Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
52%

Pedig nehezebb, és meg is válaszoltátok fentebb, mert csak a "nők döntenek". Így nem kétséges a férfiak álláspontja miszerint önzőség a nők részéről ez az észrevétel.


Nehéz kiigazodni a nőkön.



A férfi a hibás,

Ha elbukik a nő: ha már eluntak,

S más ölbe ontják, ami a mi kincsünk,

Vagy tébolyultan féltékenyek és

Kordában tartanak vagy ütnek is,

Vagy néha léha módon elverik a pénzünk,

Felforr a mi epénk is, szende báj

Mellett megfér a bosszú vágya is.

2015. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 A kérdező kommentje:
De ezt már megcáfoltuk, hogy nem a nő dönt, de semmi reakció nem érkezett a kisregényeimre, csak mondtátok ugyanazt. Például arra, hogy magától nem fog odajönni, aki nekem tetszik, ha nem teszek érte. Meg hogy nem udvarolnak mindenkinek. Meg hogy elég nagy hülyeség lenne ülni a fenekemen, és várni, hogy majd pont annak fogok megtetszeni, aki nekem is.
2015. jún. 1. 22:19
 93/115 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem kértünk irodalmi példákat. SAJÁT GONDOLATOKAT kértünk, bár gondolom, te írtad ezt a verset, mert elég rossz. Légyszi, most felhúztál, ne verseket írogass, hanem ha ennyi energiád van. esetleg válaszolj is az érveimre, ne csak siránkozz. Gondolom, vissza tudsz tekerni.
2015. jún. 1. 22:20
 94/115 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig nem kérek több regényt, mert úgy se olvasom el. Csak felesleges betűpazarlás, röviden tömören leírtam a gondolataim, érd be ennyivel. Részemről lezártnak tekintem a témát.
2015. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 A kérdező kommentje:
Ja, hát így is lehet. Akkor viszont minek jársz vissza, ha nem olvasod el a reakciót?
2015. jún. 2. 00:36
 96/115 anonim ***** válasza:
100%
Az mióta tekinthető intelligens vitázásnak, ha a másik érveit el sem olvasod, nem is értelmezed? (mert hogy kisregény). Ha a csajozás érdekében is ennyit teszel, akkor megvan a baj...Folyton a másikra mutogatni, és önfejűen hajtani a saját igazunkat jó nagy butaságra vall...
2015. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jún. 2. 20:19
 98/115 anonim válasza:
52%
Ne köszönd, még nincs vége. Megfordítom a kérdést, mert úgy több értelme van: miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nem nehezebb párt találni, mint a nőknek?
2015. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 A kérdező kommentje:
Nem neked köszöntem, hanem a köszönet előtt szólónak, senki nem mondta, hogy lezártam. Meg hát nyilván az ír, aki akar. Ki is írtad a kérdést? Úgy jobban érdekelne.
2015. jún. 2. 21:26
 100/115 A kérdező kommentje:
Meg ez a "mert úgy több értelme van..." Komolyan kellenek ezek a megjegyzések? És akkor még valaki (te vagy más, most nem néztem százalékokat) megkérdezi, miért kell úgy viselkedni. Mondtam én itt bárkinek, hogy értelmetlen, amit mond? De persze honnan is tudhatnád, ha a válaszaimat nem olvastad.
2015. jún. 2. 21:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!