Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 eves ferfi vagyok,166-cm...

Panpeter2016 kérdése:

25 eves ferfi vagyok,166-cm es nagyon zavar magassagom. Tudtommal mar noni nem fogok. Mit tudnek ez ellen tenni? Valami megoldas? Lassan mar az ongyilkossag kerulget annyira nem birom elfogadni magam. Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 22:01
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Nem halottam meg rola, de jol hangzik. Es hol csinalnak ilyen mutetet azt tudja valaki? Fel evet kibirok hogy magasabb legyek.
2016. jún. 24. 23:13
 12/39 A kérdező kommentje:
A megjegyzesek is szerepet jatszanak ebben es nem csak a csajok. Sajnos kulonfele megjegyzeseket kapok raadasul a kollegaimtol is. Mint peldaul: torpe, kistalicska, topszli. Es ezeket mar nem birom elviselni. Nem tudom miert ilyenek a magyar emberek. Van egy kicsit alacsonyabb srac a munkahelyemen de ra nem mondanak semmi megjegyzest csak engem piszkalgatnak.
2016. jún. 24. 23:24
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

hát jól kész vagy ha ez szerinted jól hangzik...

a jutubon keress rá a tabu sorozatra,ott meg tudod nézni hogy megy ez,mert nem minden országban van engedélyezve,lehet külföldön van csak.

és miből lenne lóvéd a fél év fekvés alatt?

2016. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Alibaba15 ***** válasza:
77%

Kedves Peter!


Ahogyan a 10-es hozzaszolo is irta a sipcsonttoreses modszer letezik jelenleg. Es azt is jol irta hogy kb 6-8 honap a felepulesi ido. A mutet utan egy hettel mar terhelned kell a labad mankoval hogy beinduljon a csont novekedes. Minden nap 0,5-1mm-rel arrabb teszik a csontod ez alltal uj csontkereg keletkezik, vagyis uj csont keletkezik es ez a csontkereg fokozatosan honaprol honapra erosodik. Olvastam, hogy elofordult olyan eset is akinel erosebb lett a csontkereg az eredeti csontnal. Nagyon sok helyen csinaljak ezt a mutet. Olyan esetrol nem halottam meg hogy az egyik laba rovidebb lett volna, mert egyszerre kapod meg a Ilizarov kereteket. De az valoban igaz, hogy fajdalmas mutet es fizioterapiat kapsz a korhazban. De mara biztonsagossa valt es rengetegen csinajak hogy a hiubbaknak is onbizalmat adjanak a teljes eletre


Nezd meg a videot. Itt a srac tul van egy ilyen muteten es teljes eletet el, rendesen sportol pont ugyan ugy mint regen:


https://www.youtube.com/watch?v=ZohRmtcPEso


Ha ugy dontesz hogy megcsinaltatod az Oroszorszagi Klinikat ajanlom mert az egesz onnan indult es ok ertenek a legjobban ehhez a mutethez. Az egesz Oroszorszagbol indult jelenleg egy hatalmas ortoped klinikajuk van Kurganban.

2016. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Hat ossze tudnam sporolni ra a penzt. Nem ugy ertettem, hogy jol hangzik, hanem maga az a plusz 7 cm hangzik jol. Biztos fajdalmas, de barmit megerne mert plusz 7 cm az nagyon jo foleg egy sarok emelovel pluszba meg amit az elozo is irt. Weboldalt tudnal kuldeni nekem a korhazrol Alibaba?
2016. jún. 25. 00:02
 16/39 Alibaba15 ***** válasza:
77%

Itt a weboldal: [link]


Ahogy irtam ok a legjobbak. Hogy miert? Mert aki felfedezte ezt a Ilizarov keretet o is ugyan ebben a korhazban dolgozott. 1992-ben hunyt el GAVRIIL ABRAMOVICH ILIZAROV. Ahogy lathatod a keretet az o neverol neveztek el. Es a klinika ele egy szobrot is felallitottak szamara. A tobbi klinika csak atvette es lemasolta a talalmanyt. Szoval ha mesz mindenkeppen Oroszorszagba menj akik fel talaltak mindig ok ertenek a legjobban mindenhez.

2016. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Alibaba. Mindenkeppen felkeresem a korhazat. Nagyon igeretesnek hangzik.
2016. jún. 25. 00:47
 18/39 Alibaba15 ***** válasza:
63%
Igen az egyedul igy tudsz nyerni meg plusz 7 cm a magassagodhoz...
2016. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, képes volnál fél évig kórházban szenvedni, csomó pénzt kidobni, magadat sanyargatni sz@ros 7cm miatt, mert pár ember szekál a munkahelyeden? Itt már komoly problémák vannak...


Neked nem csontnövelő orvosok kellenek, hanem pszichológusok, és nem a tested magasságával van baj, hanem a fejeddel... Komolyan mondom. Nem a magasságod miatt nem találsz lányt, hanem mert senki nem akarna egy ilyen idegronccsal járni...

2016. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
75%

Említetted, hogy van másik alacsony ember is a munkahelyeden, és őt nem szívatják, csak téged. Szerinted miért van ez? Elárulom, hogy nem az alacsonyságod miatt, hanem csak azért, mert megtehetik, mert megengeded. Akit szekálnak, nem azért teszik, mert alacsony vagy púpos, hanem mert látszik rajta, hogy nem tud ellene tenni semmit. Ha 7 cm-t növekednél, akkor meg azért szekálnának. Vagy ha nem lennél alacsony, akkor is kitalálnának valami mást. Nem a magasságod miatt szekálnak, hanem mert hagyod magad. Úgyhogy elég szánalmas részedről ez a kínos megfelelni akarás azoknak, akik semmibe vesznek, és örömet okoz nekik, hogy téged bántanak. Nem a magasságod itt a baj, hanem hogy ilyen szánalmas vagy, hogy ennyire másoknak akarsz megfelelni, akik semmibe se vesznek.


Napóleon is alacsony volt, de mégis odáig voltak érte a nők, és senki nem piszkálta a testmagasságáért, vagy ha mégis, szerintem tojt bele. Igazából nem is ez számít, hanem hogy mi sugárzik belőled. Ha az látszik rajtad, hogy frusztrált vagy, akkor soha nem lesz nőd, és ezen az sem változtatna, ha 7 cm-rel magasabb lennél. Nem változna semmi, hidd el. Rajtad csak az segítene, ha elfogadnád magad.


Rengeteg sztár 70 évesen is 20 évesnek akar kinézni. Össze-vissza plasztikáztatják magukat, ami kb. olyan lelki problémára utal, amiben te vagy. És hogy néznek ezek ki? Sokkal ocsmányabbak, mintha természetesen ráncos, öregek lennének. Hidd el, neked sem állna jól, ha mesterségesen "javítanád fel" magad, ez inkább csak szánalmasan hatna mindenki szemében...

2016. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!