzéseketis tett rá, persze ezt ia az antiszocializmusa jegyében, aztán mikor otthagyta a csaj a fenében, teljesen fel volt háborodva...Sok sajnos a retardált, szociopata jelölt, aztán nem értik mi a baj...persze az egy csökött agyában nem fordulna meg, hogy egy csajhoz normálisan kell beszélni, egyrészt, másrészt a szándékai is tisztán látszódjanak már, ne a te általad említett van-e jegyzeted, aztán besértődik...Rengeteg idétlen viselkedő, sőt rosszindulatú pasi van, csak sajnos ők ezt magukról nem hiszik el.
2015. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
34%

Szépen félrement a téma, de nem baj.

A válaszokat olvasva nekem kapásból a természetes kiválasztódás jutott eszembe. Néhány férfi egyszerűen csak nem jó anyag párkapcsolatra de még csak szimpla dugásra sem. Sírnak-rínak hogy milyen szerencsétlenek és a nők 90%-a pénzéhes khurwa, miközben magukat áldozatnak állítják be. Jó volt a megfogalmazás valakitől, igazi energiavámpírok. Telebőgik a fórumokat a nők rémtetteiről, és nem veszik észre hogy pont a személyiségük miatt esnek ki a rostán már az első körben. A nők megérzik a lúzerszagot, a nárcizmus jelei pedig már a legelején kibuknak. Egy az egyben mint a kollégám aki 51 éves, örök agglegény. Neki is így kezdődhet csak mondat a témában "a mai nők már...", nem tud velük értelmesen kommunikálni, még az is kínos ha viccet próbál mondani mert szexista és bunkó. Süt róla a nőgyűlölet, a befordultság. A kudarc.

Miért kéne bárkinek is egy ilyen férfi? Ettől a típustól menekülni kell és menekülnek is. Az is nagyon szexi lehet egy nőnek, amikor megy a sírás hogy jajj engem mindig elutasítanak, fáj a kis lelkem mert minden nő csak izmos béemvés fószert akar. Ugyan már. A nő határozott FÉRFIt akar nem egy befordult emós fiúcskát. Sok "férfi" többet tud hisztizni mint egy nő, a színház nagyon megy. Azt viszont már nem engedi meg a kis lelkük, hogy szépen önelemzést tartsanak és rádöbbenjenek a kudarcaik valódi okaira. Férfitársak, ha azt akarjátok hogy a nők férfinak tartsanak akkor viselkedjetek is úgy. Ezt a havibajos stílust inkább hanyagoljátok.

2015. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezeknek mondhatod. Egyik fülükön be másikon ki, csak azt hallanak meg ami számukra kedvező, azaz a többi síró-picsogó férfi siralmait. Ez az a tipus akin nem lehet segíteni, minden jóindulattal sem.

Egyébként arra is kíváncsi lennék, ha valamelyik mellé odavetődne egy nő, aki adna nekik esélyt, vajon tudnák-e szeretni, mindazok fényében amiket összehordanak amblok egy nemről...szerintem a válasz: nem. Ahogy írtad pl-nek a kollégád, akin már egyszer elhatalmasodott a gyűlölet, az megmarad olyannak, magának. Viszont akkor nincs miről beszélni sem. A picsogás megy, de változtatni, tenni egyik sem akar.

2015. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
17%
73. és a nőknél hol a természetes kiválasztódás?
2015. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 A kérdező kommentje:

73-asnak: túlzásba ne essünk, az jól esik egy nőnek, ha egy férfinak vannak érzelmei, de tény és való, hogy senkinek nem vonzó, ha úgy jön oda, hogy őt úgyis elutasítják. Eszembe jutott egy jó idézet: aki félve kér, felszólít az elutasításra. Persze ezt nem kell úgy értelmezni, hogy bunkóskodni kell, csak hogy egyes nők nem tehetnek róla, hogy a férfinak kevés az önbizalma. én megértem, de hibás hadd ne legyek.


A következő viccet nem tudom ismeritek-e:

Malacka kölcsön akarja kérni a medvétől a porszívót. Elindul a medve házához, és közben azon gondolkodik: ez a medve eléggé irigy meg önző, biztos nem adja oda a porszívóját, de azért megpróbálom. Megy tovább. Közben eszébe jut: hát, ez a medve olyan smucig, nem fogja kölcsönadni. Sétál tovább, és így tűnődik: a medve egy gonosz, önző dög, nem fogja odaadni a porszívóját. Odaér a medve házához, és dühében bekiabál:

- Medve, tudod mit? Akkor dugd fel magadnak a porszívódat!


Na most a vicc eddig van, de vajon a medve mit gondolhat odabent?

2015. máj. 28. 15:30
 77/115 A kérdező kommentje:
Egyébként azt szeretném elismerni, hogy odamenni, ismerkedni: ezek tényleg bátorságot igényelnek, én sem vagyok jó benne. Csak azt nem gondolom, hogy el kéne hinnünk, hogy bármelyik félnek könnyebb. Meg hü lyét kapok ettől, hogy a nőnek semmi dolga sincs.
2015. máj. 28. 15:32
 78/115 anonim válasza:
64%
Én azt gondolom, hogy azért vannak nehezebb helyzetben a férfiak, mert nagyobbak az elvárásaik. Mivel a férfiak vizuális típusok úgy általában hangsúlyos számukra a külső, de a jó külső és belső együtt ritkább és nehezebben megszerezhető. Én ebben látom a problémát..
2015. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 hogyej válasza:
75%
Bennem az merült fel, hogy a bűn ronda, nem kigyúrt, nem bmv-s pasiknak akik, boldog kapcsolatban élnek hogy sikerült? Biztos vannak kevésbé szép lányok akiknek senki se csapja,mégis sokan boldog kapcsolatban élnek, mert nekik is sikerült. A hosszú párkapcsolat az "égben" köttetik, minden zsák megtalálja a foltját. Nem egy cipő vagy egy dezodor megvásárlása és kész. Anélkül,hogy ne szeretve forduljunk a másik nem felé szerintem nagyon nehezen megy ebben a kommunikációhiányos facebókos időben. Régebben én is azt gondoltam, hogy a fiúknak nehezebb az ismerkedés, de mára az élet bebizonyította a nőknek sem könnyű megtalálni a "párjukat". Nehéz megtalálniuk a józan szenvedélymentes, megbízható partnert. Mindenkinek egy jó tükröt, és sok sikert kívánok! Ja és a kérdező nagyon ügyesen végigvezette a topikot. :)
2015. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a dicséretet is. :)
2015. jún. 1. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!