Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm szépen.
2015. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 A kérdező kommentje:

Nagyon sok válasz érkezett, nem is gondoltam, hogy ennyi lesz, így részletekben válaszolok. Köszönöm a válaszokat.


"Nem mindegy hogy párt találni nehezebb vagy du--gópajtit. Az színigaz hogy egy nőnek kinézettől függetlenül nem kell sokat keresgélnie, ha csak szexre vágyik. Felregel egy társkeresőre és még fotót se töltött fel magáról, de már van 10 levele (kipróbáltam).

Ha viszont valaki egy normálisan kinéző, ápolt, művelt, humoros, férfias fellépésű, hűséges, apafigura és nem gyári munkás TÁRSAT akar, az nehezebb helyzetben van mint fordított esetben a férfiak."


Most a felsorolt tulajdonságoktól és ízléstől(ki mit szeret egy férfiban) függetlenül neki igaza van. Bennem fel sem merült, hogy a kérdést csak szexszel kapcsolatban teszem fel: párkapcsolatra gondoltam.



Ugyanez szól a 20-asnek is (ha jól emlékszem). Ő mondta, hogy a nők ezer privátot kapnak itt. Igen. Egyszer pl. egy srácot elutasítottam a stílusa miatt, erre elküldött a k* rv a a....nyám ba. Nő vagyok, tudom milyen privátokat lehet itt kapni. Egy jelentős részüket 15 éves fiúk küldik (oda is írják). Másik részük lehet, hogy szintén 15, csak letagadja. A maradék meg így ír, hogy "én szét b* sz n ám a fen eke d". Igen, nyilván ezt a stílust és bánásmódot értettem pártalálás alatt.



(Bocsánat a beiktatott szóközök miatt, csak így engedi elküldeni.)

2015. máj. 27. 00:27
 33/115 A kérdező kommentje:

"Míg egy férfi többnyire semmiféle próbálkozással nem találkozik, ha pedig ő megy oda valakihez - akkor az esetek nagy részében minősíthetetlen durva módon alázzák meg. "


Ezt el sem tudom képzelni. Szerintem egyrészt alapból sok nőt visszatart, hogy nem tudja, a férfiak mit szólnak, ha ő megy oda hozzájuk. Tudom, hogy ez maradi gondolkodásmód, én nem gondolom azt, hogy csak a férfi kezdeményezhet, vagy hogy az ő dolga volna, de ismerek olyan nőt, aki szintén NEM ELVÁRJA, hanem attól FÉL, hogy mit fog mondani a férfi, ha ő kezdeményez. És nem egy ilyen nőről van szó.


A másik, hogy alapból nem értem, hogy ha a nő megy oda a férfihoz, minek alázná meg? Nyilván azért megy oda, mert tetszik neki.

2015. máj. 27. 00:30
 34/115 A kérdező kommentje:

Bocsánat, most láttam, hogy az utóbbit félreértettem. Ő helyett nőt olvastam.

Akkor sem gondolom, hogy bevett lenne, hogy megalázunk valakit. Illetve azt sem gondolom, hogy a férfiak nem tudnák a nőt pont annyira megalázni, mint fordítva. Ha egy nő fejezi ki a tetszését, ugyanúgy megbánthatják az érzéseit egy goromba, udvariatlan, lekezelő válasszal. Ha meg a nő elutasító, de ezt korrekten, kedvesen, udvariasan teszi, akkor meg annak az a módja. A dolog nyilván 2 esélyes, nyilván te sem arra számítasz, hogy feltétlenül bejössz, megvan az esélye, hogy nem, ezért mész oda hozzá, különben helyből feleségül vennéd.

2015. máj. 27. 00:33
 35/115 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a kommenteket, eszembe jutott, hogy sok olyan kérdést látok, ahol egy férfi azt kérdezi: "A nőknek mért azok a férfiak jönnek be, akik bunkók velük?" Mondjuk ezt sem értettem sosem, hogy ez honnan jön, és ki terjeszti, de a kommentek alapján meg pont annyira fel lehetne tenni a kérdést: hogy a pasiknak mért azok a nők jönnek be, akik bunkók velük? Mert a történeteitek alapján csupa ilyennek csaptátok a szelet. és azt nem vagyok hajlandó elhinni, hogy az összes nő ilyen.
2015. máj. 27. 00:39
 36/115 A kérdező kommentje:

"Már csak abból is egyértelműen látszik minden, hogy a férfiakat itt sorra lepontozzák.

Mert, csak.

Mert egy férfi ne panaszkodjon. Viseljen el mindent, mosolyogva. Ha nem teszi, akkor ő egy lúzer, akit joggal taposnak meg a nők, és a férfiak is. "


Megint túlreagálás. Megjegyzem: nem én pontozgatok, én csak most jöttem fel a netre, már jó sokan látták a kérdést. De aki lepontozza, azért pontozza le, mert egy idióta, és nem tudja, hogy a válasz hasznossága nem egyellő a like gombbal. Végül is minden válasz hasznos, mert a kérdésre válaszolnak (kivéve 1-2 off dolgot). de ne mondd már, hogy ezen az oldalon nem általános jelenség a lepontozás. Még akkor is lepontoznának, ha az lenne a kérdés, hogy a guns n roses vagy az ac/dc a jobb. Nem azért, mert férfi vagy.

2015. máj. 27. 00:41
 37/115 A kérdező kommentje:

"Aki nő, az számíthat sokféle segítségre - férfiaktól, esetleg nőktől is.

Aki férfi, az pedig mindenben számíthat - MAGÁRA. "


Na ez érdekel, hogy pasik hogy segítenek pasizni csajoknak.

2015. máj. 27. 00:43
 38/115 A kérdező kommentje:
Még egy dolog. Engem pl. nem zavar, ha egy férfi panaszkodik. De ez megint olyan dolog, hogy sose ki se próbáljátok. Én még életemben nem láttam például férfit sírni, ellenben sok férfit hallottam arról panaszkodni, hogy ezért őt lenéznék. Honnan is tudja, ha sosem volt ilyen szituációban? Mert anyu erre nevelte? Ez egy társdalomban hagyományozódó dolog, aminek ma már nem sok alapja van, kábé annyi, mint hogy aki a sarokra ül az asztalnál, nem fog férjhez menni. Ezt is mondogatjuk még, de elhinni senki nem hiszi.
2015. máj. 27. 00:49
 39/115 A kérdező kommentje:
Utolsó komment, és befejeztem: én itt nem nyilvánultam meg úgy, hogy "minden férfi ilyen-olyan", így kéretik azért az olyan válaszokat mellőzni, hogy minden nő, aki egyedül van, az ezt a saját hülyeségének köszönheti, mert ivott meg hasonlók.
2015. máj. 27. 00:51
 40/115 anonim ***** válasza:
19%

"Na ez érdekel, hogy pasik hogy segítenek pasizni csajoknak."


Az egész életeteket körbe lengi a pozitív diszkrimináció, ezért már észre sem veszitek.

2015. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!