Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
 81/115 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom, miért nem lehet normálisan viselkedni.

Itt habzó szájjal őrjöngenek a nők mindenfélén.

Hogy a férfi ne siránkozzon, meg boldoguljon, meg egyébként is hogy képzeli, hogy panaszkodik, meg hogy van ám sok lusta férfi is, stb.

Meg hozzák a példákat, hogy cserébe a nőknek bezzeg mi minden más nehéz.

Holott a kérdés csak annyi volt, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni?

Erre pedig a válasz egyértelmű IGEN. Kétség nincs erről.

Meg persze megy a lepontozás mindenkinek, aki nem szidja a férfiakat tele szájjal.

Nem lehetne normálisan viselkedni?

2015. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
82%

"Nem tudom, miért nem lehet normálisan viselkedni.

Itt habzó szájjal őrjöngenek a nők mindenfélén. "


Micsoda? :D komolyan fogom a hasam a nevetéstől. Olvasd már vissza légyszíves néhány "kedves" nőgyűlölő férfitársad hozzászólását. Nagyrészt csak arra reagáltunk. Egyrészt. Másrészt, ez most hogy is működik? Nekik(nektek) lehet habzószájjal szidni a nőket? Már teljesen elszaporodtak a "minden nő egy felszines p..csa" tipusú kérdések. Az gondolom jól van úgy...eszem megáll..

Jogos minden goromba válasz képzeld el, mert aki itt nem tud viselkedni az itt fröcsögő férfiak. Az általánosítás meg a vak gyűlölet, csak ez megy, semmi más. Hát tessék viselni a következményeit akkor.

2015. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
0%

Ej, mind festmények vagytok kinn az utcán,

Otthon: kereplők - vadmacskák a konyhán,

Támadó szentek, sértett ördögök,

Játékos-léha gazdasszonyok,

De pompásan gazdálkodtok - az ágyban.

2015. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
0%

"Nekik(nektek) lehet habzószájjal szidni a nőket? Már teljesen elszaporodtak a "minden nő egy felszines p..csa" tipusú kérdések"

Látod?

Megint nem normálisan viselkedsz, hanem visszadobod a labdát. Már ne haragudj: ha elmész egy kocsma mellett, akkor te is lerészegedsz?

Vagy pedig TE tudsz normálisan viselkedni akkor is, ha éppen melletted valaki nem?


Szerinted, ha MÁS hülye kérdéseket tesz fel, vagy hülyén viselkedik - akkor már neked is ezt kell tenni?


Látszik, hogy itt csak a vörös köd megy, és az ész nélküli őrjöngés.

2015. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki úgymond megvédi magát, az mióta labda visszadobás?? A kocsmás hasonlat meg hogy jön ide? Egyszerűen rossz látni ezt a sok undok megnyilvánulást és kész. Figyu én is sok tapló pasival találkoztam már életem során, akik kéretlenül beszóltak, kiröhögtek csak mert nem vagyok egy plaboy nyuszi, mégsem írom tele a gyiket, hogy minden pasi egy undorító féreg, és ezt így egymás után százszor... Meg nekem amúgy se ossza egy olyan ember az észt, aki agyilag egy 14 éves szintjén áll. Mert ez az ellenségeskedés, vita arról hogy melyik nem a jobb rosszabb ez nagyjából az a korosztály. Felnőtt embereknek nem kéne már ilyeneken rugóznia. Igen vannak pénzéhes, válogatós, beképzelt agyatlan nők, tudom jól, de ugyanúgy vannak bunkó, tapló, önmagától elszállt pasik is...mit kell erről vitát indítani, meg kompletten egy ( és tök mindegy melyik bármelyik) nemet elitélni, leszólni? Sok fogyatékos, aki máson tölti ki a saját nyomorát...Ez van, ezen nincs mit szépíteni. Le lehet pontozni is akár.
2015. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
64%

Szétoffolás helyett esetleg konstruktív hozzászólás? Vagy menjetek szobára inkább.


"de hibás hadd ne legyek."

Ez rendben van, de sok nőt annyian környékeznek meg pl szórakozóhelyen, hogy már nagyon vastag bőrt növesztettek. Nem azok a férfiak akiket egy nő szívesen megismerne, inkább magukat bátorrá ivók, abszolút kategória alá esők, kihanemén egóemberek akik persze hőbörögnek is egy sort az elutasítás mellé. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy akkor is nyomulnak amikor százezer lumennel világít a nő ujján az eljegyzési gyűrű.

2015. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
72%

"sok nőt annyian környékeznek meg pl szórakozóhelyen, hogy már nagyon vastag bőrt növesztettek. "


De miért kell már megint csak is kizárólag egy fajta szélsőségben gondolkodni? Pont ezt írtam le az előző kommentemben ha figyeltél volna, az nem off volt.. Vannak nők képzeld akiket nem hogy annyian nem környékeznek meg hogy vastag bőrük legyen hanem majdhogy nem senki. Lehet ez bántja itt egy két pasi önérzetét de ez van. És már megint oda lyukadunk ki, hogy itt egyesek kiragadnak egy réteget, most pont a tökéletes külsejű bulicicákat aztán ráhúzzák ezt egy egész nemre...Mire jó ez? Amíg ettől nem sikerül elvonatoztatni kár vitát nyitni, hisz mind pénzéhes lesz (mert hát van az a réteg) sőt akkor már mind agyonplasztikázott is mert hát olyanból is akadnak főleg a fent említett helyeken....

2015. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
64%
Rendben, de a válasz nem neked szólt hanem a kérdezőnek.
2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, miért nem lehet normálisan viselkedni.

Itt habzó szájjal őrjöngenek a nők mindenfélén.

Hogy a férfi ne siránkozzon, meg boldoguljon, meg egyébként is hogy képzeli, hogy panaszkodik, meg hogy van ám sok lusta férfi is, stb.

Meg hozzák a példákat, hogy cserébe a nőknek bezzeg mi minden más nehéz.

Holott a kérdés csak annyi volt, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni?

Erre pedig a válasz egyértelmű IGEN. Kétség nincs erről.

Meg persze megy a lepontozás mindenkinek, aki nem szidja a férfiakat tele szájjal.

Nem lehetne normálisan viselkedni?"



Én 3x mondtam el, hogy egy férfinak is SZABAD panaszkodni, hogy NEM kell sebezhetetlennek lennie. Hangsúlyoztam, hogy SZIMPATIKUS, ha egy férfi kimutatja az érzéseit. Kifejezetten törekedtem rá, hogy korrekten válaszoljak, és amikor egy nő túlzásba eset, még én kértem rá, hogy ne mondjon olyat, ami túlzás vagy nem igaz. Kikérem magamnak ezek után. Direkt nem akarod megérteni, mint hisztis gyerek a matek házi fölött.



A kérdés nem az volt, hogy kinek nehéz párt találni. Az volt, MIÉRT HISZITEK, hogy a férfiaknak.


Ha felhoztunk millió példát, ahogy említed, akkor mért olyan kétségtelen a válasz?


Nem akarok nagyképű lenni, de ahhoz képest, milyen kérdezők és válaszolók vannak az oldalon, kifejezetten korrektnek és türelmesnek tartom magam, szerintem kulturáltan válaszoltam, és dacára annak, hogy egyesek ilyen szavakat használtak, hogy hulladék meg egyebek, én SOHA, és még másokra is rászóltam érte a női oldalról.


A lepontozásról nem tehetek.


Ezek után számon kéred a viselkedést. Akár az enyémet, akár másét. Akkor ezek után találj valakit, aki komolyan vesz.

2015. jún. 1. 21:52
 90/115 A kérdező kommentje:

"Rendben, de a válasz nem neked szólt hanem a kérdezőnek."


Kábé jól megmondta a válaszoló, egy bizonyos réteget említettél.

2015. jún. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!