Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként a pasizásban nem kell segítenünk, hiszen nektek kb. gyerekjáték, de minden másban ott vagyunk. Egy nő megteheti, hogy gyenge, hogy segítséget kér, egy férfi esetében a segítségkérés, a gyengeség, határozatlanság, esendőség, félelem, bánat, keserűség halálos bűn, a nők szemében legalábbis biztosan.
2015. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
62%

Egy nő számára a párkeresés abból áll, hogy várja, hogy megtalálja őt a neki való férfi. Aztán ha találkozik egy még jobbal, dobja az előzőt.

A nők a társkeresésben passzívan vesznek részt (őket keresik), ezért van könnyebb dolguk.

2015. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
15%

"Nem azért, mert férfi vagy."

Nem CSAK azért.

Kb. fele-fele arányban pontoznak ezért, vagy csak úgy.

Nagyon sok hormonzavaros, unatkozó kismama jár erre, aztán pontoznak ész nélkül.

Meg persze sok troll is van.

2015. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
78%

azért arról se feledkezzünk meg, hogy ha

-a férfi megtalálta az ideális párt: ha lebeszéli a talpáról, elmondja hogy ő milyen menő, megmutatja, hogy mennyire határozott megértő meg minden egyéb ami egy nőnek fontos stb. talán van esélye.

-a nő megtalálta az ideális párt: megbillegeti előtte a buláját és 99% siker.

2015. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem - a már felsoroltak mellett - azért gondolják így, mert általában a férfinak kell kezdeményeznie, és ez teljesen nyilvánvalóan nehezebb, mint a nő feladata, akinek csak rá kell bólintania vagy el kell hajtania a férfit. A legtöbb nő soha életében nem fog tudni még csak segédfogalmat sem alkotni magának arról, milyen érzés a tizedik elutasítás után összeszedni a lelkierejét az embernek, és a tizenegyedik nőhöz is odamenni. A nők soha életükben nincsenek ilyen próbatételnek kitéve.


Ebből viszont az is következik, hogy az összes társkereső közül azoknak a csúnya nőknek a dolga a legnehezebb, akiknél senki nem próbálkozik.

2015. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
30%

"Ebből viszont az is következik, hogy az összes társkereső közül azoknak a csúnya nőknek a dolga a legnehezebb, akiknél senki nem próbálkozik."


Annyira igénytelennek és bűn rondának szerintem nagyon nehéz lenni, hogy ez ténylegesen megessen egy nővel, amíg fiatal.

2015. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 A kérdező kommentje:
40-es. akkor kérlek magyarázd el, ahelyett, hogy hagyod, hogy hülye maradjak. Most komolyan 2 kommentig kéreted magad?
2015. máj. 27. 03:16
 48/115 A kérdező kommentje:

„megteheti, hogy gyenge, hogy segítséget kér, egy férfi esetében a segítségkérés, a gyengeség, határozatlanság, esendőség, félelem, bánat, keserűség halálos bűn, a nők szemében legalábbis biztosan.”


Erről már leírtam a véleményem. Ilyen csak a filmekben van, hogy egy férfi nem kér soha segítséget, ezt mi is tudjuk.


„Egy nő számára a párkeresés abból áll, hogy várja, hogy megtalálja őt a neki való férfi. Aztán ha találkozik egy még jobbal, dobja az előzőt.

A nők a társkeresésben passzívan vesznek részt (őket keresik), ezért van könnyebb dolguk.”


De ez azért túlzás,mert ha csak ülnék a fenekemen, és várnám, hogy az udvaroljon, aki nekem tetszik, akkor örökké várhatnám a sült galambot.


„Nagyon sok hormonzavaros, unatkozó kismama jár erre, aztán pontoznak ész nélkül.

Meg persze sok troll is van.”


Azok hülyék és kész.


Azt én elismerem, hogy az biztosan nehéz feladat, hogy nektek kell kezdeményeznetek, és ezt így a társadalom elvárja stb. De az ilyen túlzásokat nem szívelem:


„életében nem fog tudni még csak segédfogalmat sem alkotni magának arról, milyen érzés a tizedik elutasítás után összeszedni a lelkierejét az embernek, és a tizenegyedik nőhöz is odamenni. A nők soha életükben nincsenek ilyen próbatételnek kitéve. „


Mint mondtam, ha sosem fejeznénk ki a tetszésünket, sosem az jönne oda, aki nekünk tetszik. Elég nagy hülyeség lenne ülni és várni, hogy majd biztos észrevesz a nekem tetsző fiú csak úgy.

És nőket is utasítottak már vissza. Azon kívül nem csak udvarlást lehet visszautasítani. Mármint nem egyértelmű „eljössz velem valahová” kérdést. Nem kell sok, hogy egy fiú rájöjjön, hogy tetszik neked, és rövid úton közölje, hogy te neki nem, anélkül, hogy bármit mondtál volna.

Azt mondjuk hajlandó vagyok elismerni, hogy aki kezdeményező fél, az alapvetően talán több ilyennek van kitéve. De nektek meg arról nincs fogalmatok, hogy milyen kapni az udvarlást. Épp ebből látszik, hogy a lányok felét észre se veszitek. Mert azt hiszitek, hogy mindenkinek udvarolnak a férfiak, aki egy kicsit szebb az ördögnél. Pedig csak a legszebb lányoknak udvarolnak. De ha csak őket veszitek észre, persze hogy nem látjátok, hogy a másik 10-nek senki sem udvarol. Egyébként ha valakinek mondjuk soha életében nem udvaroltak, az miben jobb, mint ha visszautasítják? Ha mondjuk mindig azt látja egy lány, hogy neki senki nem udvarol, az mért kevésbé fájdalmas? És hangsúlyozom, azt elismertem, hogy nehéz lehet, hogy nektek kell odamennetek egy csajhoz. De ezek a túlzások, hogy a nők 99%-nak udvarolnak, meg hasonlók. Hol? Melyik filmben?


„Ebből viszont az is következik, hogy az összes társkereső közül azoknak a csúnya nőknek a dolga a legnehezebb, akiknél senki nem próbálkozik.”


Itt látom, hogy elismerted, ezt köszönöm, de a többiek nagy része meg sem említette. Azt nem tartom rendes elismerésnek, hogy azt írjátok, hogy SZINTE az összes. Meg hogy minden helyett majdnem mindent írtok, 100 helyett meg 99%-ot. Sokkal kevesebb nőnek udvarolnak szerintem.


„Annyira igénytelennek és bűn rondának szerintem nagyon nehéz lenni, hogy ez ténylegesen megessen egy nővel, amíg fiatal.”


Na, erről a felfogásról beszéltem.

2015. máj. 27. 03:30
 49/115 A kérdező kommentje:
Az előző kommentjeimre is szívesen fogadok reakciókat.
2015. máj. 27. 03:30
 50/115 anonim ***** válasza:
43%

"Pedig csak a legszebb lányoknak udvarolnak."

Ez butaság.

A legtöbb lány csak azt veszi udvarlásnak, ha neki tetsző fiú próbálkozik. "Senki sem udvarol" = senki sem udvarol, aki tetszene neki. Közben havonta hárman próbálkoznak - na, ők a "senki".


Ráadásul a csúnya lányok épp úgy a királyfira várnak, és alább nem adják!

Tisztelet a kivételnek, aki viszont már legalább 40 éves és megjött az esze.

2015. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!