Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
25%

"Ilyen csak a filmekben van, hogy egy férfi nem kér soha segítséget, ezt mi is tudjuk."


Való igaz, mert emberek vagyunk, viszont a mai nők kb. azt várnák el, hogy legyünk határozottak, mint a terminátor, tökéletesek, hibátlanok, mentesek minden gyengeségtől, különben megkapjuk a lúzer és egyéb kedves jelzőket.

2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
27%

"Mert azt hiszitek, hogy mindenkinek udvarolnak a férfiak, aki egy kicsit szebb az ördögnél. Pedig csak a legszebb lányoknak udvarolnak."


Ez nettó baromság. Szinte minden fiatal nőnek udvarolnak, vagy he nem akkor is sokkal könnyebben szereznek párt, mint a férfiak. Szinte az összes nőismerősömnek van, párja, vagy ha nincs előtte sokáig volt, vagy csak azért nincs, mert szétválogatja az agyát. Ó és nem csak szép lányokról beszélek, kifejezetten bűn ronda, kövér, ráadásul elég bunkó nőismerőseim is rendelkeznek párral. Mi van a férfi oldalon? Rengeteg olyan ismerősöm van aki külsőre átlagos, de egyébként intelligens, művelt, humoros, családcentrikus ráadásul presztízsszakma vagy komoly tudományos karrier felé halad és sorra érik őket a kudarcok és megaláztatások a drága hölgyek részéről, és egyiküknek sem a cicababák kellenének, csak egy hozzájuk hasonló, átlagos kedves lány.

Ó és azt elfelejtettem megemlíteni, hogy egy átlag férfi lehet, hogy évek alatt nem talál párt. Nekem az első barátnőm 24 évesen lett, pedig nem vagyok ronda. Az átlag nő meg ha 18 éves koráig nem dugta végig a fél város, már siránkozik.

2015. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
85%

Milyen a mintavételezésed?


Nekem is sokkal több férfiismerősöm van egyedül, mint nőismerősöm. Leginkább azért, mert ilyen környezetben élek. Olyan területen tanulok és dolgozok, ahol nagyon felülreprezentáltak a férfiak. Aki közülük sokat hajtja magát, vagy nem túl nyitott természet, s így a társas érintkezése leginkább a munkahelyi kapcsolatokban merül ki, az érthető módon nehezen talál párt. Míg ugyanitt a nők a munkakapcsolatok útján is sok potenciális partnerrel találkoznak.


Ezek alapján akár azt is gondolhatnám, hogy milyen aránytalan az egész.

De nem így van. Ezeknek a területeknek megvannak a női megfelelői is. Csak azokkal nemigen kerülök érintkezésbe a hétköznapjaim során.


Na meg statisztikailag is erősen sántítana, ha majd' minden nőnek lenne párja, miközben férfinek alig. :)

2015. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
67%

"Na meg statisztikailag is erősen sántítana, ha majd' minden nőnek lenne párja, miközben férfinek alig. :)"


Nézz meg egy magyar korfát! Fiatal nő kevesebb van, mint fiatal férfi, és a fiatal nőkre rárepül 18 és 50 között minden férfi, ugyanis a nők 30 felett kevésbé jó partik, ellentétben a férfiakkal. Egy huszonéves férfi ezért hatalmas konkurenciával áll szemben, mert gyakorlatilag érett befutott vetélytársai vannak ugyanazon nőkért. A nők főleg idősebb korban maradnak egyedül, de őszintén szólva ők rohadtul nem érdekelnek, mert 16 éves koruktól kb. 35 éves korukig szétválogathatták az agyukat, tehát nem azért vannak egyedül, mert nem volt lehetőségük hanem azért, mert sorozatosan rossz párt választottak. Egy fiatal huszonéves férfi pedig érthetően nem egy negyvenhez közelítő nővel akar komoly kapcsolatot és családot. Ennek megfelelően a huszonéves korosztályban sokkal kevesebb elérhető nő van, mint amennyi férfi, mert rengeteg nő más korosztályból talált társat, és alapból is kevesebben voltak ezen korosztályban. Mielőtt megjegyeznéd, Magyarországon valóban több nő él, mint férfi, de ez csak az 50 feletti korosztálytól jelentkezik, addig végig a férfiak vannak többségben. A nő többletet a nyugdíjas nagymamák alkotják, mert a nők az oesztrogén védő hatásai, a kevesebb stressz, és fizikai megterhelés valamint a kevésbé kockázatkereső életmód miatt tovább élnek. Szóval nőtöbblet egyenlő rengeteg, ezer éves özvegyasszony.


Ami a mintámat illeti, nagy vidéki egyetem egyik legszínvonalasabb kara, ahol megközelítőleg (most hasra ütök) 5:4 a nők és a férfiak aránya, a lányok némileg többen vannak. A lányok 99 százaléka párkapcsolatban van, kedvenc célcsoportjuk a befutott egyetemi oktató. Az összes egyetem alatt köttetett házasság, amiről tudok oktató férfi, és hallgató lány között született, egy kivétellel, ahol a csaj hozzáment egy milliomos arabhoz.

2015. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
28%
Ráadásul a helyzetet tovább rontja, hogy rengeteg a külföldi, és míg a külföldi csajok nem állnak le egy csóró magyar sráccal (sokszor vallási okokból sem), addig a magyar lányok, abszolút a külföldi srácokat preferálják az egzotikum és a pénz miatt.
2015. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
28%

54.: "ugyanis a nők 30 felett kevésbé jó partik"


Hát igen, itt hangoztatod, hogy az 50 éves csávóknak is 25 éves csaj elfogadható csak, és szerinted ezért most még szegény férfiakat kell sajnálni. Merthogy micsoda versengés van, hiszen nyilván kevesebb a 30 év alatti nő, mint az összes férfi.


Férfiként csak hányni tudok ettől a felfogástól.

2015. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
72%
Bocs, de érthető módon 25 éves férfiként nem egy nálam 5-10-15-20 évvel idősebb nővel akarok családot alapítani, de szerintem ez teljesen jogos is. A drága hölgyeknek még így is tengernyi idejük van a hatalmas kínálatból megtalálni maguknak a megfelelő társat. Az más kérdés, hogy jelentős részüket a szórakozáson meg a bulikon kívül semmi más nem érdekli és elpazarolják az időt.
2015. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
82%

"különben megkapjuk a lúzer és egyéb kedves jelzőket."

Így is megkapod, nézd csak meg a pontozást.

2015. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
68%

62%-os, ezzel az utálkozó, irritáló, nőgyűlölő stílusoddal én nem csodálkozok hogy nem vagy sikeres a csajoknál. Ahogy fentebb írta egy válaszoló, telesírod a gyik-en minden ilyen posztot a nőgyűlöleteddel. Na most gyanítom az életben is ez sugárzik rólad. Akkor meg mit csodálkozol már ne is haragudj. Meg ez az állando 30 felett egy nő hulladék szövegeid...Saját szegénységi bizonyítványod, ennyi.

Ha meg téged bunkó lekezelő stílusban utasítottak el folyton, talán gondolkozz el, kik közül is válogattál eddig? Nekem vannak kevésbé népszerű lány ismerőseim, hát tőlük egy udvariatlan szót nem hall senki. Csak hát gondolom te is a csini lányoknál próbálkoznál csak és kizárólag...

Magát meg az alapkérdést nem kéne túl misztifikálni. Vannak és lesznek is mindig helyes pasik/ szép lányok, illetve csúnyácskább pasik/csúnyácskább lányok. Előbbi tábornak jut minden ujjára, utóbbinak nehezebb. Pont. Ja és még egy fontos tényező, tapasztalat szintén: Kisugárzás, temperamentum...Vannak emberek akik bár nem a legelőnyesebbek külsőre, van egy olyan fellépésük, egy olyan jellemük, kisugárzásuk, hogy "szippantják be az embereket" szinte :) Pasiból is ismerek, ismertem nem egyet...Jófej, kommunikatív, mosolyt csal az ember arcára...na nekik nincs bajuk a nők terén..aztán van pl a "kedves" hímsoviniszta 62%-os versenyző aki leragadt azon a dedós szinten hogy jajjj nem vagyok kő gazdag kigyúrt topcsávó senkinek "nem kellek, dögöljön meg az összes hulladék nő"...hja, talán kicsit magába kéne tán nézni, hogy a nők folyamatos fikázásával, 30 feletti nők lealázásával soha a büdös életbe nem talál magának senkit, talán még havert se-személy szerint én barátkozni se akarnék egy ilyen emberrel, energia vámpír, idegesítő stb- Mehet a lepontozás, bocs

2015. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
37%

Meg ez már a ló túloldala, hogy azt felhánytorgatod, hogy egy nő lehet gyenge, stb mert szabad. Hát basszus, te most a biológián vagy kiakadva ember? :D

1. nevetséges, ez a természet rendje, a férfi legyen az erősebb, dominánsabb, állatoknál is ez van tudom nem vigasztal, de nem tudsz vele mit csinálni, tedd magad rajta túl.

2. majd akkor is fröcsögd ide ezeket a frázisokat kérlek, ha a rabló mérlegeli hogy a 2 potenciális áldozat közül melyiket rabolja ki, a 190 magas kigyurt pasit vagy a 160 centis törékeny csajt....ó ez az átkozott női nem, nemdebár? vagy mikor egy nőt csak úgy berántanak a bokorba és megerőszakolják? Ez férfiakkal nem esik meg...ilyenkor is irigyeld kérlek a női nemet jó?

Szerintem te már kínodba nem tudsz mit felhozni.

2015. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!